Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“AMACIMIZ EN İYİ HİZMET”
02/02/2018

Haymana Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Zeynel Bahçeci kongre öncesi önemli açıklamalarda bulundu.
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Zeynel Bahçeci 4 Şubat Pazar günü gerçekleşecek olan kongre öncesi hem kooperatif ortaklarını genel kurula davet etti, hem de şahsı adına destek istedi.
Bahçeci yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öncelikle kongremiz tüm ortaklarımıza ve ilçemize hayırlı uğurlu olsun. Amacımız kooperatif ortaklarına en iyi hizmeti vermektir. Başkan olduğumuz dönemde kullanılan kredilerde elimizden geldiği kadar kolaylaştırdık, zorlaştırmadık. Ortaklarımızın kolay bir şekilde kredi almalarını sağladık. Kooperatif ortaklarımıza güvendik. Ortaklarımız da bu güveni boşa çıkarmadı. 1 sene içerisinde kooperatifimiz yüzde 30 büyüdü. Plasmanımız 37 Milyondan, 50 Milyona çıktı. Ortak sayımız 584’den 714’e çıktı. Kooperatife başkan olduğumuz dönemde, kooperatifimiz 984 kooperatif içinde 170’inci sırada bulunurken, biz 70’inci sıralara kadar yükselttik. Hedefimiz Türkiye çapında ilk 50 kooperatif arasına girmektir. Limit oranımız 150 Bin TL’den 200 Bin TL’ye çıktı. Buna istinaden ortaklarımızın ipotek ve rehin konularında sıkıntıları ortaya çıktı. Biz de özellikle tarlaların, arsaların değerinde artışa gittik. Taksici esnafımızın taksi plakalarına değer verilmezken, biz yılbaşından itibaren taksi plakalarını da ipotek alarak, taksici ensafımıza kolaylık sağladık. Servisci esnafımızın tahditli plakalarına da değer vererek servisci esnafımıza kolaylık tanıdık. Amacımız esnafımıza kolaylık sağlamaktır. Biz Halk Bankası ile ortaklarımız arasında bir köprüyüz. Biz yönetim olarak ortağımıza bir adım daha yakın durmayı şiar edindik. İnşallah bu başarı grafiğimizin artarak devam edeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Kooperatifimizin işi bilen kişiler tarafından yönetilmesi tabiki hem ortaklarımız, hem de ilçemiz adına çok önemlidir. Bu düsturla kongremizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, demokratik bir şekilde genel kurulumuzun sonuçlanmasını diliyorum.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “AMACIMIZ EN İYİ HİZMET” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin