Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TURGUT MESAJ VERDİ!
19/10/2012

Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Özdemir Turgut Ankara’da Karaömerli Köyü Derneğini ziyaret etti ve buradan siyasi mesajlar verdi.

 

Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Özdemir Turgut’un Karaömerli Köyü Derneği’ne yaptığı ziyarete; Durutlar, Dereköy, Çayraz, Yaylabeyi,  Aktepe, Bahçecik ve Sarıgöl Köylerinden bazı muhtarların, vatandaşların ve bazı dernek başkanlarının katıldığı söylendi.
Gazetemizin Eski Yazarlarından Halil İbrahim Uçak’ın yaptığı habere göre Federasyon Başkanı Özdemir Turgut toplantıda, Federasyon Başkanı, İl Genel Meclis Üyesi ve AK Parti Haymana Belediye Başkan Adayı olarak üç görev ve sorumlulukları ile bilgi vereceğini söyledi. 
Turgut; Yönetim Kurulu Üyeleri ve Dernek Başkanları ile taziye ziyaretleri yaptıklarını, Federasyonu siyaset dışında tutmaya özen gösterdiklerini, bazı ziyaretlere yönetim kurulu arkadaşlarıyla katıldığını, bu ziyaretlere katılan yönetim kurulu arkadaşlarının siyasi görüşlerinin kendi tasarruflarında ve tercihinde olduğunu söyledi.
Turgut konuşmasını şu şekilde sürdürdü: “Federasyonumuz 35 öğrencimize burs vermeye devam etmektedir. Gavurkalesi ve Kutluhan Camisi yakın zamanda turizme kazandırılacaktır. Çevreye verdiğimiz önemin göstergesi olarak yakın zamanda hatıra ormanlar oluşturacağız. Kaplıcamızın tanıtımına öncülük edeceğiz. İl Genel Meclis Üyeliğim iki dönemdir devam etmektedir. 67 Köy ve 5 beldemize hizmet vermeye devam ediyoruz. Yol, su ve kanalizasyon önceliklerimiz arasında yer almaktadır.” dedi.
Turgut: “Siyasete gelince, yeni Büyükşehir Yasasının gündeme gelmesi ile adaylığımı dillendirdim. AK Partiden Haymana Belediye Başkanlığına adaylığımı açıkladım. Sağolsunlar hiçbir hemşerimden olumsuz bir tepki almadım. Tersine beni motive edici destekleri için teşekkür ediyorum. Ben imar mevzuatının içinden geldim. İmardan anlamayan Belediye Başkanlığında başarılı olamaz. Partim beni iki dönem İl Genel Meclisi  olarak birinci sırasından aday gösterdi. Partimle hiçbir sorunum yok. Hizmetime şevkle devam ediyorum.” dedi.
Federasyonun Genel Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Uçak ve Federasyon Genel Sekreteri Talip Kapıcı ise yaptıkları açıklamada, Federasyondan çatısından bağımsız ve kişisel olarak Özdemir Turgut’a destek verdiklerini söylediler.
Toplantıya katılan hazirun siyasi anlamda, Turgut’a destek vereceklerini söylediler.
Toplantı soru ve cevaplarla son buldu.
 
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TURGUT MESAJ VERDİ! " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin