Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


DÜĞÜNLERDE SİLAH SUSMUYOR!
25/08/2017

Haymana Merkez mahallelerinde yapılan düğünlerde havaya sıkılan kurşunlara önlem alınmaması ve yetkililerin yeterince uyarılarda bulunmaması Haymana halkını öfkelendiriyor.
Son günlerde düğünlerde özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde sayısız silah atışlarının olması Haymanalı vatandaşları rahatsız etti. Gazetemizi arayan mahalle sakinleri “artık biri bunları durdursun” diyerek tepki gösterdi. 
Mahalleliler, “Bu seneye kadar mahallelerde yapılan düğün ve kına gecelerinde silahlar çok az patlardı. Bir sene içerisinde ne değişti? Balkonda ailemizle, çocuklarımızla oturamıyoruz. Sokaktan geçerken tedirgin oluyoruz. Bazen evimizde otururken bile diken üstündeyiz. Allah vermesin evin içine giren kurşun insanlara isabet edebilir. Köylerde görmekten alışkın olduğumuz durumu merkezde görmek hayret verici. Polis ekipleri yeterince müdahale etmiyor. Merkezde değil de sanki dağ başında yaşıyoruz. Televizyonlarda gördüğümüz, gazetelerde okuduğumuz haberlerin önlemleri alınmazsa yakında başımıza gelmeyeceği ne malum? Yetkililerin bu olaya müdehale etmesini bekliyoruz.” dedi.
Haber: Zeynep Gökşen
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " DÜĞÜNLERDE SİLAH SUSMUYOR! " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Cahillik

16:34:52

Gönderen:

Vatandaş

28/8/17

Gerçekten silah olayı iyice abartıldı. Birileri keyfi bir şey yapıyor diye kimse rahatsız olmak zorunda değil. İlla böyle şeylerin son bulması için bir nusibetin mi başa gelmesi lazım? Lütfen herkes biraz duyarlı olsun


Başlık:

zamanla buna da alışırsınız

07:41:51

Gönderen:

sessiz kalma

27/8/17

polislere pusu kurup, dövenlere ses çıkarmazsan.Çocuğun madde kullanır ses çıkarmazsan.çocuğun dışarlarda sabah akşam gezip insanları evinde rahatsız eder ses çıkarmazsan, evleri bile taşlarlar...köylerde silah atarlar hoşuna gider alışırsan üzülme kardeşim bunada alışırsın.para mal mülk için saçma sapan şeyler için birbirinin acını yakarsın.başkasını eleştirirsin. KORKMA kardeşim buna da alışırsın.nereli olduğunu haymana dışında söylediğinde senden iki metre öteye giderler.sende sevinirsin bizden korkuyorlar tırsıyorlar diye...demezsin ki biz adam değiliz bize değmezler diye...malesef gerçekler acıdır.bazı insan tipleri var susmak iyi geliyor.bana dokunmayan yılan yaşasın.eğitimsiz kendini eğitememiş insanlarla yaşamak zor...belediye başkanı ve muhtarlar atama ile olacak o zaman görelim bu çöplük kendininmiş gibi gezenleri...


Başlık:

Ayrımcılık yapılıyor..

19:52:18

Gönderen:

Duyarlı vatandaş

26/8/17

Eyvallah düğünlerde silah atılmasın hepimiz karşıyız buna. Ama Haymana emniyeti ayrimcilik yapiyor.Geçenlerde yurtdısindan gelen bir vatandaşın düğününde bi MG3 atılmadığı kaldı ama emniyet hicbir sey yapamadi. Polislerin karşisinda attilar.düğun gece 01:00a kadar sürdü. Ama yine gecenlerde bir düğünde yani maddi durumu iyi olmayan bir vatandaşın dugununde bir tane kurusıkı atıldı diye 14 15 yaşindaki genci tutuklamaya çalistilar. Demekki neymis efendim paran olacakmis. Para emniyetin bile sesini kesiyo.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin