Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“KONGREDE HAYMANA KAZANACAKTIR”
20/10/2017

CHP mevcut İlçe Başkanı Naci Sezer, Pazar günü yapılacak kongre öncesi yaptığı açıklamada, “biz kazandığımızda Haymana kazanacaktır” dedi.
Kongrede yarışacak diğer 2 adaya da başarılar dileyen Sezer, “başarılı olamadığımız söyleniyor, ancak unutmayın iktidarın nimetlerinden faydalanan bir partiyle yarışıyoruz.” dedi.
Naci Sezer sözlerine şöyle devam etti; “22 Ekimde yapılacak olan kongrede tekrar adayım. Delegelerin tekrar beni seçeceğine inanıyor ve benimle beraber tekrar Haymana’nın ve partim CHP’nin kazanacağına inanıyorum. Haymana’da CHP olarak başarılı olduk mu? Onu belki bugün için söyleyemeyiz. Ancak bu demek değil ki bundan sonra başarısız olacağız. Pazar günü Haymana’da kesinlikle demokrasi kazanacaktır. Diğer 2 adayımıza da başarılar diliyorum. Delegelerim teveccüh gösterir ve tekrar şahsıma oy verirlerse, bende bundan sonra partim ve Haymana’nın çıkarları doğrultusunda çalışacağıma buradan söz veriyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Kongre’den sonra herkes yine bu parti altında birleşerek daha verimli ve partimize yakışır çalışmalar içinde olmalıdır. Biz parti olarak başarısız olarak görünsek te, iktidarın nimetlerinden faydalanan hükümetin gücü ile seçmenlerine ulaşan bir AKP ile mücadele ettiğimizi unutmayalım. Her türlü maddi ve manevi avantajlarını kullanıyorlar. Biz ise partimiz olarak sadece insanlara demokrasiyi, insan haklarını ve onurlu bir geleceği vaat ediyoruz. Bu vaatlerimizin de her zaman arkasındayız. Ben en kısa zamanda iktidara yürüyerek, tüm söylediklerimizi hayata geçireceğimize de inanıyorum. İnşallah yerel seçimlerde Büyükşehir dahil olmak üzere Haymana Belediyesini de kazanarak, halkımızın özlediği, dürüst şeffaf ve başarılı belediyeciliği göstereceğiz. Biz kazandığımız da emekçi onurlu insanlar kazanacaktır. Sözlerimi Pazar günü yapılacak kongrede ilçe başkanlığı için yarışacak adaylara, delegelere ve tüm partili hemşerilerime saygılarımı sunarak bitirmek istiyorum. İnşallah güzel ve herkesin katılımı ile tam bir demokrasi şöleni olacağını umut ediyorum.” 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “KONGREDE HAYMANA KAZANACAKTIR” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin