Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


HAYMANASPOR’A 50 BİN TL
20/10/2017

Haymana Belediyespor için düzenlenen yardımlaşma gecesinde, katılımcılar yaklaşık 50 Bin TL bağışta bulundu. Katılımcıların çoğunluğunun Ankara’dan katılması dikkat çekti.
Süper Amatör Ligde (SAL) mücadele eden Haymana Belediye Spor için dayanışma gecesi düzenlendi.
Gölbaşı Elite eğlence-düğün merkezinde düzenlenen geceye siyaset, iş, sanat ve spor dünyasından önemli isimler katıldı. Sunuculuğunu Hünkar’ın yapmış olduğu gecede Haymanalı ünlü sanatçılar Hüseyin Kağıt, Gürsoy Babaoğlu, Cüneyt Şimşek ve Ömer Sabancı sahne aldı.
Açılış konuşmasını yapan Haymana Belediye Spor Başkanı Serkan Turgut, bu yıl çok önemli transferler yaptıklarını belirterek “Artık top futbolcu kardeşlerimizde. Biz elimizden gelen desteği verdik vermeye de devam edeceğiz. Bölgesel Amatör Lige yükselmek hedefimiz, bu yolda çok çalışıyoruz. İnşallah çalışmalarımızın karşılığını alacağız. Bu gece gerek aramızda olan, gerekse çeşitli nedenlerden ötürü katılamayan bütün hemşehri ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.
Daha sonra bir konuşma yapan  Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise “Göreve geldiğimiz günden beri önemli projeler için çalışmalar yürüttük. Bunların en önemlisi Tarihi Milli Park. Bugün Haymanamız Sayın Cumhurbaşkanımız ve Hükümetimizin almış olduğu kararla Tarihi Milli Park ilan edilmiştir. Çalışmalar sürüyor. Son Kale Haymana olmasaydı belki Türkiye Cumhuriyeti olmazdı. Ayrıca suyumuzun tescilini yaptırdık ve dünyanın en iyi ikinci değil en iyi suyu olduğunu bilimsel olarak ispatladık. Bunlar büyük işlerdir. Haymana Spor’a her türlü desteği veriyoruz vermeye de devam edeceğiz. Onlar da elde ettikleri başarılarla adımızı tüm Türkiye’ye duyuracak.” diye konuştu.
Kaymakam Hüseyin Göktürk de konuşmasında “Spor insanları bir araya getirince güzel. Zahmet edip gelen herkese teşekkür ederim. İnşallah bu birlik ve beraberlik takımımız adına güzel günleri getirecektir.
Haymana Belediye Spor için bağış kampanyası da düzenlendi. Hayırseverler  yaptıkları bağışlarla takımlarına olan desteklerini gösterdi. Gecede yapılan çekilişle bir kişiye televizyon hediye edildi. Harun Çelik isimli talihli kazandığı televizyonu Haymana Spor’a bağışladı. Bunun üzerine söz alan Haymana Belediye Spor Başkanı Serkan Turgut da bir jest yaparak televizyonu Haymana İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağışladığını belirtti.
Gecede futbol takımı için yaklaşık 50 bin TL bağış yapıldığı söylendi. Gece ünlü sanatçıların söylediği türküler ve çekilen halaylarla devam etti. Haymana Belediye Spor Başkanı Serkan Turgut ve futbolcuların başını çektiği halaya Kaymakam Hüseyin Göktürk, Başkan Turgut ve Haymanalılar da eşlik etti.
Gecede Haymana’dan katılan kişi sayısının az olması, çoğunluğun Ankara’dan gelenlerden oluşması dikkat çekti.
Haber:Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANASPOR’A 50 BİN TL " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

haymanada yer mi kalmadı?

14:34:07

Gönderen:

haymana

26/10/17

yav kardeşim hani memleket bizimdi haymanaspor adına gece yapıyonuz haymanada yermi kalmadıda gölbaşında yapıyonuz o kadar otelin var yap birinde parayı burdaki insan kazansın gölbaşından bi güne bi gün senin ilçende bi programmı yaptılar yazık vallahi yazık


Başlık:

Vay vay

19:45:53

Gönderen:

Haymanali

23/10/17

Haymana spor ali Akalın ve Erkan öztürk olduğu süre içinde hiç bir yol olmaz bunlar kim arkadaşlar


Başlık:

Hymnaaa

22:30:28

Gönderen:

Ank

21/10/17

Haymanaspor icin gecelere alistik guzel seyler tabi eglence para falan .ama haymanasporun degilde haymananin ihtiyaci var geceye para toplansada belediyeye verilse belki belediye iscileri komur alacak parasi olur kis ayinda


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin