Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

YILIN PROJE ÖDÜLÜ BİZİM
27/10/2017

Almanya’da gerçekleştirilen fuar kapsamında Haymana Belediyesi, Kaplıcalarımızın geliştirme ve tanıtım projesi ile ilgili en iyi ödülün sahibi olmayı başardı.
  Almanya'nın Essen kenti Philharmonie Gala Salonunda, İTT Messe Uluslararası Turizm ve Ticaret Fuarı kapsamında gerçekleştirilen Avrupa Başarı Ödülleri programında; Proje dalında "Haymana Kaplıcaları/Termal Geliştirme ve Tanıtma Projesi", ''Yılın En Başarılı Proje"si olarak ödüle layık görüldü.
“En Başarılı Proje Ödülü” Alman Hükümet Sözcüsü Friedhelm Ost tarafından, Belediye Başkanı Özdemir Turgut'a takdim edildi.
Almanya'daki Türk vatandaşlarımız başta olmak üzere Avrupa'daki tüm vatandaşlarımıza güzel temennilerde bulunan Başkan Turgut; Alman-Türk ilişkilerinin güçlenmesinin ve öneminden bahsetti. Ekonomi, sanat, siyaset, moda, sağlık ve iş dünyasından birçok seçkin konuğun ödüle layık görüldüğü gala gecesinde Almanya’daki Türk girişimciler ile bir araya geldi.  
Gala gecesinde, aralarında ünlü oyuncu Wilma Elles, modacı Zeynep Kartal, Agnes Erkens, İş Kadını Zuhal Mansfield, İstanbul Yeniyüzyıl Üniversitesi’nden Dr. Azmi Oflasoğlu’nun olduğu birçok katılımcıya, Haymana Termal Suyu hakkında bilgi verildi.
19-23 Ekim tarihleri arasında Almanya'nın Essen kentinde Türk-Alman Kültür ve Turizm Derneği tarafından gerçekleştirilen Turizm ve Ticaret Fuarında, yatırımcılara seslenen, Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut; Almanca-İngilizce ve Türkçe olarak hazırlanan Tanıtma Katalogları eşliğinde Termal Suyumuzun Bilimsel özellikleri ile ilgili detaylı bir sunum yaptı.
Başkan Turgut, İlçemiz adına önemli bir kazanım olan ödül için; ''Dünya'nın En İyi Termal Suyuna sahip olan Haymanamız; Ulusal ve Uluslararası anlamda kendinden söz ettirmeye devam ediyor. Siz değerli hemşehrilerimizden aldığımız güç ile hep birlikte şehrimize değer katmaya devam ediyoruz. Yaptığımız çalışmalarımızın gerek ulusal gerekse uluslararası platformlarda değerli bulunması ve ödüle layık görülmesi şehrimiz adına mutluluk vericidir. Siz değerli kardeşlerimizin bizlere olan güveni ve duasıyla Haymana'mızın gelişimi ve büyümesi noktasında bizler var gücümüzle ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz. Bu ödül sizlerindir, Haymana'mızındır. Ödülden dolayı Başkan Yardımcımız Mehmet Öztaş'a, Proje Koordinatörümüz Sevil Balcı Atak'a, Tanıtma Fonu Temsilcisi Ufuk Aksoy'a, Proje Mali Sorumlusu Muhammet Avcı'ya ve Proje Ekibimize teşekkürlerimi sunuyorum'' dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YILIN PROJE ÖDÜLÜ BİZİM " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Neyin ödülü bu

10:36:54

Gönderen:

Hüsso

1/11/17

Bu neyin ödülü artık harbi siz bu millet ile kafa buluyorsunuz.Sadece bir wc yaptınız ona mı bu ödül.Bu milleti artık salak yurduna koymayın.Haymana artık sayenizde ölü şehir.Bu milleti size oy verdi diye pişman ettiniz inanın.Birde gazetelere ve facelere boy boy resim atıp paylaşım yapıyorsunuz.Bu halkın onuru ile bu kadarda oynamayın günahtır.


Başlık:

niya acaba

10:39:09

Gönderen:

hasan

30/10/17

anlayamadım hangi purojeye ödül vermişler yakında var olan su tamamen kesilecek hamamları kapatıyorlar su yok dıye memlekette insan kalmadı hergun göc var adamı haymanada gören yokbaşkanla meclis üyeleri aydabir zorunlu toplantıya geliyorlar ondan sonra kayboluyorlar vatandaş muhatap bulamıyor belediye diye bir kuruluş varmı yokmu bellideğil ödul aldık diye kasteye cıkıyorlar ayıp haymana tarihinin en köyu yönetimi bu yönetim bırakın vatandaş haymana sizden kurtulsun biran önce


Başlık:

şaka gibi

01:25:18

Gönderen:

onur

28/10/17

Alman Hükümet Sözcüsü Friedhelm Ost acaba hamamların halini görse bu ödülü verirmiydi çok merak ediyorum. Şaka gibi gerçekten .


Başlık:

Almanya

06:26:19

Gönderen:

Haymana

27/10/17

memleket bitmiş memleket ne projesi bu memleket Aysu ve Turgut tekelinden kirli oyunlardan kurtulmadikca iflah olmaz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin