Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“Beldemizi Kapatmayın, Geleceğimizi Karartmayın”
19/10/2012

Yenice Belediye Başkanı Celal Çetin gazetemize, yaptıkları çalışmalar ve kapanması söz konusu belediyeler hakkında konuştu.

 

Sığırcık ve Çelebi Mahalleleri Yeniceden bağımsız olarak yeni su kaynaklarına kavuşmayı bekliyor.
Sığırcık Mahallesinin hemen üstünde Uludağ’ın yamacına vurulan sondaj sonucu saniyede 6 litre soğuk suya ulaşıldığı öğrenildi. 
Yenice Belediyesinin kendi imkanlarıyla yaptığı çalışmada su deposunun inşaatının bitmek üzere olduğu ve yaklaşık 1 ay içinde yeni suyun halka verileceği söylendi. 
Yenice Belediye Başkanı Celal Çetin gazetemize yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Yeni suyumuz Sığırcık Mahallesi vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun.”
Çetin ayrıca, Belediye olarak Yenice içinde 3 ayrı bölgeye çeşme yaptıklarını ve bu çeşmeleri hem hayvanları sulamak için kullandıklarını hem de suların kesildiği zamanlarda halkın yararlanmaları için yaptıklarını söyledi.  
Çetin; “suyu olmayan evler için de yeni bir çalışma yaptık. Yeni şebeke borularıyla suyu olmayan evlere yeni sularını ulaştırdık.
Çetin: “Bizim sayısız yaptığımız hizmetlere rağmen Hükümetin Beldemizi kapatmak istemesi çok yanlıştır. Biz seçimden korkmuyoruz, halkımızın çekeceği sıkıntıdan korkuyoruz. O yüzden sesli olarak bağırıyoruz. Beldemizi kapatmasınlar geleceğimizi karartmasınlar. Dedi.   
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “Beldemizi Kapatmayın, Geleceğimizi Karartmayın” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

at gözlüğü

05:33:13

Gönderen:

ahmet akbanli

25/Ekim/2012

mustafa kırılmaz bey bu saydıklarınızın hepsini celal başkan mı yaptı yoksa halktan toplanan yardımlar veya hayırseverler tarafından mı yapıldı


Başlık:

OZMAN GÖRECEZ KARAMANIN KOYUNUNU

16:14:31

Gönderen:

MUSTAFA KIRILMAZ

23/Ekim/2012

KAFANIZI KALDIRINDAN CELAL BAŞKANIN YAPTIKLARINA BİR BAKIN ARAÇ PARKI,HALI SAHA BELEDİYE SARAYI,İÇME SUYU KÖY ÇEŞMELERİ,LİSE BİNASI,KURAN KURSU BİNASI ALLAH RAZI OLSUN BAŞKANDAN,YARIN SU PARASI EMLAK VERGİSİ ÇÖP VERGİSİ İSKAN PARASI KAPANAN KIŞIN YOLLARI OZMAN GÖRÜRÜZ BÜYÜK ŞEHİRİ İNŞALLAH GEÇMİŞ GÜNLERİ ARAMAZ KİMSE OZAMAN GÖRECEZ YILLARDIR YENİCEYE KİM NE YAPMIŞ HELAL CELAL BAŞKANIM FESATLAR ÇATLAR OZMAN SENDE KEYİFİNİ ALIRSIN YAPTIĞIN HERŞEYE HELAL OLSUN


Başlık:

sındıran

20:02:10

Gönderen:

ahmet akbenli

21/Ekim/2012

sayın ahmet ermiş size katlıyorum hep suu çalışmaları hiç başka bi çalışma yok mu yada köyün başka sorunları bence büyük şehir sorunların üstesinden gelecek/geçmişe bakarsak köyümüzün belediye olmadan önce daha iyi hizmet aldığına inanıyorum ve bundan sonrada böyle olacağına da inanıyorum


Başlık:

haymana

13:05:46

Gönderen:

haymana sevdalısı

19/Ekim/2012

sana katılıyorum kardes insanlar büyük sehirden korkuyorlar hizmet büyük sehirle gelecektir en basıit örnegi bursaya baksınlar o köylerin nasıl modern yapıya kavustuklarnı bende büyük sehiri destekliyorum .


Başlık:

KAPANMASI DAHA İYİ OLUR

05:16:25

Gönderen:

AHMET ERMİŞ

19/Ekim/2012

Herşeyden önce insana huzur lazım.Köyümüzde baskı politikalarından geri gidiyor.Büyükşehir hizmetlerini gerçek manada getirirse daha verimli olur.Unutmayalım ki şuandaki asfaltlar hep büyükşehirden geldi.Çeşme yapmakla sorunlar çözülmez.Zaten chp şimdiye kadar neye evet dedi ki.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin