Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“ADAY OLURSAM RAKİPLERİMİ KATLARIM”
17/11/2017

Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu 2019 Yerel Seçimlerinde aday olması halinde sahaya 1-0 galip çıkacağını ve rakiplerine de fark atacağını iddia etti.
Haymana Eski Belediye Başkanı Hacı Aysu, hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek bir takım açıklamalarda bulundu.
Aysu, gündeme ve yerel seçimlere dair sorularımızı yanıtlayarak çarpıcı demeçler verdi. Aysu, seçimde tüm rakiplerini katlayacağının altını çizdi.
-Öncelikle Sayın Aysu 2019 yerel seçimlerinde Belediye Başkan Adayı mı?
Yaklaşık 1 yıldır ilçemizin kanaat önderleri, STÖ’ler, muhtarlarımız ve en önemlisi Haymanalı kardeşlerimizle istişareler yapıyor, bunun sonucunda da adaylık yönünde önümüzün açık olduğunu görüyorum. Dolayısı ile Haymanamızın son 3,5 yılda ekonomi ve ticari olarak göstergelerin çok kötü olduğunu  basından ve esnaflardan aldığımız bilgiler doğrultusunda görüyoruz. Bu çerçevede hemşerilerimiz bize aday olmamız konusunda ciddi manada baskı oluşuturmaktalar. Biz de arkadaşlarımızla birlikte nihai kararımızı en erken sürede açıklayacağımızı gazeteniz aracılığıyla belirtiyoruz. Bu açıklamamız inşallah Haymana için olumlu olacaktır.
-Eğer aday olursanız geçtiğimiz dönemde seçimi kaybetmiş birisi olarak nasıl bir strateji izleyeceksiniz?
Bu kez kavgayı değil sevgiyi ön plana çıkaracağız. Herkesle ve her kesimden sevgi saygı çerçevesinde bir araya gelip karşılıklı hatalarımızı telafi ederek, Haymanamız için ne gerekiyorsa bir uzlaşı içerisinde yapmayı ve başarmayı taahhüt ediyoruz.
-Haymana Belediyesi’nin şuan ki durumunu değerlendirir misiniz?
Haymana Belediyesi’nin şu aşamada her geçen günün bir önceki günden daha da kötüleşerek, içinden çıkılamaz bir kurum haline geldiğini görüyoruz. Her gün onlarca işçi önümüze geçerek maaşlarını alamadıklarını, evlerine ekmek götüremediklerini, oysaki belediye yönetiminin tamamen kendi çıkarları için çalıştıklarını, bir an önce seçim olsa da hatalarımızı telafi etsek dediklerini beyan ediyorlar. Maalesef üzülerek söylüyorum ki son 3,5 yılda taş üstüne taş koymadıkları gibi, var olan işletme ve tesislerimizi de talan ediyorlar. Bahanelerinde ise Hacı Aysu dönemindeki borçları ödemekten yatırıma fırsat bulamadıklarını ifade ediyorlar. Oysaki benim dönemimde İller Bankası ödeneğimiz 115 Bin TL iken, şu an kendi ifadeleri ile 980 Bin TL ödenek geldiğini söylüyorlar. Bunun yanında kaplıca, otel, ÇTV en önemlisi trilyonluk arsa satışları yapılmasına rağmen halen ilçemizde taş üstüne taş koymamamın utancıyla görevlerine devam ediyorlar. Yaşadığım kadarıyla son 40 yılda en basiretsiz ve başarısız belediye yönetimi olarak tarihe geçeceklerine inanıyorum. 3,5 yıldır taziye evi, pazaryeri, cezaevi, son 1 yıldır da doğalgaz muamması ile vatandaşlarımızla dalga geçiyorlar. Bir pazar yerinin yapılması en fazla 5-6 Yüzbin TL’lik para ile hallolacakken, bunu da büyükşehir’e yıkmak için yıllardır uğraşıyorlar. Keşke başarsaydılar. Ben ilçemize müjde vereyim; yapılan 17 cezaevi ihalesi içerisinde maalesef Haymanamız yok. Yapılan taziye evi de bizim yaptığımız Kültür Merkezinde kullandığımız malzemelerle yapılıyor. Hani Kültür Merkezini eleştiryordunuz? Neden şimdi aynı malzeme ile yaptırıyorsunuz?  
-Hacı Aysu geçen dönem neden kaybetti, bu dönem nasıl kazanacak?
Seçime girerken istifa etmiş bir teşkilat, 5 yıllık başarıya karşı Haymanamızın 25 yılını çalarak bize zulüm yapan müesses nizam bir araya gelerek, seçimi kaybetmemiz için seferber olan kişilerin karşısında ve o günkü konjoktörde FETO’cu olan kurumlarla yaptıkları işbirliği neticesinde ve bizim de kendimize olan özgüvenimizden yaptığımız hatalardan dolayı seçimi kaybetmemiz muktedir olmuştur. Fakat yaptığımız bütün hataları telafi ederek, herkesten, her kesimden kişilerle bir araya gelerek, hedef yeniden büyük Haymana sloganımızı düstur edinerek inşallah aday olduğumuz takdirde bu seçimi  alacağımıza hiçbir şekilde şüphemiz olmadan yolumuza devam edeceğiz. 
-Size siyasi mefta deniyor, bunu nasıl açıklayacaksınız?
Şu an makamda bulunan bay başkan bu söylemi sık sık kullanmaktadır. Oysaki kendileri 29 Mart 2014’te seçimi aldıktan 2 ay sonra cenaze namazını da kıldırmadan gömülüp, mefta sıfatını almıştır. Biz eğer ki gönüllerden düşeydik, caddede selam verilmeyen siyasi olsaydık, sayın bay başkanın dediği gibi siyasi mefta olarak anılırdık. Bay başkan oysa ki siz ne gönüllerde, ne de yüreklerde varsınız. Geldiniz, dünyalığınızı düzelttiniz. Kantin, otel geliri demediniz, ne var ne yok bütün gelirleri kendi bütçenize irad ettiğiniz söyleniyor. Ama hiç merak etmeyin Haymanamızın her bir kuruşunun hesabını sizden soracak, yargı nezdinde burnunuzdan fitil fitil getireceğiz. Daha önce de belirttiğim gibi Haymana’da yapılan anketlerde, ilçemizin en büyük sorunu şu anki belediye Başkanı Sayın Özdemir Turgut olduğu katılımcılar tarafından açık açık söylenmektedir. 
-Haymana’daki muhalefet hakkında neler söyleyeceksiniz?
Üzülerek beyan ediyorum ki Haymanamızda ciddi manada bir muhalefet boşluğu var. CHP ilçe teşkilatı bizi hergün eleştirirken, maalesef şu an ne bir eleştiri ne de siyasi bir söylemde bulunmaktadır. Bunun yanısıra bir ilçenin aynası olaması gereken STÖ’lerden de ses çıkmaması çok manidardır. Neden korkulur, neden çekinirler, anlamakta zorlanıyorum? Oysaki eleştiri kişi ve kurumları olgunlaştırır diye düşünüyorum.
-Hacı Aysu belediye başkanlığı döneminde neler yaptı? Aysu tekrar kazanırsa neler yapacak?
Biz 29 mart 2009 yılında göreve geldiğimizde geriye dönük 3 aylık işçi maaşları, ikramiyeleri, mesaileri ödenmemiş, mezbelelelik halinde 3 kaplıca, bunun yanında dönemin Ankara valisi Alaattin Yüksel tarafından gözümüzün içine bakarak ‘Haymana Alman harbinden çıkmış gibi bir görünüme sahip’, sözünü duymuş olmanın acısıyla, öncelikle ilk ayda işçilerimizin ne kadar alacağı varsa ödedik. Bunun yanında kapalı olan Seyran Kaplıcamızı Osmanlı sentezine uygun olarak dizayn ederek, tekrar  hizmete açtık. Merkez ve Medrese kaplıcasını yine yenileyerek hizmete açtık. Araç parkı olmayan belediyemize 1500 m2’lik kapalı alan inşaa ederek, araç parkına kavuşturduk. Haymanamızın tüm yollarını asfaltlayarak vatandaşlarımızın ayaklarını çamurdan kurtardık. Ankara Üniversitesi MYO’nu kazandırdık. Halkbankasını, SGK’yı, TMO’yu, arıtma tesisini, 9 km’lik Başdeğirmen-cezaevi arasındaki ana şebeke isale hattını, bay başkan tarafından beğenilmeyen ama bütün toplantılarını yaptığı Kültür Merkezini yaptık. İlçemizi o kötü görünümden çıkartıp bir turizm merkezi haline getirdik. Haymanalı iş adamlarımıza verdiğimiz güvenle Haymana’ya 2 tane 3 yıldızlı termal otel yapılmasına vesile olduk. Yanısıra İç Anadolu’nun en büyük termal tesisi olan Grannos Termal’i ilçemize kazandırdık. Her mahallemize en az bir adet olmak üzere toplam 6 tane çocuk parkı yaptık. Vatandaşlarımızın olmayan tapularını dağıttık. İlçemizi baştan sona boyayıp yeniden güzel bir görünüme kavuşturduk. Şehir merkezimizin kaldırımlarını yeniledik. Yani şunu dememiz gerekiyor; bizim yaptığımız hizmetleri alt alta yazsak, buradan Yeniceye, Yenice’den Ankara Kurtuluş Parkına yol olur. Bir de sosyal belediyecilik anlayışını düstur edinip,  belediye olarak fakir fukara, garip gurebanın yanında olduk. Geldiğimiz noktada Allah rızası için vatandaşlarımız bunları vicdanlarında sorgulasınlar. Bay başkan ve yönetiminin yanı sıra, ithal müdürlerin Haymanamıza yaptıkları zülmü ya da başarıyı sorgulasınlar. Yeniden başkan olursam Sayın Yavuz Kardeşim, size ütopya olarak görünen, yapılması hayal dediğiniz orgaznize sanayi bölgesini yapmayı noter kanalıyla taahüt ediyorum. Son 5 yılda Türkiye nezdinde ilçe olarak kaybettiğimiz itibarımızı yeniden tesis edeceğimizi ilan ediyorum. Kaybolan değerlerimizi “yeniden  hep birlikte Haymana” diyerek ilçemize kazandıracağımı beyan ediyorum. Yeniden yatırımlar ilçesi olmayı taahüt ediyorum. Biz bay başkanın yapacağım deyipte yapamadıklarını da yapacağımızı taahüt ediyoruz. 
-Belediye Başkanlığı döneminizde AUDI, şuan ise MEGANE’ye biniyorsunuz. Neden böyle oldu?
Biz o gün makamımıza yakışanı yapıp, kredi ile aldığımız aracımıza bindik. Biz çalmadık, çırpmadık, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yemedik. Eğer o gün Allah’tan korkmayıp yeseydik, bugün yine Mersedes ile gezerdik. Biz Allah’tan korkar, Allah’a sığınırız.
-Aday olursanız hangi partiyi düşüneceksiniz?
Tabii ki biz AK Partiliyiz. Hem de çakma değil, orjinaliz. Biz Ak Partimizde yola devam etmenin Haymana için hayırlı olacağının bilinci içerisindeyiz. Ama malumunuz taşrada partiden ziyade şahıs ön plana çıkmaktadır. Toplumumuz bizi nereye yönlendirirse, inşallah bizim kararımız da o noktada olacaktır. 
-AK Parti İlçe Teşkilatı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Partimden ziyade sayın bay başkanın şahsım için kullandığı Haymana’da ne kadar siyaset taciri varsa, bir çoğunu şu an için AK Parti ilçe teşkilatı içerisinde toplanmış olarak görüyorum. Temennim odur ki, bir an önce genel merkez teşkilat başkanımız Sayın Mustafa Ataç ve il Başkanımız Sayın Nedim Yamalı’nın yanlışlarını telafi ederek Haymanamızın dertlerine derman olacak vatandaşlarla hemhal olacak bir teşkilat yapısı oluşturmalarından yanadır. Mevcut belediye yapısının ve AK Parti Teşkilatının vatandaşlarımız tarafından kabul görmediği bilinmektedir.
-Bu yarışta kendinize en büyük rakip kimi görüyorsunuz?
En büyük rakibim yine Hacı Aysu’dur. İnşallah Hacı Aysu geçmişte yapılan hatalarını düzeltip Haymana’da rakipsiz olduğunu gösterecektir.
-Seçimde encümen kadronuz belli mi? Bunu neye göre belirlediniz?
Şu aşamada belli kesimlerden  ve belli kesimlerle topluma mal olmuş kişilerle bir araya gelip Haymanamızın kör kuyudan çıkarılıması hususunda istişareler yaptığımız ve Haymana’da sevilen kişilerle bir araya gelerek kadromuzu şekillendirme çabası içerisindeyiz. İnşallah vatandaşlarımızın da söylemlerini göz önünde bulundurarak, güzel bir kadro oluşturacağız.
-Haymana Belediyesi’nin gelir tablosu borçları ödemeye ve yatırım yapmaya yetersiz mi? 
7.500’lük nüfusumuz ile, 12 Milyon TL’lik bütçe yaparken, şuan ki nüfusla yapılan bütçe 26 milyon TL. Maalesef bu bütçe de tutturulamamakla birlikte,  yatırım ve kalkınmaya yönelik tek bir kuruşluk bütçe olmadığı, tamamen uyduruk kıytırık kalemlerle paralarımızın başka amaçlarla kullanıldığı bir bütçe görülmektedir. Şayet yapılan bütçe yatırım bütçesi ise yatırımlar nerelere yapılıyor, biz göremiyoruz. Eğer gören varsa bize de bildirsinler. Gördüğüm kadarıyla yapılan bütçede en büyük payı tanıtıma ayırıyorlar. Allah aşkına 1 milyon adet broşür basıldığı idaa ediliyor, bu broşürleri hangi firmaya bastırdıklarını merak ediyoruz. Bütçedeki paralarla Haymanamızda hangi esnaf pay alıyor. İşçi maaş alamıyor, sokaklar çöpten geçilmiyor, kaplıcalar mezbelelik, paralar nerlerde çar çur ediliyor. Bay başkan bunların açıklamasını yaparsa bizde mutlu oluruz diye düşünüyoruz. Şimdi ben düşünüyorum da, siz bu bütçeden veya başbakanlık tanıtma fonundan veya sıcak suyla ilgili bir firmaya yaptırmış olduğunuz su projesinden aldığınız paralarla kaç tane kuyu açtırdınız. Şu anda sıcak suyumuzun akıbeti nedir? Siz jeotermalle hiçbir ilgisi olmayan Şehir Planlamacısı İbrahim Komsuoğlu’nu suyun başına vermenizdeki gaye ve amacınız nedir? Oysaki sıcak suyumuz ilçemizin can damarı olduğu için Türkiye’nin en iyi jeoloji mühendisleri ile çalışırkan, siz neden bu işi sayın Komsuoğlu’nun uhdesine bırakıyorsunuz? Şu aşamada termal otel işletmecilerimiz suyla ilgili ciddi manada sıkıntı çekerken siz ne yapıyorsunuz merak ediyorum. Ben bu duygu ve düşüncelerle diyorum ki, “Sen Haymanasın büyük düşün!...”
 Röportaj: Yavuz Çifçi

Bu yazıya toplam 66 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “ADAY OLURSAM RAKİPLERİMİ KATLARIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Vedat abi pardon hacı abi bizde yedik yaaaa

21:01:19

Gönderen:

Ahmet

8/12/17

Vedat=Hacı!Biz de yedik senin söylediklerini.Haymanada yaşıyorsun da şimdiye kadar Haymanayı ne hale soktuğunuz belli değil?Son cümlende kendini ele verdin Vedat abi,pardon hacı abi.Genç adamlar dediğin haymanada yaşıyor konuyu saptırma.Anlaşılan tahsilinizin olmadığını insanların söylemesi zorunuza gidiyor.Öbür genç veya genç üniversite mezunu ise şapka çıkararak özür dileyip bir daha ortaya çıkmamanız gerekir.Sen de özdemir turgut ta Haymanaya ve haymanalılara vereceğiniz birşey yoktur.kullanacağım diye ilçe başkanı seçtin,sana şu diğerlerinin seçilmesini sağla diyenlerin sözlerini elinin tersi ile ittin.Sonra adam sana da haymanalılara da kelek attı.Hadi oradan canım, seçim kaybetmiş birine kız vermezler.Pardon aday göstermezler.


Başlık:

Bırakın bu işleri

21:51:57

Gönderen:

Vedat

7/12/17

Bırakın artık bu işleri asıl sizler oynamayın bu ilçede oturan halkın kaderi ile.Adam dışarda ikamet ediyor geliyor ortaya fitne sokuyor.Kimse kimseyi kandırmasın bu seçimi ya özdemir bey yada hacı beyden biri alacak.Diğer aday arkadaşların ki ya ilerisi için bir yatırım yada bir encümenlik kapmak.Belkide iki adaydan birinin diğerinin oyunu bölmek için poh poh ladığı.Ama inanın ki ayıp bunlar iyi şeyler değil.Bazılarıda ankarada yada başka yerde yaşar ortalığı bulandırmak için habire yazar.Neymişte genç okumuş biri.Yok arkadaşım ne yaparsa yapsın kazanamaz.Diğeride hacının yakını oda adaymış.Hacı ile arası açık amacı hacının oyunu bölmek.Ne geçecek elinize.5 sene burda biz yaşadık siz değil.Ilçenin kaderi ile hiç kimse oynamasın.Bu milletin bir 5 sene daha tuvalet beklemeye tahammüllü yok.Akıllı olun ayak oyunlarına gelmeyin.


Başlık:

Ali la gardaş zoruna mı gitti?

04:53:07

Gönderen:

Mehmet

3/12/17

Ne o, Ali= hayati gardaş, yorum zoruna mı gitti? Sultan abla neden MHP ve akp den uzak olsun diyorsun. O zaman geriye ya terör sevici hdp ve fetö sevici chp kalıyor ki millet gelmez sene bu iki partiyi haymanada belediye başkanı yapmaz.Ha Hacı özkan aday olsun ayrı olay. Ama Hacı beyden başka genç abilerimiz var, eski dinazor abiler ortadan çekilsin yeni gençler gelsin.


Başlık:

Adayımız Levent Koç

19:50:05

Gönderen:

Yapacak bişey yok

2/12/17

Bu ilçenin genç idarecilere ihtiyacı var adayımız Levent Koç hayırlı olsun


Başlık:

SİYASİ MEVTA

01:48:17

Gönderen:

MUHITTIN OCAL

1/12/17

ÖZDEMİR TURGUT BEY HACI AYSU BEYE SİYASİ MEVTA DEMİŞTİ O GELDI BIRDEN AKLIMA


Başlık:

Yurekli

07:10:07

Gönderen:

Ali

30/11/17

Su mehmet denen sahis yorum yapiyor bu adamin isi gucu yok paso fitnelik ve yazmak la geciyor e ne olacak sen burya yazi yazacana gitte calis ben boyle bos insanlara guluyorum zavallilar


Başlık:

KADIN ADAY LUTFEN !

00:07:16

Gönderen:

Sultan

30/11/17

haymanalilar çok agir yorumlar yapiyorsunuz bu çok yanlis, oysa en buyuk ozelligi kurduyle laziyla tatariyla çerkez ve bosnagi ve turkuyle baris içinde yasayan ornek bir ilçemiz ! biribirmize saygi çerçevesinde elestiriler yoneltebiliriz bence bir bayan baskan neden dusunulmesin, butun kesimleri kucaklayacak ôzverili durust ama akp ve mhp den uzak halkini seven bir kadin aday neden olmasin çelik gibi kadinlar haymanada bence yurekli bir kadin çikmali artik !!hepinize kucak dolusu selamlar !


Başlık:

Haydar

03:14:04

Gönderen:

Memet

28/11/17

Haydar sen harbimi diyorsun bunu hacı için.Davutu ismail canı hayatı yi sattın diye.Şu dediğin insanlara millet güler davut Allah korusun kapıya konmaz evi komple satar.Ismail can malum işi gücü kim güçlü ise ondan olur ticaret yapar hayatı ye gelince adamın durduğu yerde ... oynar.Hacı en güzelini yaptı ve en güçlü de şuan için o.


Başlık:

Palavracıya Mtehiye dizen kendisi mi acaba?

23:42:32

Gönderen:

Mehmet

27/11/17

Haymana sevdalısı biraz küçük at da civcivler kümesten kaçmasın. Şu yorum: Yav konus yosunuzda benim tekbir adayim var haymananin tek kurtulusu hayati kandemir dir vallaha bu cocuk haymayi 4 e katlar caliskan tuttugunu koparir haymana icin canini veriyor tek adayim. İşi gücü ederim, yaparım, dayıcığım, amcacığım senin için canım feda ayaklarına yatan bu Hayati denen arkadaş değil mi? Niçin pudralayıp duruyorsunuz? Rüstem`den Haymana ve Haymanalılar ne hayır gördü ki .... taklacı kardeşinden hayır görsün? En azından Rüstem yaparım, ederim, dayıcığım, amcacığım seni için can feda diye palavra atmıyor.


Başlık:

Bitmis

19:45:55

Gönderen:

Berat

26/11/17

Ya allah askina haymana bitmis okey dolaniyor siz neyin derdindesiniz yazik yok bu baskan yok bu misal bi ornek fahri usta 5 sene once nerdeydi simdi nerde sifiri tuketince hemen haymanaya donuyor cukkayi duzelt geri kac iste bu siyasetcilerin haymanaya faydasi yok allah sonumuzu haura yorsun


Başlık:

Gazcılar

04:39:28

Gönderen:

Hassa

25/11/17

Verin millete gazı sonrada kenara çekilip gülün.Burada levent ı yazan iki kişi başka kimse yok.Zavallı hocaya yenice de okulda yeniceliler gaz veriyor kesin kazanırsın diye haymanada da berber murat gaz veriyor.Zavallı hocayı da arada harcatacaklar.Seçim özdemir ile hacı arasında geçer.


Başlık:

Tacir

00:35:24

Gönderen:

Haydar

25/11/17

En buyuk siyaset taciri haci aysudur yaninda kim varsa mevki makam ve paraya sattin yavuzu ismail cani davutu hayatiyi ne oldum delisi oldun ona gomlek buyuk geliyo o soyle bu boyle ne ol sen cok simarmistin cocoklarina guc yetmiyordu allim sen kimin ne oldugunu iyi bilirsin sen cebini doldurdun petrolu yonetimi aldiginiz bugunde yonetimde olan zati kast ediyor haci bey dinime soven mus


Başlık:

Haymana tek

00:22:00

Gönderen:

Adem

25/11/17

Yav haci bey allah askina biraz durust ol vallaha sen şizofren olmuşsun bu ilce teskilatina eskiden yonetime kim bozuk adamlari koydu bahsettigin zati vallahi sevmem mimli ama ozati sen ve yavuz ilce teskilatina almadinizmi sen cebini doldurdun o da petrol yerini almadimi .allah askina biraz durust olalim 2 gunluk hayat icin firildak olmayalim.


Başlık:

Bende Levent koçu destekliyorum

09:36:04

Gönderen:

Haymanalı

23/11/17

Bir Haymanalı olarak hacı Aysuya oy verdim fakat şimdi ne Hacı başkan nede Özdemir Turguta oy vermeyi düşünmüyorum çünkü Haymanaya kültürlü genç gelecegini Haymanaya adayacak biri lazım az çok çevremde Levent koç ismi çok ön planda hem hacıcı hem Özdemirci arkadaşlarım Levent koç hakkında birbirlerine sualler soruyor.evet Levent koç çok genç bir kardeşimiz siyasi ayağı yok(herhangi bir parti bağlantısı)bu kardeşimiz çıkmış meydana haymana için bir şeyler yapmak istiyor henüz pek tecrübeside yok ama böyle hizmete aç insanlar başarılı olur.kimseye rant sağlamaz cebini doldurma peşinde koşmaz geleceğe daha ağırlık verecek biri olması Haymananın faydasına olur diye düşünüyorum.insanlar kendi menfaatleri için birilerine oy veriyor bırakın artık küçük menfaatler peşinde koşmayı gidende gelende hamuduyla götürüyor haymananın gelecegi için Levent koç kardeşimi destekleyecem.hem haymananın hem Levent kardeşimin yolu açık olsun


Başlık:

Haymanali

06:55:17

Gönderen:

Haymana sevdasi

22/11/17

Yav konus yosunuzda benim tekbir adayim var haymananin tek kurtulusu hayati kandemir dir vallaha bu cocuk haymayi 4 e katlar caliskan tuttugunu koparir haymana icin canini veriyor tek adayim


Başlık:

Durust olun

06:48:34

Gönderen:

Husnu kartal

22/11/17

Yav arkadaslar ben haymanayi cok severim anam haymanali haymanaya yazik etmeyin daha secime cok var kimi ozdemir kimi haci kimi levent yazik ben bu yorumlara sadece uzuluyorum zamani gelince adaylar cikar kozlarini paylasir haymanayi bitirmeyin hic haymanayi dusunmuyorsunuz mevki makamlar gelir gecer onemli olan haymana gelissin bu 3 adayida haymali istemiyor allah hayirlisini versin amin


Başlık:

Karton

03:00:46

Gönderen:

Mehmet

22/11/17

Haci bey sen ancak gazete kagidi katlarsin kendi kendini kandiriyorsun, bizi degil. Artik guclu bir aday var sizi 5 katlayacak. Levent koc var sizi istemiyoruz anlayin artik kene gibi haymanaya yapistiniz ayip ya. Yenilen pehlivan gurese daymazmis sende o misalsin. Seninki hikaye


Başlık:

AKILLANMAYIZ

00:56:09

Gönderen:

HAYMANALIYIZ

22/11/17

HACI MADEM İYİDİNDE NİYE KAYBETTİN HALEN ONU BUNU SUÇLUYON SENDEN Bİ YOL OLMAZ YAPTIGIN MECLİS ÜYELERİ HANGİSİ Bİ GARİBANA FAYDASI OLDU HEP KENDİLERİNE ÇAIŞIYORLAR VEBALİ SENDEN SORULUR SAGA SOLA ÇAMUR ATMA FETOYMUŞ SUYMUŞ GEÇ ONU KALBİ KARARAN İNSAN SUÇU HEP BAŞKASINDA GÖRÜR SIKIŞTIMI LAF OLSUN DİYE DİNE SARILIR KOMİKSİNİZ HEMDE ÇOK LEVENT KOÇ OYUMUZ SANA BAGIMSIZDA OLSAN YANLIZ YANINDA Bİ SAPIK VAR MİLLETE FACEDEN ARKADAŞLIK ATIP TERBİYESİZLİK YAPIYOR YANINDA GÖRÜRSEM BİRDAHA İFŞA EDERİM


Başlık:

HARBI TARAFSIZ

00:41:30

Gönderen:

HAYMANALI

22/11/17

Arkadaslar su yorumlari okuyorumda, herkes kendi goruslerini yazmis ama sen onun adamisin sen bunun adamisin bunu yazan haci, bunu yazan ozdemir, bunu yazan levent, demekten vaz gecin sonucta birileri yorum yapmis saygi duyun. Ben gercekten tarafsiz biriyim haci baskanida ozdemiride tanirim. Ama levent arkadasi tanimam. Gercekten haymana merkezde ve koylerinden gelen duyumlara gore sevilen biri yani haciyida ozdemiride zorlayacak tek aday Olabilir. Simdi banada birilerin adamis dersiniz ama malesef bu duyumlar ve konusulanlar gercektir. Gercekleri kabullenin zorlamayin kendiniz. Saygilar


Başlık:

Yeter abi yeter kendini düşürüyorsun valla

00:35:14

Gönderen:

Ahmet

22/11/17

Hacı abi yeter artık.Kendi kendine yorum yazıp kendi kendine havalara girip rakiplerimi katlarım deme.Ak parti sana altı tepsi içinde o imkanı verdi,kullanamadın.Bırak ta artık gençlere sıra gelsin. Benim köyüm Levent koç un köyüne gerçekten uzak. Ancak onunla ilgili yorumlara katılıyorum.Farketmez Levent koç olur bir başka genç kardeşimiz olur artık gençlere sıra gelsin de şu kart adamlardan bir kurtulalım diyorum.Ne dersiniz Haymanalı abilerimiz kardeşlerimiz büyüklerimiz amcalarımız dayılarımız teyzelerimi,bacılarımız söylediklerim mantıklı değil mi? Şimdiye kadar ilçe başkanı ve belediye başkanı olanlar hangi Haymanalılara sahip çıktılar?Aday adayı olan abilerimize dahi oy vermeme hainliğini gösterdiler.Devlet dairelerindeki abilerimize sahip çıkmamak için ellerinden geleni artlarına komadılar.


Başlık:

haymanalı

22:08:31

Gönderen:

Cagatay Duran

22/11/17

arkadaşlar hacı aysuyu destekliyorum yalnız levent koç oyle kendi kendine yorum yazcak birisi degil karakter sahibi efendi bi insan okumuş görmüş bi kişi yanliş düşünüorsunuz yapmayın ayıptır..


Başlık:

Hacı Özkan

20:31:24

Gönderen:

Haymana

22/11/17

Bu saatten sonra kendi menfaatinizi düşünmeyin Haymana halkı Haymanaya bişiler yapcak birileri lazım gönlümden geçen Hacı Özkan dır inşallah Hacı Başkan aday olurda Haymana güzel günlere kavuşur


Başlık:

Sosyal medya

10:19:26

Gönderen:

Salih

22/11/17

Levent koc denen arkadaş bu tür yorum sitelerinde kendi kendine yorum yazıyor. Baska isimlerle. Bu hacı aysu ile ilgili haber arkadaş sosyal medyayı iyi kullanıyorsun ama


Başlık:

Haymana

10:17:12

Gönderen:

Mehmet

22/11/17

arkadaslar burada Levent koc yorumlarını görüyorum. Bu genç arkadaş iyi insan vs vs. Olabilir ama siyasette milletveki bakan Nebilim cevresi nedir haymana ya faydası nasıl olabilir çevre Yok tecrübe Yok. Haymanayı deneme tahtası yapmaya çalışıyorlar anlayamıyorum. Ancak şunuda söyleyim kesinlikle hacı aysu baskan olsun istemiyorum sebebini haymana merkezde oturanlar bilir saygılar


Başlık:

Hacı Özkan gönüllerin adayı.

08:02:29

Gönderen:

Haymana.

22/11/17

İnşallah Hacı Özkan aday olur. Yemin ediyorum adam adam


Başlık:

Beledıye

00:02:33

Gönderen:

Haymana

21/11/17

Sevgili haymanalı lar tarafsız olarak yapılan yorumlara bakıyorum sanki hep aynı kişi tarafından yazılmış gibi sadece sunu soluyorum levent koç ilçe milli eğitimde ne yaptıki belediye yönetir diyorsunuz uç yıl boyunca caldag okulunun kalorifer sorununu çözemedi gerisini dusunun


Başlık:

Kafalar karışık

22:12:05

Gönderen:

Gedikli

21/11/17

Şimdi banada hacının adamı diyecek yaverler ama tınn! Sevgili hacı aysu bazı hataların oldu özellikle halkı kızdıran hatta burdada yazılan parklar bahçeler, encümen listen, sayende ahkam kesen kişiliksiz insanlar başlıca örnekler. Sen gözümün önünde son 20 liranı çıkartın bi garibana verdin yemin olsun bunu gözlerimle gördüm, sen fakirin kimsesizin yanında hep oldun! Bunları inkar eden zaten sana oyda vermesin. Haymanayı kurtarırsa yine sen kurtarırsın bunların zülmünden! Senden ricam lütfen olumsuz kişilerden arın bunlardan uzak dur! Herkesin korkup sustugu bu zülme baş kaldıran bir sen varsın. Allah biliyor gönlümüz senden yana ama sana seçim kaybettiren insanlar yine var gibi görünüyor etrafında buda kafamızı karıştıyor. Fefta mezarda olur onlar konuşur sen yaparsın saygı ve duayla


Başlık:

Koç Gibi Geliyor

20:25:39

Gönderen:

Kenan

21/11/17

Kim ne dersin Allah`ın izniyle millet uyandı bu millet Levent Koç u istiyor yeter artık çekin elinizi memleketin üzerinden eyy Hacı Aysu gel sende yanımızda ol..


Başlık:

Verin gazı yanmasın

10:09:56

Gönderen:

Turan

21/11/17

Gazdılar yine iş başında yeter artık bitirdiniz memleketi.Şimdide levent i çıkardınız.Biride çıkar hacı yazıyor der.Bunlarıda levent mi yazıyor.Bakın ağalar insanları kandırmayın.Levent nereden oy alacak.Sevseniz de sevmeseniz de hacı bu seçimi alacak bu bir gerçek.


Başlık:

Otur evinde

08:12:24

Gönderen:

Ismai

21/11/17

Guzel abim bak dısarda yagmur yagıyo al 1kg kestane yak sobanı uzat ayaklari ne isin var siyasetle kostek olacagina destek ol koç a oyun gitmesin boşa seviliuosun


Başlık:

Aday mı !?

07:35:52

Gönderen:

Mehmet

20/11/17

Sayın editör : Sizden ricam eski Balçıkhisar belediye başkanı Hacı Özkan ile de röportaj yapmanız merak ediyoruz aday olup olmadığını..


Başlık:

Guzel gunler

05:01:15

Gönderen:

Memoli balcikhisarli

20/11/17

Guzel gunler levent koclan olacak sizinle degil haci bey, yemezler artik bu kokan bos laflarini ancak kendini avutuyorsun


Başlık:

Koc geliyor

04:57:12

Gönderen:

Selo

20/11/17

Haci bey senle ozdemir havanizi alisiniz. Gercek bir aday var karsinizda levent koc gucunuz yetmez. Sende gel katil bize gir atamiza ancak boyle huzura erersin.


Başlık:

Ver kurtul

04:40:26

Gönderen:

Mehmet

20/11/17

Genc ve dimnamik olsun, yalanci olmasin, sevilen biri olsun, vurguncu olmasin, yardim sever biri olsun, kendini dusunmesin, haymada yatip kalkan biri olsun, o biri bizi taniyan olsun, icimizden olsun. O bir simdi var. Varda olacak, kim olsun bu kisi, ozdemir turgut`un ve haci aysu`nun cekindigi biri olsun, bunlarin iclerine korku salan tek bir isim olsun, koç gibi LEVENT KOÇ olsun,


Başlık:

Biraaakkk (villlleeeee)

04:27:42

Gönderen:

Ozkoyler

20/11/17

.. HECI .... ARTIK BIRAK. SEN KAYBETMEYE MAHKUMSUN BUNDAN SONRADA. SON SECIMLERDE KENDINI TARTIN KAYBETTIN, YINE BIZIM TÜRKEŞ UZERINDEN OYNADIN TUTTURAMADIN OLAN BIZIM SAF OGLANA OLDU. SENIN HIRSIN, KININ VE NEFRETIN YUZUNDEN TURKES KENDINIDE YAKTI. HAAAA BIZ ONA SOYLEDIK KALKISMA BU ISE HACI ..... SENI KUKLA DIYE OYNATIYOR MEYDANDA AMA DINLEMEDI. YANI BUNDAN SUNU CIKARALIM HACI ...., SEN KENDI KENDINI KANDIRIYORSUN BIZI DEGIL MEYDANLARDA GENCLERI GORMEK ISTIYORUZ. ARTIK KOKMUS, .....,BURUSMUS YASLI KISILERI VE BU TIP ZIHNIYETLERI ISTEMIYORUZ. BIRAKIN LAAVV ...


Başlık:

KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK

01:00:51

Gönderen:

RAMAZAN DEMİR

20/11/17

ARKADAŞLAR ŞÖYLE BAKIYORUM YORUMLARA BELLİ KİŞİLER KORKU SALMIŞ GİBİ BU BİR GERÇEK HACI AYSU BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLIОI YAPTI VE HALK ŞUAN HACI AYSUYU ARIYOR VEDE DESTEKLİYOR BOŞ LAFLAR YAZMAYI BIRAKIN 2 3 KİŞİ GELİN BU YALAKILIОI BIRAKIN SİZDE BİR YER VERİRİ HACI AYSU GÖNLÜNDEN..


Başlık:

YOLUN YOLUMUZ BAŞKAN

00:40:03

Gönderen:

mehmet

20/11/17

SONUNA KADAR ARKANDAYIZ BAŞKANIM NE LEVENTMİŞ NE HALİL İBOYMUŞ BUNLARIN AMACI SENİN OYUNU BÖLMEK SENİ YIKMAK YAPTIGIN HİZMETLERİ BİLİYORUZ GÖRÜYORUZ SENİN ODAN ÖDÜL İLE DOLU İDİ BUNLAR GİBİ REKLAM YAPMIYORDUN BUNLAR FASO FİSO SEN ÇEVRENİ İYİ SEÇ ALLAHIN İZNİYLE SEÇİM SENİN


Başlık:

tarafsız

00:29:47

Gönderen:

ali

20/11/17

ben burdan haymana gazetesini eleştireceğim neden hep aynı siyasilerin görüşlerini açıklıyorsunuz bir halilibrahim aysuyu bir levent koçu neden gündem dışı bırakıyorsunuz lütfen tarafsız olun

EDİTÖRÜN NOTU: İlerleyen zamanlarda tüm adaylarla röportaj yapılacaktır. Ayrıca röportaj vermek isteyen tüm siyasilere de kapımız daima açıktır.


Başlık:

haymana

20:01:50

Gönderen:

hasan

20/11/17

arkadaşlar levent koç geliyor hamde şimdiki adayları üçe katlayarak özdemir turgutun ekibini değiştirmediği sürece bu yarışın içinde olamaz hacı zaten herzamanki gibi atıyo


Başlık:

Kinciler sizi

06:52:04

Gönderen:

Yusuf

19/11/17

Sayin haci aysu yeter diyoruz. Sen ve ozdemir bey artik bu isi birakin sizin icinizde kin ve nefret var. Somurdugunuz guzel memleketimiz haymanaya daha cok zarar veriyorsunuz. Cunku amaciniz belli haymanayi kalkindirmak degilde, biraz daha nasil somurursunuz diye calisiyorsunuz. Artik SINDIRAN`lilar uyandi avucunuzu yalarsiniz. Seni ve ozdemir beyi bu sefer yem edecekler o eski meshur siyasetciler kendilerini nasil bitirdilerse sizide bitirecekler.


Başlık:

Belki

19:59:38

Gönderen:

Hammo

19/11/17

Hacı bey yaptıkların yapacaklarının teyminatıdır. O yüzden biz kesinlikle düşünmüyoruz, hamama gidecez zorla park parası alacak senin adamların, güzelim çay bahçemizde sabahlara kadar alem yaptılar pavyon usulu bunları unuttukmu sanıyorsun, birdaha olmayacagının garantisini çıkıp bu halka yemin etmesen sana kimse ot vermez kardeşim kendi yorma boşuna ben vermiyecem


Başlık:

Hacı bey e

08:58:58

Gönderen:

Kaan

19/11/17

Cayır cayır adaysın ama insanlarla dalga geçiyosun


Başlık:

Haymana

08:53:53

Gönderen:

Hüseyin

19/11/17

Affınıza sığınıyorum ancak hacı beyin şu verdiği röportaj söyledikleri ne kadar doğru seçim zamanıda bazı sözler söyledi yalan dolan olduğu çıktı ortaya nasıl inanacağız sana hacı aysu


Başlık:

Haymana

08:49:26

Gönderen:

Erol

19/11/17

Hacı baskan devamlı tribünlere oynuyorsun hiç dürüst ve samimi değilsin. Çünkü söylediklerin dogru degil İnan seni 20 kişiden baska kimse istemiyor


Başlık:

Mustafa

08:46:33

Gönderen:

Mustafa

19/11/17

Tek baskan Özdemir turgut gerisi yalan


Başlık:

basiretsiz

08:37:07

Gönderen:

halil

19/11/17

sayın hacı aysu özdemire senin hiç bir şey demeye hakkın yok eğer özdemir belediye başkanı olduysa senin basiretsizliğinden en kolay kazanılacak secimi kaybettin çevrende herkesi sattın seni belediye başkanı yapanları sattın nerde kendingibi .... insan varsa etrafına topladın söylemişsin cimcimenin cay ocağının parası nereye gidiyodu senin zamanında sana şimdime ona gidiyo değişen bir şey yok en iyii sende özdemirde bu memleketin yakasında düşün yeni birisi gelsin belki birşeyler değişir


Başlık:

Ayip ya

01:55:01

Gönderen:

Kisa hakan

18/11/17

Hala utanmadan sikilmadan yalan konusuyorsun. Seni kimler aday olarak girmek istiyor. Sen bitmissin seni kandiriyorlar. Birtek sen degil simdiki belediye baskani ozdemirde bitmis durumda birakin artik palavralari


Başlık:

Ambarci seni

01:48:11

Gönderen:

Mesut

18/11/17

Sen kendini bulunmaz hint kumasimi zannediyorsun. Seni isteyen kim.


Başlık:

Ymnnnas

00:03:30

Gönderen:

Hhhhhhhhh

18/11/17

Sayın özdemir severler baskaniniz haymanaya ne yaptı ? Önce bunu kendinize sorun . Tok açın halinden anlamio tabi aylardir maas almayan insanlar .. evlerine haciz gelenler evinin kirasini ödeyemeyenler ekmegi bile markete yazdiranlar var begendiginz desteklediginiz baskaninizn döneminde .


Başlık:

K.b köylüm

23:55:31

Gönderen:

Yeninceli

18/11/17

Simdi haci aysu ile ozdemir turgut arasindaki farklara bakınca apacık görülen bi aclık var ama açlık kimine gore haci aysuda yalnz asıl ac simdiki yonetimdir ve gercktn ihtiyaclari varmiski yiyip icim yatiolar .ozdemir turgut hicbir yonden haci aysuyla yarisamaz . Haci aysu yapti ozdemir turgut yedi ..


Başlık:

Ankaragücü

23:52:06

Gönderen:

Hakan kutlu

18/11/17

Objektif bakıorum ve hacı aysu kazanır bence


Başlık:

Geliyor

23:06:16

Gönderen:

Firat

18/11/17

LEVENT KOC.....LEVENT KOC. KOC GIBI ADAM


Başlık:

Yeniceli

23:03:58

Gönderen:

Biziz

18/11/17

Sayin haci aysu birak artik bu isi. Hem sen hemde ozdemir bey. Isiniz gucunuz... .... yukunuzu aldiniz, artik tadinda birakin senle ozdemir. Yeniceden oy alamazsiniz ikinizde avucunuzu yalarsiniz sandikta gorusuruz.


Başlık:

Yalncisin

22:54:21

Gönderen:

Yigit

18/11/17

Birak bu palavrayi seni isteyen ucbes ... ve menfaatcilarin akli basinda birileri varsa secim kaybetmis bir kisiyi aday olarak gormezler. Haymana sizemi satildi kardedim birakin artik yediniz, ... yetmedimi yeter artin birak bu isleri biz yeni genc is yapacak kisileri meydanda gormek isteriz.


Başlık:

KEMOO

22:25:57

Gönderen:

HAYMANALI

18/11/17

FETOCU DERKEN HACI TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİNE ÇOÇUKLARIN GİDİYORMUŞ SEÇİMİ KAYBEDİNCE ALMIŞSIN OKULDAN BELEDİYE ÇALIŞANI BİZ GÖTÜRÜP GETİRİYORDUK DİYOR BEN HACI YAPMAZ ASLA OKULUN YANINDAN BİLE GEÇMEMİŞTİR DEDİM


Başlık:

Yapma

22:17:09

Gönderen:

Haymanali

18/11/17

Haci bey birak artik bu isleri yenilen pehlivan gurese doymazmis, biz sahada yeni isimleri gormek isteriz. Sen ve ozdemir beyi degil ikinizde kapti kactilardansiniz haymanayi somurdunuz. Yater artik size guvenemiyoruz. Hayatiniz yalan


Başlık:

Yenice

21:11:20

Gönderen:

Mujdat

18/11/17

Yeniceden korktuğun kadar Allah tanda korksan keske


Başlık:

Kısır Döngü

19:39:14

Gönderen:

Alpaslan Bey

18/11/17

Sayın Hacı Aysu öncelikle şunu belirteyim ki ne Özdemir`i neden seni desteklemiyorum dışarıdan objektif olarak değerlendiriyorum. Şimdi belli bir dönem belediye başkanlığı yaptınız belli bir kesimi memnun edip belli bir kesimi de memnun edemediniz ve en nihayetinde de belediye binasından yuhalanarak ayrıldınız. Sizden sonrada Haymana halkı çok büyük bir hata yaparak yanlış adam seçti fakat eldeki malzeme bu kadar ne yapalım diyoruz fakat Haymana bu şekilde kaderine terk edilmemeli. İster sen başkan ol ister şuandaki senin tabirinle bay başkan tekrar başkan olsun sonuç yine hep hüsran hep bu senelerdir kısır döngü içerisinde gidiyor yani bu iki kere ikinin dört edeceği kadar bir gerçek. Ha neden böyle çünkü adam akıllı bir aday çıkmıyor az önce dediğim gibi eldeki malzeme bu kadar. Bu yüzden artık düşün şu haymananın yakasından bırakın şu sidik yarışını gerçekten Haymana`yı sevip birşeyler yapmak istiyorsanız aday olmayın çünkü sen veya o sonuç hep hüsran olacaktır.


Başlık:

hayırlı olsun

17:42:04

Gönderen:

ahmet

18/11/17

şimdiden hayırlı olsun başkan


Başlık:

Yeter artık abiciğim milleti kendinden bıktırma

12:15:02

Gönderen:

Ahmet

18/11/17

Hacı Abi;1-Kendi kendini aday oluyorsun.2-Seçimi kazanacakken kaybetmiş birine kimse kız vermez.3-Halk artık senden,özdemirden,eski yaşlılardan bıktı,yüzünüzü görmek istemiyorlar.4-Yeni ve genç nesil siyasilere şiddetle ihtiyacımız vardır.Çekilin de;çalmamış,çırpmamış ilk defa siyasete atılacak gençlere yol verin artık utanın be.5-Özellikle hepiniz,bugüne kadar eğitim seviyesi düşük olduğu için küçük olsun benim olsun diyenlerin Haymana`da siyasete girmesi,Haymanalılara sahip çıkma konusunda cahillik(cimrilik,hasetlik)yaptınız.Hala şimdiki belediye başkanı da eski samanları savurup,haymanalı abilerimize sahip çıkmamak için çamur atıyor.Meclis üyesi yaptıklarının topu,Ahmet Özkan abi hariç,toplasan bir Oğuz abi ve Talip abi yapmazlar.Keşke Talip abi de büyükşehire gitseydi.


Başlık:

Haymanalı

10:45:14

Gönderen:

Mertcan

18/11/17

Yani özdemir turguta yürübe uzun adam yine sesiz halkın gür sesi oldun arkandayız sonuna kadar


Başlık:

BAŞKANIM ADAY OL, 20 OY BENDEN

10:06:13

Gönderen:

Hakkı Güçlü

18/11/17

BÜYÜK BAŞKAN SEN ADAY OL BİZİ BU YÖNETİMDEN KURTAR. 20 OY BENDEN BİR DE LEVENT DİYE BİRİ ÇIKMIŞ SENİN KABASAKAL`DA ONUN YANINDA ODA GELECEK SANA SEN DİK DUR DİL


Başlık:

Mertcana cvp

09:59:48

Gönderen:

Mehmet

18/11/17

Mertcan biz aday ol diyoruz gelmis gecmis en cok hizmet eden haci aysudur ozdemir ne yapti haci hepsinden iyidir


Başlık:

Chp hacı özkan

09:55:45

Gönderen:

Eren can

18/11/17

Hacı Aysu’ya en büyük rakip Hacı Özkan dır hatta rakip bile değil Haymananın tek kurtuluşu hacı Özkan’dır inşallah Başkan aday olur da bizi bu dertlerden kurtarır


Başlık:

Koltuk tatli demi

07:58:37

Gönderen:

Adil Duzen

17/11/17

Valla ben anlamiyorum bu insanlardaki koltuk sevdasini...sende zamaninda haymana halkina bol bol yalan soyledin...zannettinki bu halk soylediklerime inaniyo.. halk sana guzel bi cvp verdi...sira simdiki baskanda...oda sen gibi olmayan hizmetleri ballandira ballandira anlatiyo..zannediyoki millet bana inaniyo..bu haymana ona da en guzel cevabi verecek zamani gelince...BEN BURDAN HACI AYSU VE TURGUT OZDEMIRE SESLENIYORUM..BIZ HALK OLARAK ZANNETTIGINIZ KADAR CAHIL DEGILIZ...YENI DONEMDE IKINIZI DE GORMEK ISTEMIYORUZ..gidin kardesim yeni tahsilli iyi bi adam gelsin..nedir bu koltuk sevdaniz...yeter kendinizin ve cevrenizin cebini iyice doldurdunuz...Haymanayi koye cevirdiniz...mahallelerde otlar adam boyu olmus...parklar yikilmis viran olmus...genceler bos yapcak bisey yok...kadinlar icin sosyal hicbir alan acmamissiniz...var olan termal suyu otellere peskes cekmis haymana halkindan esirgemissiniz..kaplicalar kapali pislik icinde...simdiki baskan cikmis ÖDÜL aldim basariliyim diye geziyo


Başlık:

Mertcan

05:12:10

Gönderen:

Haymanalı

17/11/17

Sana kimse aday ol demiyor kandırma kendini


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin