Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


“EVİMDE FARELER CİRİT ATIYOR”
06/04/2018

Haymana’nın tanınmış simalarından İSKO lakaplı Burhanettin Özden, artık kafayı yiyeceğini, ne yapacağını şaşırdığını söyleyerek, yetkililerden destek istediğini söyledi.
Gazetemize gelerek zor durumda olduğunu ve sesini duyurmak istediğini belirten İSKO şunları söyledi: “Ben yıllardır bu memlekette yaşıyorum. Anladım ki düşenin dostu olmuyor. Evimde doğru düzgün bir eşya yok. Kızım da benim gibi engelli. Bir de torunum var. Evde yatmaya korkuyoruz. Her tarafımız fare dolmuş vaziyette. Kaymakamlıktan 3-5 kuruş alıyoruz ama yettiremiyoruz. Allah rızası için bana birileri yardım etsin. Artık bu yükü taşımaya mecalim kalmadı. Ben evimin kaymakamlık ya da belediye tarafından onarılmasını, bir kaç tane de eşya alınmasını istiyorum. Ne var yani, bizim bu dünyada yaşamaya hakkımız yok mu? Çalışmaya gücüm yetse bir dakika boş durmam ama engelliyim işte, çalışamıyorum. Ne yapıyım yani ben de üzerime benzin döküp kendimi mi yakayım. Artık sözün bittiği yerdeyim, bıçak kemiğe dayandı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “EVİMDE FARELER CİRİT ATIYOR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yazıklar olsun

02:52:27

Gönderen:

Memedov

10/4/18

Yazıklar olsun böyle belediyeye de,ilçe başkanına da derneklerede,kurumlarada.Başkan bey ne iş yaptın 4 yılda söylermisin.Dur istersen ben söyleyim.1 tane tuvalet bolca arsa tarla satışı ve avrupa afrika moskova vede sayısız türkiye turu.Tabi yalnızda değil yaverleri ile.Keşke şu 1 yılda antartika ile amerika ve avustralya da gitte dünya turunu tamamlamış ol.Şu harcadığınız paralara varya tüm çalışanların maaşlarını da öder isko gibi 10 kişiye sıfırdan evde yapardınız.Yazıklar olsun size.Hangi işiniz doğru ki birde çıkıp suyu tanıtıyoruz diyorlar.Bi hamamlara gidin de bakın pislik içinde.Sokaklar çukur berbat rezil.Bali milleti kandırmayın.Az kaldı bu halk 1 yıl sonra sandıkta tokatı vuracak size.Hacı gerçekten geliyor sizin sayenizde.


Başlık:

GELIN GÖNÜLLERE GİDELIM

10:14:37

Gönderen:

Hacı NAMAL

8/4/18

GELIN GÖNÜLLERE GİDELIM Haymana`lı engelli kardeşimizin sesine kulak verelim çok bir şey istemiyor aslında huzur içinde kalabileceği bir ev bir kaç eşya hepsi bu.!! Yarın çok geç olmadan bu kardeşimize hep birlikte yardımcı olalım. Bizler hayatımızın çeşitli zamanlarında lüks harcamalarda bulunurken kimilerimiz eğlence ortamlarında bolca para harcarken amaçla alakası olmayan durumlarda yok yere paralarımızı saçarken hayatları ve özgürlükleri kısıtlanarak nice zorluklar ve çileler içerisinde yaşayıp yine`de hayata gülümsemeye çalışan insanlarımıza sahip çıkalım. Peygamber efendimiz`in komşusu aç iken tok yatan bizden değildir sözüyle yazımı bitirirken kardeşimiz için yardım kampanyası başlatmak istiyorum yardımda bulunacak tüm hayırsever Haymana`lı hemşerilerimizin yardımlarını bekliyorum.


Başlık:

Haymana gazetesi ne yapmış?

03:22:07

Gönderen:

Mehmet

7/4/18

Isko dayıya Haymana Gazetesi yetkilileri haber yapmaktan başka ne yapmış? İşiniz gücünüz iyi. Devletten önce kendimize batiralim iğneyi.


Başlık:

ilçe başkanı yok belediye başkanı yok

19:00:02

Gönderen:

nerde foto cektiren arkdaşlar

7/4/18

gazetede boy boy resim cektiren dernek başkanları belediye başkanı ilçe başkanı kurum amirleri türbünlere oynayan zavallılar isko sizden bin kat üstün devletin parasını kendinize harcıyosunuz akşama kadar araclar yakıtı degil sizin iiçin garip gurabanın hakkını yiyosunuz..şu adam devletin fonundan yardım edip bi iş veremedinizmi kime yazıyom haymana hali ortada.yazıklar olsun bizim memleketimiz bu kadar vicdansız degildi eskiden duyulmazdı hemen amirler yardım ihtiyacını yapardı halk ne amir görüyo ne ilçe başkanını ne belediye başkanını yiye yiye bitmedi su haymana.


Başlık:

ÇOK YAŞA İSKO

10:24:33

Gönderen:

Vural Yaşar

7/4/18

SEN DEОİL, BÜTÜN HAYMANALILAR KENDİMİZİ YAKALIM...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin