Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HİZMET EDEN KAZANSIN”
02/02/2018

Haymana Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkan Adayı Mehmet Köse, yaptığı ve yapacağı hizmetlerden bahsederek, neden aday olduğunu da açıkladı.
Hafta içinde gazetemizi ziyaret eden Haymana Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperafi Eski Başkanı Mehmet Köse bir takım açıklamalarda bulunarak yeniden aday olduğunu resmen duyurdu.
Köse yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Ben Haymana’yı ve Haymana esnafını seviyorum. Hizmete devam etmek istiyorum. Yaptıklarım, yapacaklarımın teminatıdır. Bu kooperatif 1955 yılında kurulup günümüze kadar getirenlere teşekkür ediyorum. Ölenlere Allah rahmet eylesin, yaşayanlara Allah uzun ömür versin. Kooperatifin geçmişini bilmez isek bugünkü durumunu kıyaslamamız zor olur. Bu  kooperatifimizin bizim dönemimizde hiç bir zaman ortaklarımıza krediye kefalet veremez olmadı. En buhranlı dönemlerde bile kefalet vermeye devam etti. 1997 yılında göreve geldiğimizde bugünkü para ile 9 Bin 375 TL plasmanı, 33 kayıtlı üyesi vardı. Oysa bugün 700’ün üzerinde kayıtlı ortağa ve 50 Milyon TL Plasmana ulaştı. Bu da bizim tedbirli, disiplinli, düzgün, kimseyi ayırmadan bütün Haymana ve köylerimizdeki esnafa kucak açmamızdan kaynaklanmıştır. O günlerde 3-5 köy kredi kullanırken, bugün 50’nin üzerinde köyümüz bu kurumdan istifade etmektedir. Bu da gösterir ki, Haymana’nın büyümesi gelişmesi için yaptığımız çabanın bir belirtisidir. Eğer Allah nasip eder de görev bize tevdi edilirse, aynı çabayı göstereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Benim aday olmamda, birilerinin dediği gibi yasal hiç bir engel yoktur. Beni görevden alan şuanki yönetim kuruludur. Eğer ben suçlu olsaydım, beni yanımdaki arkadaşlarım değil de devlet alması gerekirdi. Bana bu oyunu oynayanlar bugün çıkmış aday olduklarını söyleyip, üstüne üstlük bir de benim aday olamayacağımı söyleyerek çirkin iftiralarına devam etmekteler. Bunun özellikle Haymana halkı tarafından bilinmesini istiyorum. Bugün bana yapılan bu haksızlık ve iftiralar birgün başkalarına da yapılmasın. Bir insanın suçlanması çok kolay. Ancak yasa öyle demiyor. Mahkemenin o kişi hakkında suçlu olduğuna dair karar vermesi ve yargıtayın onaması gerekir. Oysaki bunlar benim için geçerli değil, benim böyle bir durumum olmamıştır. Bütün ortaklarımızdan hayır dualarını ve desteklerini bekliyorum. Saygılarımla...
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HİZMET EDEN KAZANSIN” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

diğerleri hriztiyan

08:32:34

Gönderen:

ali

5/2/18

lafmı dediğin müsküman kardesimiz demis diyerleri baksa dındenmi zeynelin ne oldugunu bilmesek git zeyneli baskasına anlat zeynel hariç kim gelirse gelsin zeynel tehlikeli biri içten pazarlıklı ...


Başlık:

Herkes herşeyi biliyor merak etmeyin.

20:05:28

Gönderen:

Kazım EL

3/2/18

Ne demeç verirseniz verin, bu halk herşeyi biliyor. Vakti zamanında işe aldıklarınızın kim olduğunu iyi biliyoruz. Şimdi istediğinizi söyleyin ben şöyleyim ben böyleyim diye..


Başlık:

haymanalı

00:49:38

Gönderen:

haymanalı

2/2/18

bune böyle uzak durun haymanadan halen koltuk derdindesiniz zeynel çok güzel yürütüyor müslüman bir kardeşimiz


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin