Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


GÖKÇEK YİNE KANDIRDI!..
13/10/2017

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, her fırsatta en büyük yatırımı Haymana’ya yaptığını, öte yandan 2017 yılında Haymana’daki Mahallelere 203 km. asfalt atılacağını söylemişti!.. Gökçek, sadece 20 km. asfalt atınca Haymanalıların yine tepkisi
İlçemize her geldiğinde trilyonlarca yatırım yaptığını ve Ankara ilçeleri içerisinde en büyük yatırım tutarının Haymana için harcandığını belirten Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, yine sözünü tutmayarak sınıfta kaldı.
ANKARA YOLU HALA TAM OLARAK BİTMEDİ
Ankara-Haymana arası duble yolu için yıllar öncesi bitirme sözü veren Gökçek, en son 2017 yılının Ağustos ayında tamamlanacağını müjdeli bir şekilde duyurmuştu. Ancak Ankara yolu kısmi olarak bitse de tam anlamıyla hala tamamlanamadı. Her iki şeritte keşmekeş ve araçların hangi şeridi kullanacağı karmaşası devam ediyor.
203 KM YOL YAPACAĞIM DEDİ, SADECE 20 KM YAPTI.
Bu yolun haricinde mahalleler içinde toplam 203 km. sıcak ve soğuk asfalt yol yapacağını belirten Başkan Gökçek, 2017 yılının son aylarına girmemize rağmen sadece 20 km.’lik yolun asfaltını tamamlayabildi.
Vaad edilen 203 km.’lik aslfaltlama çalışması sadece Haymana-Çayraz-Kadıköy arasındaki yolda yapıldı. Bu da sadece 20 km. toplam mesafe demek oluyor.
Çatak-Toyçayırı-Alahacılı üçgeni ve Dereköy-Durutlar-Sarıgöl-Mandıra-Yaylabey civarında ise yapılan çalışmada 70 km.’lik yolun sadece alt yapısı hazırlandı ancak asfaltı atılmadı. 
Özellikle Yamak grup yolu olarak tabir edilen ve onlarca köyün kullandığı yol için bir adım atılmaması tepkileri de beraberinde getiriyor. Yamak Mahallesinden başlayıp Emirler’e kadar uzayan yaklaşık 55 km’lik yolu kullanan vatandaşların isyanları ayyuka çıktı.  
Bundan sonra Haymana için kış şartları başlıyor ve yol yapımı için müsait koşullardan çıkıyoruz. Bu sebeple 2017 programına alındığı söylenen ve yıl sonuna kadar bitirileceği vaad edilen yolların sadece çok küçük bir kısmı tamamlanmış oluyor. 
“GÖKÇEK’İ ARTIK İSTEMİYORUZ”
Sayın Gökçek’in bir sözünün daha havada kalması vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. “Bu kaçıncı yerine gelmeyen söz” diyen hemşerilerimiz, “Artık yeter diyoruz. Resmen enayi yerine konuluyoruz. Yıllardır yol sözü dinledik, ama hepsi birer boş vaad olarak kaldı. Gelip görsünler perişanlığı. İnanın bu yollardan eşek geçmez. Araçlarımız sanayiden çıkamaz oldu. Maddi manevi hasarların haddi hesabı yok. Bundan sonra biz Gökçek’in ne sözünü duymak, ne de yüzünü görmek istemiyoruz” dediler.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÖKÇEK YİNE KANDIRDI!.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Allah seni ıslah etsin Meli h amca

23:35:35

Gönderen:

Murat

20/10/17

Abbas zaten yolcu üzerin e gitmeyin garibin. Belediyede Haymanalıların köküne kibrit suyu döktü. Yusuf Yılmaz abiyi mı dersin. Mehmet ercan abiyi mi dersin zabıta müdürü zekaimi dersin. Hele diğerleri hrlemrke Yusuf Yılmaz gibi bir kuruşa tenezzül etmeyen Müslümanı harcadı Melih denen haymana düşmanı.


Başlık:

hadi ordan

01:18:04

Gönderen:

galip

18/10/17

bu haberi yapmaya çok geç kaldınız malesef yaklasık 2 senedir ugrasıyoruz sesimizi sizin sayfaya bile duyuramadık o eskikışla yamak grup yolu için.tutmuş şimdi haber haline getirip yayınlıyorsunuz ama iş işten geçti melih denen adam son dakikalarını oynuyo. buhaber taaaa mahalle oldugumuz ilk zamanlar yapılmalıydı.melih haymanaya gelince bi allahın kulu konusup bu sıkıntıları anlatmıyo anca alkışlıyo başta köy muhtarları.....şimdi adamın pili bitince haber yapılıyo bravo sizin haberciliğinize alkışş.......


Başlık:

kenı derdıne dusmus

17:06:16

Gönderen:

ömer

18/10/17

haymana ya karsı verılen vaatlerın hangılerı sımdıye kadar yapıldıkı sızlere tuaf geliyor ayrıca melih gökçek kendı derdınde bugun yarın gıdıyor haymana aklına gelmiyordur simdi :)))))


Başlık:

haymana haymana

17:03:33

Gönderen:

Benli BENLİ

17/10/17

Geçmişi çok eski olan haymana bilinçsiz haymanalıların memleketlerine sahip çıkmaması sonucu gittikçe küçülmektediır. inşallah yanılırım ama haymana zamanla küçük bir kasabaya dönüp gölbaşı yada polatlıya bağlanma ihtimali yüksek. Seçim dönemlerinde siyasiler tarafından uğranılan sonra unutulan haymana. Melihe kızmaya hakkınız yok haymana halkı.kaç dönemdir yüzde 70 lere varan destek görüyor melih haymanalılar tarafından. Ben inanıyorumki yarın seçim olsa haymana gene destek verir. Demekki kendi kaderinizi kendiniz belirliyorsunuz.


Başlık:

mel`İH`ANET ETME ARTIK HAYMANAYA

21:09:40

Gönderen:

GURBETÇİ HAYMANALI

14/10/17
BİDAHAKİ GELDİОİNDE TAŞLAYALIMMI NAPALIM ? BU ADAM BÖYLE BİRİ NAPALIM YANİ . HAYMANA HALKI MİTİNGİNE GİTMESE BİLE BİŞEYLER YAPIP ORAYA İNSAN YIОIYO VE BÜYÜKŞEHİRİN MANŞETLERİNDE GÖKÇEKİN MİTİNGİNE AKIN EDİLDİ DİE HABER YAPILIOO AMA BİZİM ŞAKŞAKÇI İNSANLARIMIZDA DİNLEME BAHANESİYLE ORAYI KALABALIKLASTRİO SONUC PALAVRACI BAŞLIO SALLAMAYAA BİRİDE ÇIKIP BİŞEY DİYEMİO .. DEMEK İSTEDİОİM HAYMANA ..... OLDUKCA ... .... ÇOK OLUR ..

Başlık:

Abbas yolcu eleştirmeyin artık

07:41:10

Gönderen:

Ahmet

13/10/17
Neyse yalanı ile dolanı ile melih başkanımız elveda yapınca yerine gelecek belediye başkanı yapar ve şu köyler arasında ayrım yapan fen işleri şefi Nevinin arkadaşı da gönderilecektir.Başka çare yoktur. Gelecek belediye başkanı onu görevden almasın diye bazı haymanalı yalakalar devreye girebilir.Buradan söylüyorum devreye girecek kişiler yalaka kişiler olur.Onun için kimseye devreye girmesin.Ankaradaki ağabeylerimiz de tersini yapar gitmesi için gereğini yaparlar.Abbas yolcu ben bilem bu gücümle onun yolcululuğuna engel olamam.

Başlık:

GÖKÇEK KİM YA TWİTTER ŞOVMENI

07:16:20

Gönderen:

Şahin Avcı

13/10/17
ŞAHISLARA TAKILMAYIN HÜKÜMET SİZİ SEVMİYOR İŞTE :)

  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin