Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

SIVACI’YA RAKİP YOK..
01/12/2017

Ocak Ayında Olağan Genel Kurul’a gitmeye hazırlanan Esnaf ve Sanatkarlar Odası için şu ana kadar bir aday çıkmadı. Mevcut Başkan Ali Sıvacı rakipsiz seçime gitmeye hazırlanıyor.
İlçemizin önemli sivil toplum örgütlerinden birisi olan Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Ocak 2018’de yapılacak seçime hazırlanıyor.
Diğer STÖ’ler için, özellikle Esnaf Kefalet Kooperatifi için birçok aday varken, Esnaf ve Sanatkarlar Odası’na şu ana kadar aday çıkmadı.
Mevcut Başkan Ali Sıvacı’nın tekrar aday olduğunu açıklarken, başka bir adayın şuana kadar adaylığını açıklamadığı görülüyor.
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Sıvacı, odalarının son durumu ve yapılacak seçimle ilgili şu açıklamalarda bulundu; “Bizim geniş bir esnaf üye kitlemiz bulunsa da bilançomuz oldukça düşük. İmkanlarımız doğrultusunda elimizden gelen hizmetin en iyisini yapmaya çaba gösteriyoruz. Sağolsun üyelerimiz bizlerden, bizler de üyelerimizden memnunuz.  İnşallah Ocak Ayı’nın ikinci haftasında şeffaf bir şekilde olağan genel kurul toplantımızı gerçekleştireceğiz. Şu an için kongre tarihimiz netlik kazanamadı, ancak önümüzdeki hafta kongre tarihini açıklayacağız. Kongremiz şimdiden ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Şunu da belirtmek istiyorum ki, esnafımız adeta kan ağlıyor. Kredilerle ayakta durmakta güçlük çeken esnaflarımız, artan döviz ve zamlar karşısında perişan bir hale geldi. Öte yandan büyük marketler, küçük esnafımızı yutmak üzere. Bunun ciddi şekilde üzerine gidilmesi gerekiyor. Ayrıca ilçemizde nüfus kaybı ve ekonominin giderek daralması, adeta ilçemizdeki esnaf ve vatandaşlarımızı nefes alamaz hale getirdi. Yine de herşeye rağmen esnaflarımız umutlarını yitirmeyip, karamsarlığa kapılmasınlar. İnşallah ilçemiz hak ettiği değere kavuşana kadar hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz.” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SIVACI’YA RAKİP YOK.. " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Hani ne yaptınız

17:36:53

Gönderen:

Esnaf ali

6/12/17

Ben çok merak ediyorum oda olarak Haymana esnafı için ne yaptınız.esnaf kan ağlıyo sizin umurunuzda değil.yazık bu memlekete sizler beceremediniz bırakın gençlere artık nedir bu koltuk sevdası.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin