Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


NAZARA GELDİK
06/10/2017

Süper Amatör Ligin ikinci haftasında Haymanaspor ile DSİ kozlarını paylaştı. Haymana Adnan Sevinç Şehir Stadında oynanan maçı DSİ attığı tek golle kazandı.
Geçen hafta Güneş Spor ile oynanan maçta oynadığı güzel futbol ve aldığı iyi sonuçla beğenileri toplayan Haymana Belediyespor, ligin 2. haftasında Haymana Adnan Sevinç Şehir Stadında  DSİ ile karşılaştı. 
Maçın ilk yarısında her iki takımda kontrollü bir oyun sergiledi. İki takımda ilk 45 dakika da gol bulma şansı yakalasa da buldukları pozisyonları gole çeviremeyince ilk yarı 0-0 sona erdi. 
İkinci yarı da Haymana Belediyespor rakibine oranla üstün bir futbol sergiledi ancak rakip kalede bir türlü etkili olamadı. 
63. Dakika takımımız kullandığı köşe vuruşunda golü bulmak için 9 oyuncusuyla rakip ceza sahasına girdi. Köşe vuruşundan yararlanamayan takımımıza cezayı rakip kesti. Pozisyon sonrasında   yakaladığı kontraatak fırsatını değerlendiren DSİ Spor topu ağlarımızla buluşturdu ve dengeyi bozdu. 0-1
Yediği golden sonra tekrar eşitliği sağlamak isteyen Haymana Belediye spor rakibine karşı tamamen oyun üstünlüğünü ele geçirse de, rakip ceza sahasında bir türlü etkili olmayı başaramadı ve maç 0-1 DSİ Spor’un üstünlüğüyle sona erdi.
DSİ Spor Maç Kadrosu : Kaleci Şükrü-Furkan, Aykut, Tanju, Doğukan- Hüseyin, Mehmet, Emrah Tutum(K),  Hacı Ahmet-Çetin, Emrah Ay. Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " NAZARA GELDİK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Hersey haymana icin

07:40:25

Gönderen:

Yılmaz Vural

11/10/17

Ahmet Yalcinkayaya katiliyorum gereksiz oyunculara mac basi 400 500 lira vereceginize taraftarida besleyin ki taraftarda futbolcu kadr ateslensin


Başlık:

TARAFTAR HEPSİNDEN ÖNEMLİ

22:05:24

Gönderen:

Ahmet YALÇINKAYA

10/10/17

Evet Değerli Haymanaspor Başkanı Ve Yöneticeleri Futbolcuları göz önüne almayı bir kenara bırakalım ve taraftarları göz önüne alalım. Bu hafta maçı 5 dakika izledim taraftarlar susmaya gelmiş sahadaki futbolculara heycan verecek ve ateşleyecek bir taraftar grubumuz yok. Ankaragücü maçlarında Haymanalı Güçlüler Gelsinlerde HaymanaSporu Desteklesinler Bir Zahmet Haymananın adını kulanıp 19 mayısta Show yapacaklarına memleketlerine gelsinlerde ortalığı inletsinler. Henüz Ligin Başı Futbolcular daha alışacaklar birbirlerine Ayrıca Her Maçı Yeneceğiz diyede bir kaide yok top yuvarlak sonuçta. Geçen sezon yapılan hatalar göz önüne alınsın Ve Gelecek maçlara bu hataları göz önüne alarak hazırlanılsın. HAYMANA GAZETESİ`ne de Tarafsız Yayın Yaptığı İçin Teşekkürlerimi Sunarım.


Başlık:

Süper amatör

06:48:08

Gönderen:

Haymanalı

7/10/17

Gorunen o ki bu senede bi yol olmaz bu takımdan . Ruh yok oyunculafda ruh inancak abi haymanali gibi oynicak.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin