Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


BALIKÇI’DAN ÇETİN’E JET YANIT
05/01/2018

Geçen hafta Yenice Eski Belediye Başkanı Celal Çetin’in Ziraat Odası aidatları hakkındaki şikayetine Oda Başkanı Balıkçı yazılı açıklamayla cevap verdi.
  Celal Çetin’in ödemesi gerekenden daha az aidat ödediğini söyleyen Balıkçı, konu hakkında şu yazılı açıklamayı yaptı, “Haymana Gazetesi’nin 29 Aralık 2017 tarihli 1550 sayılı gazetesinde hakkımızda yayınlanan Celal ÇETİN’e ait “Bu Oda Mazot mu Yakıyor” adlı eleştirisinin doğruluğu yansıtmadığı ve  Haymana Çiftçilerimiz ve halkımız tarafından yanlış bir algı oluşturabileceğinden bu açıklamayı yapma gereğinde bulunduk. 
Odamız sivil toplum örgütü olarak tarımsal ve zirai alanda Haymana çiftçilerinin önderi olmak, çiftçi haklarını korumak, çiftçilik ve tarımı geliştirmek, çiftçileri gerekli konularda bilgilendirmek, tarımsal haşere ve hastalıkların giderilmesinde öncülük yapmak, ilçemizde tarımsal alanda ekili ve dikili alanların takibini yapmak, ilçemizde bulunan çiftçilerimizi kayıt altına alarak devlet ve çiftçi arasında köprü oluşturmaktadır ve bu görevlerimizi en başarılı şekilde yaptığımızı düşünüyoruz.
    İlgili şahısın yaptığı açıklamada üzerine kayıtlı mal varlığı ve buna istinaden ödediği aidat odamız kayıtları ile birbirini tutmamaktadır. İlgili şahsın beyan ettiği arazi miktarı gazetede yayımlanan miktardan daha fazla ve ödediği aidat daha düşüktür.
  Odamızdan alınan aidatlar tamamen Türkiye Ziraat Odaları Birliğinin belirlediği aidat grupları arasından en düşük olan aidat grubu seçilmektedir.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BALIKÇI’DAN ÇETİN’E JET YANIT " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

yanlışlarımız

21:55:17

Gönderen:

erol tetik

20/1/18

arkadaşlar eleştiri yaparken kendimizide soralım afetler deyince kim tarlasını bahçesini sıkorta yapıyor onuda kendimıze soralım odanın sorumlulukarı var elbete ama önce kendimızede soralım tşk


Başlık:

FON KURULSUN

17:22:51

Gönderen:

Mustafa Uçar

11/1/18

merhabalar.Ben çiftçilerden alınan aidatların bir fonda toplanmasını ve zora düşen çiftçilere ödenmesini öneriyorum.


Başlık:

neredesiniz

23:00:22

Gönderen:

Ekrem Aksoy

9/1/18

Size sadece sunu soruyorum simdiye kadar olanlarin haricinde en son yasanan bir vakaa, gecen yaz koylerde yasanan dogal afetlerin en son magduru olan Kizilkoyunlu Koyunde ki ciftcilerin magduriyetini gidermek icin ne yaptiniz cunku o insanlar herseyini kaybetti ve hic bir kurum ve kurulusdan gerekli yardimi alamadilar,magdur oldular,sevil oldular,yalanci oldular cunku borclarini odeyecekleri hicbisey kalmadi ellerinde pekala siz ne yaptiniz nasil yardimci oldunuz veya nelere ve nerelere basvurdunuz lutfen bi aciklama yaparmisiniz bu konuda aciklasma yapacak CESARETINIZ VARMI?Bence boyle bir cesaretiniz yok...Suphesiz ki Allah dogrulugu,iyiligi,adaleti emreder.Kotulugu ,fenaligi ve azginligi yasaklar O dusunup tutasiniz diye bizlere ogut verir.Allah herseyi gorur ve isitir,ve Duam o ki ALLAH Hz Ömer adabindan ve siyasetinden eylesin..


Başlık:

ne görev ya

22:48:19

Gönderen:

yusuf

8/1/18

siz nasıl çiftci hakkı koruyorsunuz hangi hakkını savundunuz tarım kredi kooperatifleri çiftciyi inim inim inletiyor sizin odanızın sesi niye çıkmıyor acab siz orada sadece aidat almak için mi oturuyorsunuz sayın başkan bir de buna açıklama getir.


Başlık:

Haymana

07:49:05

Gönderen:

Ali

7/1/18

Siyaseti en guzel sen oynuyorsun helal sana siyaset taciri haymanaya çok zarar ettirdin ali demirden farkinne sayin baskan odayi 3 kisi yediniz hakan .ramazan .ve hallo ..... kaçinin bu dunyanin öbür tarafida var


Başlık:

Haymana

03:59:58

Gönderen:

Serdar

6/1/18

Ben gulup geçiyorum bu adama haymana kimlere kalmis vag vag vağ


Başlık:

Pesbe

03:58:42

Gönderen:

Ekrem

6/1/18

Vay allah askina hangi yuzle çikip açiklama yapiyon neyaptin haymanaya icraatlarini anlat ben celal çetin vallaha çok hakli taş toplama makinasi nerde.3 dönemdir haymananin kanini emdin yazik yazik yazik yazik yazik


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin