Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


GÜN MUHTARLARIN GÜNÜ
20/10/2017

19 Ekim Muhtarlar Günü münasebeti ile bir araya gelen muhtarlar ve Haymana yöneticileri, anlamlı günlerini kutladılar. Başarılı yöneticilere dernek tarafından plaket verildi.
Cimcime Termal Otel de yapılan toplantıya Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Garnizon Komutanı Ömer Seyhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükrü Kaya, İlçe Emniyet Müdürü İlhan İnanoğlu, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, CHP İlçe Başkanı Naci Sezer, MHP İlçe Başkanı Numan Öztürk, Oda başkanları, STÖ Başkanları, Kurum Müdürleri ve muhtarlar katıldı.
Muhtarlar Derneği Başkanı Abdulkadir Beşkaya açılış konuşmasını yaparak şunları ifade etti; “Belediye Başkanımızla, kurum amir ve müdürleriyle ve ilçe başkanımızla uyumlu ve verimli bir çalışma yürütüyoruz. birlikteliğin devam etmesi dileğimle hepiniz hoşgeldiniz.”
Toplantıda ikinci konuşmayı Kaymakam Hüseyin Göktürk yaptı. Göktürk şunları ifade etti; “Bu topraklarda 186 yıldır muhtarlık görevi yürütülmektedir. Burada hep beraber olmaktan çok mutluyum. Biliyorsunuz köyler mahalle oldu. Sizler de mahallelerin seçilmiş kişilerisiniz. Bizler de sizlerle varız. Bizim gözümüzde de değeriniz çok fazladır. Bu sebeple 78 mahalle muhtarımızın bu güzel gününü kutluyorum.”
Söz alan Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise konuşmasında şunları dile getirdi; “Öncelikle hepinizin bu anlamlı gününü kutluyorum. Muhtarlıklar 186. yılına girmiş. Ufak tefek yanlış anlaşılmalar olmuştur, bu düzeltilebilir. Aralık ayından önce ne kadar çok nüfusumuz olursa hizmetlerimiz de o kadar güzel ve verimli olur. O nedenle nüfusumuzu artırmanız adına çalışmalar yapmanızı istiyorum. Tekrar tebrik ediyor, başarılar diliyorum.”
Konuşmaların ardından Haymana Kaymakamı Hüseyin Göktürk’e, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’e, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanı Gökçen Atamil’e, ASKİ Haymana Müdürü Yasin Bilir’e, İlçe Tarım Müdürü Hamza Sapar’a, Belediye Fen İşleri Müdürü Salim Osanmaz’a, Oğuz Yücel’e, İsmail Can’a, Savaş Kara’ya ve Cahit Tan’a plaketleri verildi.
Toplantı hep birlikte yenilen yemeğin ardından son buldu.
Haber: Hüseyin YILDIRIM  
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÜN MUHTARLARIN GÜNÜ " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin