Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


TATİLİ TAEKWONDO İLE YAPIN
16/06/2017

Haymana Taekwondo Spor Okulu, yaz döneminde kapılarını açmış, yeni cevherleri spora kazandırmayı bekliyor. Yapılan açıklamaya göre okul tatilde de açık olacak.
Haymana Taekwondo Spor Okulu her yıl birçok çocuk ve genci zararlı alışkanlıklardan kurtararak topluma sağlıklı ve faydalı bireyler kazandırıyor.
6 yıldır Halk Eğtim Merkezi ve Haymana Belediyesi desteğinde devam eden kurslarda, yüzlerce başarılı sporcu yetiştiren spor okulumuz daha birçok sporcu yetiştirmek için çalışmalarını hızlandırıyor. Bu kapmsamda yaz tatilinde tüm gençleri ve çocukları taekwondo öğrenmeye davet ediyor.
Antrenör Burhan Tetik konu ile ilgili şunları söyledi; “ilçemizde yaptığımız bu faaliyette her geçen gün sporcu kitlemiz artmaktadır. Her yeni sporcu yeni bir yetenek ve şampiyon, ülkemizi ve bayrağımızı ilerde temsil edecek birey demektir. Daha önceki bir yazımızda da bu sporun çocuklarımıza ne tür imkanlar vereceğini açıklamıştık. Bunu tekrar hatırlatmak istiyorum. Bu sporlar çocuklarınız için bir gelecektir. Yaz döneminde şuan gerek mevcut sporcularımız gerekse yeni kayıt olmak isteyen çocuklarımıza ve velilerimize sesleniyorum, çocuklarınız yaz döneminde bu sporlarda çalışarak tatil yapsınlar. Bu yüzden duyarlı olalım ve çocuklarımızı teşvik edelim. Her konuda bu çocukların arkasındayız. Amacımız hedefimiz belli. Bunun için ailelerimizin desteklerine ihtiyacımız var. Kayıtlarımız devam ediyor ve herkesi bekliyoruz. Bunun yanısıra Ramazan Bayramı’nın hemen ardından Antalya’da “Yıldızlar Türkiye Taekwondo Şampiyonası” var. Biz de katılarak ilçemizi en iyi şekilde temsil edeğiz. Akabinde Eylül ayında Ordu da  “Gençler Türkiye Taekwondo Şampiyonası” var. Minikler Türkiye Taekwondo Şampiyonası ve Tekirdağ ilinde birçok ülkenin katıldığı Uluslararası Taekwondo Şampiyonası var. Önümüzdeki süreç çok zorlu ama gece gündüz demeden çalışıyoruz. İnşallah buralardan güzel derecelerle döneceğiz. Dualarınızı bekliyoruz. Bu süreçlerde her zaman bu çocuklara sahip çıkan Belediye Başkanımız sayın Özdemir Turgut’a çok teşekkür ediyorum. Kurslar açarak çocuklarımıza destek veren Haymana Halk Eğitim Merkezi Müdürümüz Muzaffer Yıldız’a ve personeline de çok teşekkür ederim.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 
 
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TATİLİ TAEKWONDO İLE YAPIN " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin