Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“İŞİ EHLİNE VERİN”
02/02/2018

Haymana Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefaalet Kooperatifi Başkan Adayı Volkan Kuş, iddialı açıklamalarda bulunarak rakiplerine gönderme yaptı.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kooperatifi Başkan Adayı Volkan Kuş, hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek adaylığı hakkında konuştu.
Kuş açıklamasında: “Öncelikle Kooperatifimizin Genel Kurulu hem ilçemize hem de ortaklarımıza şimdiden hayırlı uğurlu olsun. Bizler bu yola eşitlik, adalet ve hakkaniyet için çıktık. Kooperatifimizin daha iyi yerlere gelmesi için ortaklarımızla hep birlikte çalışacağız. Bu işi yapacak insanın misyon ve vizyonuna bakmak lazım. İnsanları küstürmeden, üzmeden, kırmadan, dökmeden çalışmak lazım. Her zaman esnafın yanında çözüm ortaklı bir kooperatifçilik anlayışı ile hizmet vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Kooperatifimizde şuana kadar şahit olduk ki, çok sayıda ayak oyunu ve fırsatçılık var. İnsanların amacı hizmet etmek değil, koltuk sevdası... Birilerinin sırtına basarak yukarı tırmanmak, mefaat ve çıkar peşine düşmek bizim kitabımızda yok. Bunun özellikle altının çizilmesini istiyorum. Özellikle arkadaş “ben aday olmayacağım, siz aday olun” deyip, çok sayıda aday çıkartıp, ardından adaylığını açıklaması herkes tarafından manidar karşılanmıştır. Madem aday olmayacaktın, neden sonradan çıktın, bunun bir açıklamasını yapmasını isteriz. Oranın parası mı tatlı geldi, yoksa koltuk mu tatlı geldi. Bir de kurnazlık yapan arkadaşlar, kongre öncesinde bizlere liste vermedi. Sonradan kooperatife üye olan esnaf arkadaşlarımıza ulaşmakta zorluk çektik. Ama inanıyoruz ki, bizler bunca ayak oyunu ve haksızlığa rağmen seçimi Allah’ın izniyle fark atarak kazanacağız. Çünkü biz hayatımız boyunca kimseyi satmadık,  yarı yolda bırakmadık. Sözümüz neyse özümüz de o oldu. O yüzden üyelerimizden işi ehline vermelerini rica ediyorum. Şuana kadar yüzlerce sevenimiz bizlere destek verdi. Onlara şimdiden teşekkür ediyorum. Umarım kardeşçe bir kongre yaşarız. Genel Kurulumuz tüm üyelerimize ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “İŞİ EHLİNE VERİN” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin