Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


GÖK İSTEDİ, AK PARTİ VERMEDİ
16/03/2018

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök’ün, 14 Mart Çarşamba günü TBMM’de Haymana Kaplıcaları ile ilgili verdiği araştırma önergesi AK Parti tarafından “Yaptıklarımız onlara yeter” diye reddedildi.
CHP Ankara Milletvekili daha öncede Haymana ve sıcak sularla ilgili araştırma önergeleri vermiş ve mecliste tartışılmıştı.
TARİHİ OTURUM
14 Mart Çarşamba Günü yine Milletvekili Hemşerimiz Levent Gök, TBMM canlı yayında Haymana ile ilgili verdiği araştırma önergesini gündeme getirdi.
Gök, önergesi ile ilgili mecliste şu konuşmayı yaptı: “Haymana Ankara’nın en köklü ve eski ilçesi olmasına rağmen nüfusu düşmüş, tarımı ve hayvancılığı çökmüş, gençleri işsizdir. Nüfusu 60 binlerden 27 binlere gerilemiştir. Gelişmişlikte 585. sıralara inmiştir. Haymana son kaledir. Kurtuluş Savaşı’nda dönüm noktasıdır. Haymana kaplıca suyu dünyanın ilk sıralarında yer almaktadır. Sağlık turizmi Haymana’ya ve ülkemize kazandırılmalıdır. Fransa-Vichy’e 5 Yüz Bin kişi gelirken, Haymana’ya 1 milyon kişiyi çekecek tesisler yapmak zorundayız. Haymanamız bunu hak etmektedir. Önergemiz tüm Türkiye’ye örnek olacaktır. İşte bu nedenle çok önemli ve siyaset üstüdür. Haymana ve diğer kaplıcaların dev bir yatırıma dönüştürülmesi için mücadele ediyoruz. Şimdi söz meclistedir. Haymana Son Kale’dir. Bu son kaleyi düşürmeyelim, koruyalım. Hep birlikte omuz verelim.” 
HDP Milletvekili Müslüm Doğan da CHP’nin Haymana ile ilgili verdiği araştırma önergesine destek olacaklarını belirten bir konuşma yaptı. 
İktidar adına konuşan AK Parti Milletvekili Ahmet Gündoğdu ise önerge ile ilgili yaptığı konuşmasında “CHP Grup önerisini önemsiyorum, ancak Haymana turizm bölgesi ilan edilmiş, başbakanlık fonundan kaynak aktarılmıştır. Dolayısı ile önergenin aleyhinde olacağımızı söylüyorum. Önergede söylenenler zaten tarafımızdan hayata geçirilmiştir.”
Levent Gök, Ahmet Gündoğan’ın sözleri üzerine, Haymana’ya yapılacak yatırımların tüm Türkiye’ye örnek olacağını yineleyerek, bunun siyaset üstü tutulması gerektiğini belirtti. 
Daha sonra yapılan oylama sonucunda Hemşerimiz Levent Gök’ün verdiği önerge AK Parti vekilleri tarafından yine reddedildi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÖK İSTEDİ, AK PARTİ VERMEDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

TEŞEKKÜRLER LEVENT GÖK

01:24:28

Gönderen:

HAYMANALI SANCAR

21/3/18

LEVENT BEYE HAYMANA İÇİN GÖSTERDİĞžİ ÇABA VE BİLMEM KAÇ TANE MESLİS ÖNERGESİ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM HA KEŞKE SAО Bİ PARTİDE OLSAYDI DA GÖNÜL RAHATLIОI İLE PARTİSİNE OY VEREBİLSEYDİK


Başlık:

Menfaat kokan partizanlar

18:32:50

Gönderen:

Recep erdoğan

17/3/18

Kaç yıllık partisiniz bir kere geldiniz iktidara milletin kanını emdiniz halk size tövbe estağfurullah etti ki genel müdürünüz ne yaptıki bu ülke için daha düne kadar polislere ana muhalefet avrat küfür eden adamdan şahsım adına çöp yok çöp


Başlık:

Termal turuzmi önemsemeyenlerin mecliste ne işi var..

18:09:50

Gönderen:

Haluk SÖZEN

17/3/18

Levent GÖK kardeşimizin Haymana için çabaları ve emeklerine sağlık,sağolsun.Beni şaşırtan Haymana halkından her seçimde çok büyük oy alan AK parti si milletvekili Ahmet GÜNDOОDU nun biz haymana ya yapacağımızı yapmışız demesi ve Levent GÖK `ün verdiği önergeyi red etmesi.Siz Haymana için ne yaptınız gelişmişlikte 585 sıraya düşmüşüz nüfus azalması süratle devam ediyor,sizin yaptıklarınız belli,insanlarla dalga geçmeyin.Dünyanın birçok ülkesi termal turuzmi sektörüne devlet olarak ve özel şirketlerce çok büyük yatırım yaparak bu sektörü inanılmaz boyutlara taşırken ,Dünyanın en değerli suyuna sahip Haymana için verilen önergeye red oyu veren herkesi şiddetle kınıyorum.Bırakın bu işi anlayanlar gelsin.Sağlık ve termal turuzmi gelecekte TÜRKİYE nin en büyük sektörü olacaktır..


Başlık:

HERŞEY İÇİN TEŞEKKÜRLER

17:55:14

Gönderen:

Haymanalı

17/3/18

Bu insan bir şeyler yapabilmek adına kendini neredeyse parçalıyor, paralıyor ama izin vermiyorlar keşke iktidar olsaydınız o zaman bizim için çok şeyler yapardınız ve böylece Haymananın makus talihinide yenerdik.


Başlık:

Haymanali

08:19:26

Gönderen:

Levent gok

17/3/18

Senin gayretin icin ve alinan cevap icin haymana secim zamani gereken cevabi AKP`ye vermesse oda bizim ayıbımız olsun !!


Başlık:

ALLAH SENDEN BİN KERE RAZI OLSUN HELAL SANA

01:54:56

Gönderen:

HAYMANALI

16/3/18

ÖNCELİKLE HER FIRSATTA HAYMANANIN ADINI DUYURAN ÖNERGELER VEREREK ELİNDEN GELENİ YAPAN HAS HAYMANALI HEMŞERİMİZDİR(malum zamanında millet vekilliği yapmış ama sadece koltukları göçertmeyi başarmışlara kapak olsun bak böyle olunur Haymanalı).FAKAT ŞEÇİMLERDE GEREKLİ DESTEĞžİ ALAMAMIŞTIR, İNŞALLAH KIYMETİNİ ANLAYIP BU SEFER DESTEKLERLER ÇÜNKÜ O İKTİDAR PARTİSİNİN VEKİLLERİNİN YAPTIОI GİBİ SEÇİM ZAMANI GELİPTE GÖZÜMÜZÜN İÇİNE BAKA BAKA DALGA GEÇMİYOR SIK SIK İLÇEMİZE GELİP HALKIN HER KESİMİNİN DERDİNİ DİNLEYİP ÇÖZÜM BULMAYA ÇALIŞIYOR BU SEBEPTEN ONA BURADAN SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİ İLETİYORUM, UMARIMKİ İNSANLAR BU YAPTIKLARINI GÖRÜP HAK ETTİĞžİ DEОERİ ONA VERİR.HA ŞUNU UNUTMADAN BAŞBAKAN HAYMANAYA GELDİОİNDE ŞUNU SÖYLEMİŞTİ 15 TEMMUZDA HAYMANALILAR ARABALARINA ATLAYIP GÖLBAŞINA GİDİP ORADA KAHRAMANCA MÜCADELE ETMİŞLERDİR DEMİŞTİ DEMEKKİ GÖRECEОİMİZ MUAMELE BUYMUŞ (ÇOK BİLE YAPMIŞLAR) YAZIK YAZIK.........


Başlık:

Sağolasın Leven Bey başımızın tacısın

01:03:14

Gönderen:

Celal

16/3/18

Önergede söylenenler zaten tarafımızdan hayata geçirilmiştir.diyen yalancı vekil, neyi hayata geçirmişsin onu söyle de biz de inanalım. İkincisi sendikacılıkta memura ne gibi bir hizmetin oldu da AkP milletin sırtında seni ve senin gibileri vekil yapıyor. Kaç Haymanalıya sahip çıktın onu söyle yeter.Yani kaç Haymanalıyı işe aldın veya bürokraside bir yerlere atadın. Tabi ilçe ve belediye başkanının yakınlarına yardımcı olduysan,bu zaten sizin geninizde var halka rağmen, halka diyaloğa girmemek ve sadece ilçedeki yetkilileri adam yerine koymak ve halkı adam yerine koymamak.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin