Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HAYMANA’YA MHP ŞART!”
03/11/2017

MHP Haymana İlçe Başkanı Numan Öztürk, Haymana gündemine dair bir takım açıklamalarda bulunarak, “MHP Haymana için şart” dedi.
MHP Haymana İlçe Başkanı Numan Öztürk, Haymana Belediyesi, AK Parti İlçe Teşkilatı ve CHP İlçe Yönetiminin yetersizliğinden bahsedip eleştirilerini sıraladı.
Öztürk yaptığı konuşmada şunları dile getirdi: “Haymana; tarihi, kültürü, coğrafyası, tarım ve hayvancılığı, Kaplıca turizmi bakımından belki de Ankara’nın en gözde ilçesi olması gerekirken, şuanda ekonomisi küçülen, eğitim ve sağlık konusunda geride kalan, bir türlü istihdam sağlayamayan ve her geçen gün kan kaybeden bir ilçe haline bürünmüştür. İlçemizin bu duruma düşmesinde en büyük etken basiretsiz yöneticilerin ve muhalefetin olmasından kaynaklanmaktadır. Haymana’nın geçmişine şöyle bir dönüp baktığımızda nelerimizi kaybetmişiz herşey gün gibi ortada. Haymana eğer düzgün kişiler tarafından yönetilmiş olsaydı bugün ilçemiz Polatlı’nın, Gölbaşı’nın gölgesinde kalmaz, cazibe merkezine dönüşüp, sürekli büyüyen bir hal alırdı. İlçemizde Haymana Belediyesi’nin yaptığı hizmetler, pardon yapmadığı hizmetleri sıralasak herkes üzülür. AKP İlçe Teşkilatına baktığımızda bu kadar sus, pus olan, ilçesinden ve milletinden uzak kalan, kimseyi görmeyen bir zihniyet tarafından yönetilmektedir. Öte yandan CHP’ye baktığımızda ne iş yaptıklarını anlamıyoruz. İnsan çıkıp da hiç değilse arada bir eleştiride bulunur, öneriler getirir. Onların da ilçemize en ufak bir katkısı bulunmamakta. İlçemizin üzerine adeta ölü toprağı serpilmiş olup, kimsenin sesi soluğu çıkmamaktadır. Biz inanıyoruz ki, bu uyanış, bu diriliş MHP yönetimi ile gerçekleşir. Artık konuşan, fikir üreten, doğruları haykıran bir parti ilçe başkanı olarak, sürekli sizlerle olacağım. Haymana Gazetesi aracılığı ile sık sık kamuoyumuza bildirilerimizi ve çağrılarımızı yapacağız. Bizim kimseyle kişisel sorunumuz yok. Yanlışı gördüğümüz yerde kimseden korkmadan, çekinmeden gerekli eleştirilerimizi yapacağız.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HAYMANA’YA MHP ŞART!” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin