Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“BİZ HAYMANA İÇİN VARIZ”
02/02/2018

Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adaylarından Yusuf Korkmaz seçim öncesi açıklamalarda bulunarak, kazandıkları takdirde Haymana’nın kazanacağını, çünkü tüm hedeflerini Haymana esnafını daha iyi yerlere getirmek için planladıklarını be
Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Yusuf Korkmaz 1963 Karasüleymanlı doğumlu. 1980’den beri ticaretin içinde ve şu anda 70 kişiye istihdam sağlayan birkaç şirket sahibi. Aynı zamanda Haymana’da Korkmaz Tarım Aletleri Alım-Satım işine de devam ediyor.
Korkmaz kazanması halinde hayata geçireceği projeleri gazetemize paylaşarak şunları ifade etti, “İlçemizin öncelikle tanıtıma ihtiyacı var. 3000 kamyoncu esnafımız tüm Türkiye yollarında. Bazı kamyoncular ile konuştum, her bir kamyona  Haymana reklamı yapıştırarak tüm Türkiye’ye  tanıtmayı düşünüyorum. Her yıl ağaç dikme şöleni yaparak, yeşil bir Haymana hedefim var. Her 3 ayda bir esnaf arkadaşlarımla istişare yaparak gelişen, güzelleşen ve daha yaşanılır bir Haymana için çalışmalar yapacağım. Üniversitede okuyan esnaflarımızın çocuklarına burs vermeyi düşünüyorum. Odamızın yetişemediği yerde gerekirse cebimden bu bursu vereceğim. Odamızı esnafa para dağıtan yer olmaktan ziyade, kazanan, üreten, çalışan ve mutlu bir  esnaf olmalarını sağlayacağım. Kredi verdiklerinde de sanki ceplerinden verip, birilerine iyilik yapıyormuş gibi davranıyorlar. Oysa evrakları eksiksiz olan herkes bu krediyi kullanabilir. Kredi kullanmak kimsenin tekelinde ve keyfine göre değildir. Göç eden değil, göç alan bir ilçe olmak için çalışacağız. Her 3 ayda bir esnaflarla bir araya gelerek sorunlarımızı masaya yatırıp çözümler üreteceğiz. Bu yola kendini değiştiren insanlarla yola çıktım. Biz Allah’ın rızasını kazanmak için aday olduk. Başkan ve yönetim kurulunun harcırahlarını düşüreceğim. Odanın isteklerine göre harcamalar yapacağım. Benim yönetimindeki kooperatif herkese eşit muamele edecektir. Kimseyi kayırmadan, kırmadan konumuna mevkiine göre değil, ihtiyaç durumuna göre kredimizi kullandıracağız. Seçime giderken koltuk altlarında diye listeleri alamıyoruz. Oradaki çalışanlara esnafları aratarak oy istetiyorlar. Bunu kamuoyunun vicdanına bırakıyorum. Daha çok projelerimiz mevcut, bunu kongremizde dile getireceğim kazanmam halinde de adım adım hayata geçireceğim. Etimizi, balımızı ve tüm bize özgü ürettiklerimizi ön plana çıkararak marka değerimizi yükselteceğim. Kooperatifimizin hedeflerini en üst düzeye ulaştırmak için var gücümüz ve gayretle çalışacağız. Şunu da iddia ediyorum ki Yusuf Korkmaz kazandığı takdirde tüm esnaflar ve Haymana kazanacaktır. Tüm arkadaşlarımıza savgı ve sevgilerimi, muhabbetlerimi sunuyorum. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ          

Bu yazıya henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olabilirsiniz.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BİZ HAYMANA İÇİN VARIZ” " Haberine Yapılan Yorumlar
Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır.  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin