Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“KADIOĞLU BİZİM İÇİN ŞANSTI”
03/11/2017

Fen İşleri eski Şefi Bediha Kadıoğlu ilçemizden ayrıldı, ancak vatandaşlar tarafından kendisine teşekkür edenler var.
Karahoca Mahallesinden Mehmet Han, Eski Fen İşleri Şefi Bediha Kadıoğluna teşekkür etmek istedi. 
Kadıoğlu’nun ayrılmasına çok üzüldüğünü söyleyen Mehmet Han, “Kadıoğlu çok hizmet yaptı. Yiğidi öldür hakkını ver. O nedenle bizde bir teşekkür ederek Sayın Kadıoğlu’na hakkını teslim etmek istiyoruz” dedi.
Mehmet Han şunları söyledi; “Bu teşekkür şahsi birşey değil. Benim için birşey yapmadı. Ancak köyüme çok iyi hizmetleri oldu. Yolumuz kaymak gibi yapıldı. Köy içi ve tali yollara büzler atarak bizi çamur ve sel sularından kurtardı. Keşke daha çok ilçemizde kalıp, daha güzel çalışmalara imza atsaydı. Kendisi bizim için büyük bir şanstı. Ancak buraya kadarmış. Yeni görev yerinde başarılı olacağını biliyorum. Onun çalışkanlığından kimse şüphe edemez. O nedenle tekrar teşekkür ediyorum. Hakkını helala etsin.”
Haber:Yavuz ÇİFÇİ 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “KADIOĞLU BİZİM İÇİN ŞANSTI” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Cevap

12:03:20

Gönderen:

Öztürk

12/11/17

Kadıoğlunun Karahoca koyune yaptığı yol Öztürk`lerin mi? Karahoca koyunun arazi yollari Öztürk`lerin mi . Kadıoglu Öztürklere ozel olarak ne yapmiş?Arazi yollarina büz atildi arazi yollari Öztürklerin mi Haymana Karahoca yolunu Bediha Kadioglu yapti yol Özturklere aitmi.Özdemir Turgut ile Talip Kapici yol degilde su deposu yaptiracaklardi yaptirdilarmi?Karahocaya ne yapmislar Karahoca onlara full oy atti.Cami istinati duvari yapacaklardi yaptilarmi sormak lazim!Ozdemir Turgut ile Talip kapici bunlarin sozunu vermislerdi yapmadilar.Yaptiklari is karahoca koyunun koy tarlalarini sattilar.Bunu Karahoca koyu halki biliyor Haymanadakiler degil.Zamani geldiginde Karahoca koyu gereken cevabı verecektir!yorum yapan arkadasa cevap!


Başlık:

Karahocaya Zarar Veriyorsunuz

21:40:18

Gönderen:

Bende Haymanalıyım

6/11/17

Bu düşüncesi kıt Mehmet Han isimli zevat Bediha isimli hanımın akrabası olduğu için vıcık vıcık yağcılık kokan üzerine vazife olmayan bir haber yapmış. Karahoca köyü adına teşekkür etmişmiş siz ne oluyordunuz beyefendi. siz köyün muhtarımısınız azasımısınız yöneticisimisiniz diye sormazlarmı adama.Bediha hanımefendi Karahocaya hizmet etmedi Öztürk ailesine hizmet etti gidin araştırın akrabası olduğu Öztürk ailesinden başka hizmet ettiği bir kişi bulamazsınız. Ayrıca çalış Haymana yolu yapılırken alternatif yol olmadığı için mecburen karahoca yolu yapılmak zorunda kalındı Bu kimsenin bu köye bir lutfu değil zaruretten yapılmıştır. Mehmet Han isimli zevat yiğidi öldürüp hakkını vermek istiyorsa Özdemir Turguta, Talip kapıcıya ve Büyükşehirden Daire Başkanı vedat Üçpınara hakkını versin onlara teşekkür etsin. bilip bilmeden sallamasın. Onların bu yolda emeği çok. Emeği olmayan birisi varsa oda Bediha hanımdır. Mehmet efendiye tavsiyem bu tür haberlerle Karahocayı hedef yapmasın.


Başlık:

Yasin

10:04:57

Gönderen:

Yasin

4/11/17

Büyükşehir fen işlerimde çalışan elemanlara sorun en iyisini onlar anlatsın. Ben yazarsam bediha hakkında gerçekleri suç teşkil eder lütfen haymanaya zararlı yabancı insanları degil kendi işimize yarayan kendi insanımızı yüceltelim


Başlık:

Kadıoğlu

10:01:31

Gönderen:

Azmi

4/11/17

Bizim köye yapılmadı haksızlık yapıyorlar biliyorsunuz ama işinize gelince teşekkür ediliyor siz genele bakın. Yapılması gereken ödeneği çıkan işleri bile zora koştu bilmeyen Yok haksızlıgı kabul etmiyoruz iyiki yolladılar çok şükür


Başlık:

doğru

09:13:20

Gönderen:

yayla

4/11/17

kesinlikle doğru söylüyor


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin