Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


KADIOĞLU ADINA FUTBOL TURNUVASI
06/10/2017

Ankara’da bulunan Sarıgöl Mahallesi Yardımlaşma ve Dayanışma derneği futbol turnuvası düzenledi. Bu yıl 2. defa düzenlenen turnuva Bediha Kadıoğlu adına.
Sarıgöl Mahallesi Ankara’da düzenledikleri futbol turnuvasına Haymana Fen İşleri Bediha Kadıoğlu’nun ismini verdiler.
Toplam 8 takımın katıldığı turnuvada maçlar Yenimahalle’de bulunan Karayolları  Genel Müdürlüğü Lojmanları Halı Saha Tesislerinde oynanıyor. 
Açılış maçının başlama vuruşunu yapan Bediha Kadıoğlu da; “Gençlerimize inancımız tam. Sarıgöl Köyü örnek bir davranış sergileyerek baba oğul ve hanımefendilerle birlikte saygı içerisinde bu turnuvayı icra ediyorlar" diye konuştu.
Açılışın bir diğer konuğu Haymana Belediyespor Başkanı Serkan Turgut ise konuşmasında şunları söyledi; “Bu örnek davranışı Sarıgöl köyümüzün yanında durarak destekliyorum."
Sarıgöl Yardımlaşma ve Dayanışma Kalkındırma Derneği Başkanı Hikmet Tetik de teşekkür açıklamasında şunları dile getirdi; “Birlik beraberlik için Sayın Bediha Kadıoğlu  adına düzenledigimiz Hasad 2. Geleneksel futbol turnuvası açılış maçlarında bizleri yalnız bırakmayan Haymana  Fen İşleri Şefi  Bediha Kadıoğlu’na, Haymana Dernekler Federasyonu Başkanı Sayın Suat Dinç’e, Haymana Belediyespor Kulübü Başkanı Sayın Serkan Turgut’a, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkan adayımız Sayın Şükrü Orhan’a,   Haymana Sarıgöllüler Dernek Yönetımi ekibine, misafirlerimize ikramda sponsor olan Mango pastanelerine, Orkun Ucar ve Mustafa Uçar’a bizi yalnız bırakmayan tüm köylülerimiz ve bütün dostlarımıza canı gönülden teşekkür ederiz. İnşallah birlik beraberliğimiz daim olur. Her yıl bir gelenek haline getirdiğimiz futbol turnuvası, gelecek nesillere de güzel ve anlamlı hatıralar bırakacak. Allah birliğimizi daim etsin.”
Turnuva altı hafta sürecek ve 5 Kasım’da final müsabakası oynanarak noktalanacak. 
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 6 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KADIOĞLU ADINA FUTBOL TURNUVASI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Turnuva

06:28:11

Gönderen:

Sarigollu

9/10/17

Ben bir sarigollu olarak sasiyorum turnuva yapilacaksa kadioglunun ismi neden veriliyor bu hanim haymana koy yollarini vede haymana sarigol ve sarigol derekoy arasi yollarimi yapti hayret.


Başlık:

örnek davranış

19:58:27

Gönderen:

ECZACI

9/10/17

merhaba haymanalı olarak sarıgöl köyünün bu davranışını takdir ediyorum inşallah diger köylerimizde böyle organizasyonlar yaparlar bediha hanımıda tebrik ediyorum bu tür organizasyonlarda bulunup gençlere güç katıyor AYAKTA ALKIŞLIYORUM


Başlık:

TEBRİKLER SARIGÖL...

19:56:40

Gönderen:

Alper ....

9/10/17

Bu köy şehitlerinin adını verdiği toplamda 3.5 dönüm arazi üzerinde 900 m2 kapalı alanı olan köy konağı ve mescidini yapıyor. Köye bu güne kadar hizmet gelmedi ve şuan kim hizmet getirdiyse ona teşekkür etmek adına bu seneki turnuvaya onun ismini verdi. Pasta ve kolalara gelince sağolsun o köyden mango pastanesinin sponsorluğu eşliğinde bedelsiz ikram olarak gönderilmiştir.Bence kolaydı pastaydı ufak şeylere takılmak yerine bu işlerdeki güzelliklerden örnek almalıyız.Güzel gören güzel düşünür güzel düşünen hayatından lezzet alır...


Başlık:

başka isim mi bulamamislar

14:53:30

Gönderen:

mehmet

8/10/17

Fen isleri müdürünün görevi neyse onu yapiyor.sanki hatun kendi parasiyla yapiyor.Son zamanlarda bu kadinin bu kadar abartilmasini anlamsiz buluyorum.adina futbol turnuvasi ne ya? Hiç mi başka adam bulamadilar hiç mi şehidi önemli ismi yok haymananin.yazik


Başlık:

..... Kadıoglu

18:09:28

Gönderen:

Ahmet Demir

7/10/17

Demekki Kadıoglu isine geldigini besliyo yolunu yapio asfaltini atioki turnuvaya ismi verilmis. Haymana halki buna şaşıracaktir ..


Başlık:

yazik

16:29:49

Gönderen:

serkan

7/10/17

yazik biraz masaya az icecek koyun bu nasıl yardim derneği


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin