Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“BURADA OLMAKTAN ÇOK MEMNUNUZ”
24/11/2017

Haymana’da uzun bir süreden sonra açılan ilk özel banka olan Denizbank Müdürü Şebnem Suvar ile görüşerek, bankamız ve ilçemiz hakkında bilgi aldık.
Denizbank ilçemize şube açalı 4 aydan fazla süre geçti. Bu süre zarfında Haymana ile ilgili faaliyetlerini, memnuniyetlerini eğer varsa şikayetlerini öğrenmeye çalıştık.
Bu konuda en yetkili kişi olarak elbette Denizbank Haymana Şube Müdürü Şebnem Suvar’ı ziyaret ederek, konu hakkında bilgi aldık.
Aslen Van’lı olan Suvar, Haymana’da hiç yabancılık çekmediğini ve banka olarak burada olmaktan gayet memnun olduklarını dile getirdi.
Suvar, açıldığı ilk günden bu yana Denizbank Haymana Şubesini şu şekilde değerlendirdi; “Açıldığımızdan bu yana yaklaşık 4 ay süre geçti. Biz tarım ağırlıklı bir banka olmamıza rağmen, her kesime hizmet veriyoruz. Burada olmaktan ve onlara hizmet etmekten memnunuz. Açılış hedefimiz en az ilçedeki diğer 2 banka kadar büyümektir ve bu hedefe de adım adım ilerliyoruz.
“HER İŞLEM EN GEÇ 3 GÜNDE SONUÇLANIR”
Bizde bürokrasi biraz daha hızlı işlemekte. Gelen her  talebe en geç 3 gün içerisinde cevap veriyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyetine daha fazla önem vererek, daha güleryüzlü bir banka olmaya çabalıyoruz diyebilirim. Biz çözüm üretmeye çalışıyoruz. Problemli müşteri olsa da şubemizden memnun olarak ayrılıyor. Elbette bizde memnun oluyoruz.
“POLATLI VE GÖLBAŞI MÜŞTERİSİNİ BURAYA TAŞIDIK”
Nüfusu Haymana olan Polatlı ve Gölbaşı şubelerimizdeki müşterilerimiz buraya aktarıldı. Ayrıca diğer ilçelerden çalıştığımız müşterilerimizde gelmeye başladı.
Banka olarak Haymana’da bulunmaktan, şube açmaktan gayet memnunuz ve uzun süre burada kalmayı hedefliyoruz. Kısacası artık Denizbank Haymana şubesi burada kalıcıdır. Bizim memnuniyetimiz, diğer özel bankalar için referans olacaktır ve eminim diğerleri de buraya şube açacaklardır. İleride güzel bir rekabet içinde çalışmalar yapacağımızı umuyorum.
“HAYMANA’DA HİÇ YABANCILIK ÇEKMEDİM”
Bankalarda 3-5 yılda bir personel sirkülasyonun  olması normaldir. Ancak şahsım olarak  bankamın bana öngördüğü maksimum süreyi Haymana’da geçirmeyi isterim. Ben de Van’lı olduğum için hiç yabancılık çekmedim. İnsalarla anlaşmamda, kaynaşmamda bir sıkıntı yaşamadım. Haymana’da da bir evim var ve haftaiçi Haymana’da kalıyorum.
Kısacası 4 ayımızı değerlendirdiğimizde gayet olumlu çalışmalar yaptık diyebilirim. İnsanlarda bizlere ve bankamıza alıştılar. Çayımızı içmeye, halimizi hatırımızı sormaya da uğruyorlar. Bu bize büyük onur veriyor. Denizbank Haymana’da olmaktan memnun, gördüğümüz kadarıyla, Haymana da bizden memnun. Karşılıklı iyi niyet çerçevesinde uzun yıllar çalışacağız diye düşünüyorum.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BURADA OLMAKTAN ÇOK MEMNUNUZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Güldürme bizi

02:10:10

Gönderen:

Evi varmış

3/12/17

Biz memnun değiliz hadi memnun olduk. Haymana da nasıl kosa sürede evin oluyor acaba hem anlara hem haymana iyi para var demekki. E doğru halkı sömür sonra haymanada kalıyorum. Kalma da milleti de keriz yerne koyma. ....... Sonra kaç git kosa sürede hey gidi dünya hey gidi haymanammmm


Başlık:

Bi sen eksiktin

02:20:21

Gönderen:

Haymanalı

2/12/17

Tabi mutlu olursun. Borçlandır herkesi. Ne güldüm. Biz seninle mutlu değiliz ne yapacağız


Başlık:

Bankamatik eziyeti

23:35:26

Gönderen:

Hasan

27/11/17

Aman müdüre hanım, şu emeklilerin maaşlarının verilmesini ihalesini bu bankaya kim verdiyse veya en yüksek parayı SGK`na verdi diye bu bankaya ihaleyi veren hangi zevatsa Allah`ından bulsunlar ya. Emekli para çekerken, bankamatikte dalga geçer gibi cendereden geçecek şekilde zorlaştırmalar neyin nesi. Yahu kardeşim adam gibi banka olsun. Para mı çekeceğim, miktarı yazdı mı parayı vermesi gerekir. Yok efendi şöyle mi çekersiniz, böyle mi çekersiniz diye, emeklinin parasını çekmemesi için elinden geleni yapıyor banka. Tabi bu sözler Haymana`daki banka için değildir.


Başlık:

tabi sevineceniz

16:22:32

Gönderen:

levent

25/11/17

tabi sevineceniz halkı borclandırcanız sevinilmezmi yüklu vaizlerle


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin