Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


SÖZ SIRASI ÖĞRENCİLERDE
12/01/2018

Haymana Meslek Yüksekokulu öğrencileri, HAGİAD’ın düzenlediği bir yemekte, ilçemiz bürokratları ile bir araya geldi. Öğrenciler sorunlarını anlattı, bürokratlar dinledi.
Ankara Üniversitesi Haymana Meslek Yüksekokulu öğrencileri ve ilçemiz bürokrasisi bir yemekte buluşarak  sorunları tartıştılar.
Haymana Genç İşadamları Derneği Başkanı Fahri Usta ve Yönetim Kurulu tarafından organize edilen toplantı, Usta Ekmek Cafe&Bistro’da yapıldı.
Toplantıya Kaymakam Hüseyin Göktürk, Belediye Başkanı Özdemir Turgut, Garnizon Komutanı Ömer Seyhan, AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir, İYİ Parti İlçe Başkanı Yalçın Çevik, Sanayi Sitesi Başkanı Volkan Kuş, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkanı Zeynel Bahçeci, İlçe Müftü Vekili Latif Saygın ve HAGİAD üyeleri katıldı.
Haymana MYO’dan da Okul Müdürü Prof Dr. Mustafa Çetin Güleçyüz, Öğretim Görevlisi Bayram Göktaş ve Haymana’da ikamet eden yüksekokul öğrencileri katıldı.
Yenilen yemeklerin ardından ilk konuşmayı Haymana MYO Müdürü Prof. Dr. Mustafa Çetin Güleçyüz yaptı ve organizasyonu gerçekleştirerek bir araya getirenlere teşekkür etti.
Daha sonra Kaymakam Hüseyin Göktürk bir konuşma yaparak şunları dile getirdi, “Sizlerle bir araya gelmekten mutlu oldum. Sorunlarınızı gidermek bizim asli görevimizdir. Geleceğe dair planlarınızı netleştirmenizi istiyorum. Ne istediğinizi iyi bilmeli ve ona göre yön çizmelisiniz. Bizler de sizlerin abisi sayılırız. Her türlü sorununuzda kapılarımız sizlere her zaman açıktır. Hepinize başarılı bir eğitim hayatı diliyorum.”
Belediye Başkanı Özdemir Turgut ise konuşmasında, “Haymana otobüsleri 2014 yılında Büyükşehir belediyesi’ne geçti. Onun için onlara yaptırımımız yok. Anlaşmaya göre otobüsler en az 35 kişilik olacak. Ayrıca kamera sistemi ile denetlenecek. Bu uygulamaya 2 ay gibi bir süre içerisinde geçilecek.” dedi.
Konuşmaların ardından Kaymakam, Belediye Başkanı, AK Part İlçe Başkanı öğrencilerin masalarına geçerek sorunlarını dinledi ve neler yapabilecekleri konusunda öğrencilerle sohbet ettiler.
Öğrencilerin en çok Ankara-Haymana arası çalışan otobüslerden şikayetçi oldukları ve buna acil çözüm bulunması konusunda talepleri olduğu görüldü.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SÖZ SIRASI ÖĞRENCİLERDE " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Teşekkürler HAGİAD

07:37:07

Gönderen:

Asıl haymanalı

14/1/18

Değerli HAGİAD üyeleri ve değerli Başkanı Fahri Usta size ayrı ayrı teşekkür ediyorum.haymana için çalışan tek derneksiniz.ve sizi çekemeyen çok.siz kimseye kulak asmayın ve bildiğiniz yoldan devam edin.meyve veren ağaç taşlanır.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin