Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


ASKERE DESTEK, TERÖRE PROTESTO
09/03/2018

Afrin'de devam eden operasyonda 8 askerimiz şehit, 13 askerimizde yaralanmıştı. AK Parti İlçe Teşkilatı da düzenledikleri organizasyonda askerlerimize destek olurken, teröre de lanet okudu.
Suriye’de yer alan terör örgütlerine yönelik başlatılan Zeytin Dalı Harekâtı sürüyor. Afrin’de Türk Silahlı Kuvvetlerinin operasyonunda teröristlerle girilen çatışmada 8 askerimiz şehit olurken, 13 askerimiz de gazi oldu. 
Tüm Türkiye’de olduğu gibi Haymana’da da Zeytin Dalı Harekâtına yoğun bir destek var. Son gelişmeler üzerine AK Parti Haymana İlçe Başkanlığı önünde toplanan vatandaşlar operasyona desteklerini belirtip, terör örgütlerini protesto etti.
Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve Haymana AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir burada ortak bir basın açıklaması gerçekleştirdi. 
Turgut ve Kandemir yaptıkları basın açıklamasında “42 gündür devam etmekte olan, Zeytin Dalı Harekâtında dün akşam saatlerinde önemli bir mevki olan Keltepe’ye yapılan hain saldırıda 8 vatan evladımız şehit olmuştur. 13’de gazimiz var. Şehit düşen evlatlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır ve milletimize başsağlığı diliyoruz. Gazilerimize de acil şifalar temenni ediyoruz.
42 gündür süren harekâtta bugüne kadar 2295 terörist etkisiz hale getirildi. Bizler huzur için, barış için bu harekâtı gerçekleştiriyoruz. Harekât, ülkemizin uluslararası hukuktan kaynaklanan hakları, Birleşmiş Milletler Güvenlik Kurulu’nun terörle mücadeleye yönelik kararları ve Birleşmiş Milletler sözleşmesinin 51’inci maddesinde yer alan Meşru Müdafaa Hakkı çerçevesinde, Suriye’nin toprak bütünlüğüne saygılı olarak icra edilmektedir. Bu Harekâtla ilgili algı operasyonları düzenleyen iç ve dış mihrakların bütün iftiralarına karşın millet olarak dimdik ayaktayız. Zamanı ve yeri geldiğinde de bu ülke için hepimiz elimizden geleni de yapacağız. Tarihimiz bunun örnekleriyle doludur. Son Kale Haymana, Kurtuluş Savaşı’nda nasıl düşmana direndiyse, 15 Temmuz’da nasıl kahramanlık destanı yazdıysak, yine hainlere ve düşmanlara haddini bildiririz. Bundan da kimsenin şüphesi olmasın.” diye belirttiler.
Basın açıklamasının ardından Haymana’daki bütün camilerde şehitler için mevlit okutulup,  şeker ikramında bulunuldu. 
Haber:  Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 2 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " ASKERE DESTEK, TERÖRE PROTESTO " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Jkclm

08:27:51

Gönderen:

Haymanammm

13/3/18

Ahh ahh kimlere kaldı haymanam .. yazık yazık bizlere ..


Başlık:

HAMAMLAR

21:58:21

Gönderen:

TURİST ÖMER

12/3/18

Hamamlar çok rezil bir şekilde dün hamama gittim merkez cimcimeye kapıdan çıkan bir daha buraya gelirsem diyor yapmayın böyle elbet sizde inersiniz o kotluktan ayrımcılık yapmayın


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin