Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“ÇEPİK” FESTİVALİ ARATMADI
21/07/2017

TRT6 yada diğer adıyla TRT ŞEŞ’in sevilen programı “Çepik” bu defa Haymana’da yayınlandı. Programın ünlü sunucusu Aydın Aydın, hem eğlendirdi, hem de tanıtımımızı yaptı. TRT ekranlarında da canlı yayınlanan programda, halkın yoğun katılımı ve
TRT'nin Kürtçe yayın yapan kanalında 'Çepik' programı bu hafta Haymana’da çekildi.
Salı akşamı saat 20.00’de Cimcime Meydanından TRT 6 tarafından canlı yayınlanan programın konukları Hünkar, Yağız, Ankaralı Coşkun, Çiğdem Doğan ve Ekin oldu.
Programa, Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, 21. Dönem milletvekili Hüsamettin Korkutata, TRT Kurdi Haber Dairesi Başkanı Gülabi Eryaman, AK Parti, CHP ve MHP İlçe Başkanları, Ankara ve Polatlı Haymana Dernek Başkanları, Oda Başkanları, kurum müdür ve amirleri ile vatandaşlar katıldı.
Programın sunucusu Aydın Aydın, renkli kişiliği, şov yeteneği ve sempatik hareketleri ile herkesin beğenisini kazanırken, sahneye çıkan diğer sanatçılar da Kürtçe ve Türkçe türküler, oyun havaları ve halaylarla izleyenleri coşturdu.
Sunucu Aydın Aydın bir ara yerel sanatçılarımız Ozan Ahmet Demir ve İdo’yu da programa alarak sahne almalarını sağladı. 
Program sonunda Kaymakam Hüseyin Göktürk ve Belediye Başkanı Özdemir Turgut sahneye gelerek, katılımcı sanatçılara çeşitli hediyeler verdiler. Hediye takdiminde konuşma yapan Belediye Başkanı Özdemir Turgut şunları dile getirdi; “İlçemiz eski medeniyetler ve Kurtuluş Savaşı ile  tarihi bir yerdir. Haymana her zaman kahramandır ve Çanakkale ne ise ilçemizde o değere sahiptir. Bizim yoğurdumuz, sucuğumuz etimiz, Kürt Pilavımız ve Haymanamız çok güzeldir. Programda emeği geçen tüm herkese, sanatçılarımıza ama özellikle Aydın Aydın’a halkım adına çok teşekkür ediyorum. Suyumuz dünyanın en iyi suyu olarak tescillendi. Sizlerde bu tanıtımda pay sahibi oldunuz. Tekrar teşekkür ediyorum”
Kaymakam Hüseyin Göktürk’te yaptığı konuşmada; “Çepik programını ilçemizde yaptığınız ve güzel bir yaz akşamı yaşatığınız için teşekkür ederim. Havası güzel, suyu güzel, insanı güzel ilçemize tüm sanatçılarımızla beraber eğlenceli akşam yaşattınız. Bizler de keyif aldık. Bu programın tekrarını bekliyoruz.”
Güzel bir havada ve güzel bir atmosferde geçen Çepik programında vatandaşlar da meydanı doldurdu ve oyun havaları ve halaylarla sanatçılara eşlik ederek, festival tadında bir gece yaşadı.
Haber: Hüseyin YILDIRIM 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 11 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ÇEPİK” FESTİVALİ ARATMADI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Senin gibileri önemsememek lazım

20:57:58

Gönderen:

Türkmen

9/8/17

Öncelikle şunu belirteyim karşındaki bir bayan ve o kadar düşük cümleler kurmuşsun ki ne anlatmaya çalışıyorsun bir türlü çözemedim ayrıca özel isimlerin baş harfleri büyük yazılır, benden sana tavsiye biraz kitap ve gazete okursan belki zeka gelişimin durmaz. Ayrıca bende sendeki bu karın ağrısını sorguluyorum ama hiç te üstüne alınmıyorsun.Türklüğümü göğsümü gere gere söylememi kimse engelleyemez her zaman ve her yerde hiç çekinmeden belirtirim senin asıl karın ağrında buydu. Sorularına gelince dinim ve inancım gereği hayatım boyunca ırkçılık yapmadım, herhangi bir partinin şak şakçılgını da yapmadım, pkk denen şerefsiz örgüt`ün ekmeğine yağıda ancak senin gibiler sürer.İşte senin gibiler yüzünden bu böyle oluyor.Baştada söylediğim gibi yazım şekliniz eğitim seviyenizi apaçık gösteriyor... Ha,bu ülke bu vatan tabi ki hepimizin sen söylemişsin ben söylemişim ne farkeder.


Başlık:

Türkmen türkmen kendini avut dur

08:03:52

Gönderen:

Mehmet

5/8/17

Türkmen sende iyi anketçisin galiba. Bana kalırsa türkiye cumhuriyeti ancak senin gibi adamların yaşadığı ülke ağzına layık. Varlığı yokluğu belli olmayan muhalefet ve 17 senedir derebey gibi ülkeyi yöneten akp ve ancak senin gibilerin yüzünden olduğunu da unutma. nasıl millet pardon halk yığınları din karşıtı CHP denen kaşarlanmış partiye kızıp yangına körükle gidip akp ye oy veriyorsa, senin gibi adamlara da kızıp kürtçülük yapıyorlar. Irkçılık İslamda haramdır. Ama pkk ve zıt versiyonu olan senin gibi adamlar yüzünden millet zorla kürtçü oluyor. Demedi deme akıllı ol.Elbette bu ülke hepimizin senin gibi adamlara kızıp da bana kalsa türkiye cumhuriyeti ayaklarına basit düşüncesine girme cahil adam.Festival yapmışlar iyi kötü beğen beğenmedim ama senin gibi karın ağrısı yapmadım.Güle güle canım.


Başlık:

_____........

01:46:42

Gönderen:

Türkmen

1/8/17

Nüfus müdürümüsün (!!!) Tek tek mi saydın sana ve senin gibilere kalsa TÜRKİYE CUMHURİYETİ de yokta neyse cevap vermeye gerek yok aslında


Başlık:

Ayıp yeter artık bu tartışma bitsin

08:27:50

Gönderen:

Mehmet

29/7/17

Türkmen kardeş sen belediye başkanı olursan sen de tersini yaparsın olur biter. Haymana gibi yerde böyle bir tertip yapılmasından doğal ne olabilir.R ahatsız olduğunuz nedir anlayabilmiş değilim. Ha bana sorarsan ne belediye başkanını ne da sanatçıları beğenmem. Program zaten 3. sınıf bir program. Ama bu kadar absürd tepkinin anlamını çözemedim. Yüzde 80 den fazla kürt vatandaşların olduğu ilçede kürtçe türkü söylemek neden bu kadar karın ağrısı yapıyor anlamış değilim.


Başlık:

Fazla lafa gerek yok bilen bilir

18:09:33

Gönderen:

Türkmen

27/7/17

"Biz Türk değiliz ki beyim ...biz İslamız,elhamdülillah ... 0 senin dediklerin Haymana`da yaşar." Yakup Kadri`nin ünlü romanı "Yaban" dan kısa bir alıntı. Farklı şeyler düşünenlere cevaptır.Tanıtım yapacağım diye böyle saçma sapan insanları toplayacaklarına daha gerekli ve lüzumlu işler yapsalar onların hayrına olurdu. Seçim zamanı gereken cevabı alacaklar zaten .


Başlık:

alıştık artık

04:02:50

Gönderen:

hasso

26/7/17

Çepik Çepik bu ne demek ki.Aski iş yapar büyük şehir iş yapar hemen belediye sahiplenir.Trt program yapar reklam belediyenin olur.Bu millet keriz ya bunuda yer.Wc den başka yaptığınız bir tane iş söylermisiniz.Şirket personelinin aylardır maaşını vermezseniz birde isteyene hakaret edersiniz.Müdürler keyif çatar yer içer tatile gider maaş beş bin tl alır eşleri ile aileleri ile birlikte otelde tatil yaparlar.Encümenler saten kukla sus payı olarak otelde hergün .... her gece jakuziye girerler başkanla tatile çıkarlar.Ak parti ilçe başkanı desen saten kukla oda kardeşlerini işe yerleştirsin.Çok büyük düşünmüşüz demekki çooook.Aman Rüstem pardon hayati koltuğuna sıkı sıkı sarıl sende belediye başkanıda.


Başlık:

Bu kadarına da pes

02:00:13

Gönderen:

Ömer

22/7/17

Bu nasıl bir şenlik aydın Aydın mı ne cacık da çıkmış cepik cepik diye bağırıyor ne dediğide belli değil Haymana da sadece Kürt yok kardeşim bu kadar da olmaz yazıklar olsun size bide çıkıp halay çekiyo rsun uz Haymana birikti iyice bitiriyorsunuz ama Haymana Haymana olsa bunlara katlanmaz. Haymana büyük düşündü cepik cepik haymana


Başlık:

Bu tür eğlenceler devamlı olmalı

00:21:12

Gönderen:

Ahmet

22/7/17

Merhabala bu gecede emeği olan herkese tesekur ederim ama bu tür gecelerin devamlı olması lazım haymananız bunlara değer


Başlık:

eski festivaller

00:02:50

Gönderen:

nerde

22/7/17

bir adam getirmişler degişik ..... sesleri cıkartıyo nasıl bir kişiliktir anlam veremedim hayır da trt nasıl bir kurumdur bunlara yayın hakkı veriyo sen komedyen deyilsinki arkadas. Allah akıl fikir versin ne diyeyim kaymakam bey nasıl dayandı anlamadım hadi baskan aynı dilden


Başlık:

trt kurdi nedır

23:02:33

Gönderen:

mehmet

22/7/17

adam gibi birilerini getırseydınızde turkü dinleseydık olmazmıydı trt kurdi nedir sizdende bu beklenırdi


Başlık:

Bulgur pilavi işte

05:08:37

Gönderen:

Haymanalı

21/7/17

Şu kürt pilavınıda ikinci defa duydum ilkinde yine haymana tanitiminda bir restorant`in aşçısi yapmıstı bildiğimiz bulgur pilavinin bir çeşidi adı ne zaman kurt pilavi olmuş ki!sanki tanitacakta başka birşey kalmamis gibi


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin