Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


LEVENT KOÇ ADAY MI?
13/10/2017

Haymana’nın Evci Mahallesi, verilen yemekle bir araya geldi. Yemeğin ardından yapılan konuşmalarda birlik ve beraberlik mesajı verildi.
Geçtiğimiz hafta sonu Haymana’nın Evci Mahallesinde düzenlenen yemekte bir araya gelen köy ahalisi, artık geleneksel olarak her yıl bir defa olmak üzere kendi köylerinde toplanacaklarını söylediler.
Yemeğin ardından duaların okunduğu programda köylüler sohbet edip, hasbihal ederken, Yenice Dilaver Temizhan Lisesi Müdürü Levent Koç bir konuşma yaparak şunları söyledi: “Bugün bu yemekle köylülerimizi bir araya getirdik. Allah nasip ederse bundan sonraki süreçte de her daim bir olmak, birlik olmak niyetimizdir. Yolumuz hak yoludur. Ot kökünden biter. Buradaki bu güzel insanlarla bir arada olmak, aynı havayı teneffüs etmek gerçekten çok güzel. İnşallah bundan sonra hep birlikte yılda en az bir defa olmak üzere toplanacağız. Yeni nesil gençlerimiz ile yaşlılarımız birbirlerini tanımıyorlar. İnşallah bu organizasyonlarla hem köprü olacağız, hem de köy olarak birliğimizi ve beraberliğimizi pekiştireceğiz. Tekrar bu yemekte bizimle birlikte olan tüm Evcililere teşekkür ediyor, muhabbetlerimi sunuyorum.” dedi.
Yemeğin ardından kulislerde yapılan konuşmalara göre Levent Koç’un 2019 Yerel Seçimlerinde Haymana Belediye Başkanlığına aday olabileceği söylendi.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 15 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " LEVENT KOÇ ADAY MI? " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

INADINA SONUNA KADAR HEP SENINLE

05:16:55

Gönderen:

YENICELI

21/10/17

ALLAH yar ve yardimcin olsun. ALLAH utandirmasin yeniceliler seninle olacak, kendi cikarlarini dusunen kisilerin yaninda olmayacak, yalakalarin, yagcilarin yaninda olmayacak, adam gibi adam olanin yaninda olacak.


Başlık:

kıskanmayın öbürlerinide gördük

00:22:57

Gönderen:

Hasan

20/10/17

Ya kısmayanın da bir tan genç hocamız ortaya çıkmış gurur duyun gurur beyler. Haymana gazetesi haber yapar yorum yazar. Sizin keyfinize göre haberi bırakıp yorumu bırakıp ne emrederseniz onu yazacak değildir. Belki bu abimiz Ankaradan beyin takımı abilerimizi getirir proje üretirir onlara.Palavra ile kötülemek ile bir yol alamazsınız,haymanayı ele geçiren çete kardeşlerim.Şimdiye kadar gelenler hep kendine yonttu. Levent hocamızda öyle birşey hiç görmüyorum inanın içim ısındı hocama.Allah doğru olanların ve çalıp çırpmayanların yardımcısıdır ve olur.Halen melih gökçekle dizdize oturup haymanaya belediye otobüsünün gelmesini engelleyenleri alkışılıyorsunuz.


Başlık:

Palavraları bırakın

00:20:01

Gönderen:

Ahmet

20/10/17

Ya şu haymana neden ilerlemiyor biliyor musunuz?Hep eski kafa dinazorların birbirini kötüleyip tekrar tekrar seçilmelerinden haymana bir arpa boyu yol gitmedi.Hani horoz dövüşü varya İran ile İsrail yapar.Gerçekte ise birbirlerini ısırmazlar,el altında işbirliği yaparlar.Bu da hyamanadaki kaşarlanmış siyasilerin durumu.Yahu bu genç kardeşimiz,abimiz kendine güvenip ortaya çıkıyorsa, gurur duymanız gerekir.Belki kafasında Haymana ile ilgili güzel projesi vardır.Kendi kafasına göre çalışanları gördük hep yolda kaldılar.


Başlık:

Bu kazanin Sana Cok ihtiyaci var

04:17:53

Gönderen:

Rustem

17/10/17

Bidaki secimde oyumu haymanadan goturmeyi dusunuyodum ama senin adayligini duyunca ve senin de tuttugunu koparan bir kisi oldugunu bildigimden heyecanla secimi bekliyoruz ne mutlu ki haymanamiza senin gibi bi adam aday oluyor herzamn yanindayim


Başlık:

Kazanan Haymana Olacak

04:08:09

Gönderen:

Kenan

17/10/17

Seni tanir bilirim degerli baskanim haymanayida bastan yaratacagindan hic suphem yok herzamn arkandayiz sen dik dur egilme haymana seninle insallh baskanliginida beraber kutluyacagiz saygilarimla..


Başlık:

haymanam

21:17:55

Gönderen:

hasan

17/10/17

haymanaya senin gibi kültürlü bir insan şart hocam yolun açık olsun halk senin arkanda artık cahil insanlar dönemini kapat şunlara haymana nasıl yönetilirmiş bi göster sana başarılar dilerim


Başlık:

hocam

22:58:53

Gönderen:

cengiz

16/10/17

sevgili levent kardeşim öncelikli olarak seni kutluyorum evciyi tek yumruk yapmışsın insanlara şunu söylemen lazım ben ak partide olsa olmasada adayım demeni bekliyoruz seni herkes seviyor umarım kendi rantın için boşuna insanları kullanmıyorsundur yoksa bu insanlar seni silerler


Başlık:

yanındayız

19:07:45

Gönderen:

evcili

16/10/17

evci köyü senin arkanda bunu unutma ister seçimi kazan ister kaybet herzaman yanındayız yeterki sen dik dur sonuna kadar yanındayız


Başlık:

HAYMANA GAZETESİ

01:45:40

Gönderen:

CİVAN HACCO

15/10/17
HAYMANA GAZETESİ SİYASETE ADAM MI HAZIRLIYOR ? BIRAKIN BU İŞLERİ DE GERÇEK HABER YAPIN. LEVENT DEDİОİNİZ ARKADAŞ DA ÖОRETMENLİK YAPSIN.

Başlık:

Temenni

04:34:26

Gönderen:

Tekin Özsoy

14/10/17
Öncelikle birlik ve beraberlik adına atılan bu güzel adım için evci mahallesi sakinlerini kutluyorum Haymana genelinde ihtiyacımız olan bir davranış hocamızın adaylığı konusunda kesinlikle destek olacağız genç dinamik eğitimli Haymanaya sevdalı güzel bir kardeşimiz yolun açık olsun inşallah başkanım hayırlı olsun

Başlık:

Allah kabul etsin başkanım

04:20:49

Gönderen:

Mertcan

14/10/17
Allah kabul etsin başkamım adaylıgınız inşallah hayırlı olur haymanamız için artık haymana kabugunu kıracak genç bir başkanla taze bir kanla metal yorgunlugundan artık uyuşmuş insanları rafa kaldırırsınız inş

Başlık:

Helal olsun

04:15:42

Gönderen:

Zeynep Şahin

14/10/17
Allah kabul etsin Levent hocam. Başkanlığınız kutlama yemeğini de yeriz inşallah.

Başlık:

GENÇLIK KORKMAK YOK

04:15:24

Gönderen:

Haymanalı Genç

14/10/17
Haymanaya levent hoca gibi haymanada büyumus yetismis haymananin havasini icine cekmis egitimli ve donanimli kisiligiyle ornek olmus birisinin haymana belediye başkani olarak gormek istiyoruz.

Başlık:

HAYMANA BU KEZ GERÇEKTEN BÜYÜK DÜŞÜN

21:06:17

Gönderen:

ramazan CAN

14/10/17
Levent Koç`u Tanıyorum iyi efendi bi insana benziyo.. haymana hep cehaleti seçti. sıra egitimli kültürlü içimizden biri olan levent koç`u başımıza getirmeli. her haliyle o koltuga yakışıyor.. inşallah başkan adayı olur ve istenilen yere gelir .. haymana bu kez akıllı davranmalı belediye dingonun ahırından çıkar ve elini kolunu sallayıp girilcek bir yer olmaz belediye binası cimcime otel ve kaplıcalar..

Başlık:

Haymana Senle Şaha Kalkacak

03:32:08

Gönderen:

Ahmet

13/10/17
Her zaman yanındayız başkanım dik dur haymanaya çağa atlatacagindan şüphemiz yok..

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin