Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“OYUNA GELMEYELİM”
29/09/2017

Haymana Osmanlı Ocakları Başkanı Şeref Kaya, son günlerde sınırlarımızda yaşananları değerlendirdi ve “Kardeşliğimizi hedef alıyorlar” dedi
İlçemizdeki sivil toplum örgütlerinden olan Osmanlı Ocakları, gündemdeki Irak refernadumu ve bölgemizde cereyan eden olaylar ile ilgili yazılı bir açıklama yaptı.
Osmanlı Ocakları Başkanı Şeref Kaya açıklamasında şunları dile getirdi; “Yüz yıllardır birlik ve beraberlik içinde kardeşçe yaşamış Tür-Kürt Kardeşliği var. Ama hala bunu anlamayanlar da var. Maalesef Türkiye’de Kürt kardeşlerimize  karşı  yürütülen büyük bir algı var. Türkiye’de Türk ve müslüman kardeşleri  dururken,  İsrail ve Yahudilerle devlet kurma çabaları bölünmeyi ve İsrail’e hizmet etmeyi  tercih edenler,  vallahi bu vebali  kıyamete kadar üzerinde taşıyacaklardır. Kürt kardeşlerimize karşı şimdi Jön Türkler daha da baskı yapmaya çalışacaklar. Hatta ellerinden gelse sınır dışını gündeme getirecekler. Bu Türkiye’nin huzurunu bozmaya yönelik  büyük  bir İsrail  oyunudur. Uyanık olmalıyız.  Kürt Kardeşlerimin bir devlete ihtiyaçları yok. Türkiye Cumhuriyeti onların da asli devletidir. Yüz yıllardır olduğu gibi Kürt ve Türk  birlik ve beraberlik içinde, kardeşçe yaşayacaktır. Kürt kökenli kardeşlerimiz Türk vatandaşı olmaktan onur duyuyor. Türk ve  Kürt kardeşlerimi uyanık olmaya,  birliğimizi bozmak isteyen tüm şer odaklarına karşı uyanık olmaya davet ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “OYUNA GELMEYELİM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Ya seref

06:19:22

Gönderen:

Berk

1/10/17

Allah askina tarih kim sen kim kurban olurum kendini rezil etme haymana bide senle ugrasmasin ya arkadas senin suratin mahkeme duvari gibi abi haymanaya faydali olacaksan sus abim


Başlık:

Jön Türkler`e Kurban ol sen.!

20:26:58

Gönderen:

Bozkurtlar

30/9/17

Binlerce yıldır kardeşce yaşadığımız Kürt kardeşimizle asla sorunumuz yoktur.! Ancak O jön Türkler diye kötülediklerin 1910`lu yıllarda Ermenilerin katlettiği Kürt vatandaşlarımızın güvenliği için Ermenileri göç ettirmiş ve Bugün Kürt nufusun yoğunlaşmasını sağlamıştır. O jön Türklerki Osmanlıyı kurtarmak için Elinden ne gelirse yapmış ve sizin sözde Lideriniz Abdülhamidin Kaybettiği onca toprakları kurtarmaya çalışmıştır.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin