Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


HEMŞERİMİZ ANKARA ESNAF ODASI BAŞKANI OLDU
06/04/2018

29 Mart Perşembe günü yapılan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimlerinde Başkan Adayı olan hemşehrimiz Şükrü Orhan oyların büyük bir bölümünü alarak Ankara Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı seçildi.
ORHAN GRUP’un sahibi, düğün salonu, organizasyon ve oto kiralama işlemeciliği yapan Haymanalı hemşehrimiz Şükrü Orhan Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına seçildi.
Daha önce Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası için adaylığını açıklayan üç adaydan birisi olan Orhan, seçim sonunda oyların çoğunluğunu alarak Ankara esnafının yeni başkanı oldu.
29 Mart Perşembe günü Ankara Atatürk ve Kapalı Spor Salonu’nda yapılan olağan genel kurul ile seçimi kazanan Orhan, seçim sonrası yaptığı açıklamada; “Ankara esnafına sorun olmaya değil çözüm olmaya geliyoruz. Biz değil Ankara esnafı kazandı. Bize oy veren esnafımız da oy vermeyen esnafımız da aynı hizmeti alacaktır. Genç Başkan ve genç ekip ile azimle çalışıp Ankara esnafını sahipsiz bırakmamaya kararlıyız.” diyen Şükrü Orhan adaylığını açıkladığı günden oda yönetimini kazandığı güne kadar olan süreci ise şöyle değerlendirdi, “Yaklaşık on üç ay önce büyüklerimin, ailemin ve esnafımızın takdiri ile başkan adaylığımı açıkladım. Bu süreçte odaya bağlı esnafımızı uzak yakın demeden kapı kapı ziyaret ederek yüz yüze görüşmeler yaptım. Henüz başkan olmadan önce bile bize sorun ile gelen esnafa ikili ilişkilerimi kullanarak çözüm üretmeye çalıştım.
Esnafımızın takdiri ile 29 Mart Perşembe günü Ankara Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirilen olağan genel kurulda çoğunluk sağlayarak Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odası başkanlığına seçildim.
İlgi ve desteklerinden dolayı tüm esnafımıza, dostlarıma ve Haymanalı hemşerilerime teşekkürlerimi sunuyorum” 
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 9 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HEMŞERİMİZ ANKARA ESNAF ODASI BAŞKANI OLDU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

helal olsun

21:26:36

Gönderen:

cevat özdere

14/4/18

HELAL OLSUN BIR HAYMANALI OLARAK TURKIYENIN BASKENTI ANKARA GIBI BIR YERDE ESNAF ODASININ BASKANININ BIR HAYMANALI OLMASI GURUR VERICI ILHAN KOYUNCU ZATEN CEVRESINDE COK TASVIP EDILMEYEN BIR KISIYDI BENCE ESNAF DOGRU SECIM YAPIP SONUCUN HAYIRLI OLMASINI SAGLAMIS


Başlık:

Semih Canpolat saksıyı çalıştır

04:07:56

Gönderen:

Ahmet

11/4/18

Semih akılsız. Haymana küçük ilçe ve Ankaradaki seçimde iki aday çıkıyor. İlhan koyuncunun gönlü yapılıp çekil denseydi senin ağzına mı yapışırdı.Şükrü başkan dememiş olabilir. Onu sen veya ben söyleseydik. Şükrü orhan zaten babasının isminden dolayı kaliteli bir babanın kaliteli oğludur.Babası da Haymanada parmakla gösterilen bir değerli insan Mustafa Orhan. Gözlerin kararmış ne yazdığını bilmiyorsun. Başka platformlarda Haymanalılar birlik olsun diyorum ne kadar anlayışsız ve izansın adamsın. Allah muhafaza kaybedebilirdi de o zaman eline kına mı yakacaktın? Konuşmasını ve yazmasını bil ondan sonra yaz.Senin gibi adamların yüzünden kaybetti Haymana. Çünkü senin tipinde adam çok haymanada.Bana gelince Şükrü Başkanı tercih ederdim ve ederim.Ama öbürünün karşısına çıkmasının sorunu büyük olabilirdi.Saksıyı çalıştır.


Başlık:

AHMET BEYE

18:07:06

Gönderen:

SEMİH CANPOLAT

9/4/18

SEVGİLİ AHMET BEY ŞÜKRÜ BAŞKANININ BU ZAFERE GİDEN YOLDA HARCADIОI EMEKTEN HABERİNİZ YOK GALİBA KURU LAF KALABALIОI YAPMAYIN FAKE İSİMLE DE YAZMANIZA GEREK YOK KAZANAN YİNE HAYMANA OLDU İLHAN BAŞKANIN DA YOLU AÇIK OLSUN AMA BU SEÇİMİ ŞÜKRÜ ORHAN SONUNA KADAR HAK ETTİ.BİLİP BİLMEDEN SAÇMA SAPAN YORUM YAZMAYIN YA KAYBETSEYDİ DİYORSUNUZ KAZANDIK MUTLU OLACAОINIZ YERDE FİTNE TOHUMLARI SAÇMAYIN HAYMANA SİZİN GİBİ SAHTE İNSANLARIN YÜZÜNDEN YILLARDIR KAYBETTİ.BİRLİK BERABERLİK BİLİNCİNİ SİZİN GİBİ AYRIŞTIRICI YORUMLAR YAPAN SAHTE FAKE HESAPLARDAN YORUM YAZAN YÜREĞžİ ANCA KLAVYEYE KADAR DOKUNABİLEN İNSANLARDAN ÖОRENECEK DEОİL BU HAYMANA ŞÜKRÜ BAŞKAN ALLAH YOLUNU DA BAHTINI DA AÇIK ETSİN ALLAH TEKERİNE TAŞ DEОDİRMESİN KİM SANA FİTNE BESLİYORSA ORTAYA ÇIKACAKTIR DEОERLİ KARDEŞİM... ADAMSIN SEN....


Başlık:

Hayırlı olsun ama birlik beraberlik yok

04:16:24

Gönderen:

Ahmet

8/4/18

İki haymanalının karşı karşıya gelmesi ne kadar üzücü ve acı bir olay.Eski başkan İlhan koyuncu ile anlaşıp tek aday çıksaydınız daha iyi olurdu. Haymanalılar arasında birlik yok birlik yok birlik yok.Görevinden başarılar dilerim. Ancak bu ikilik nedir acaba. Keşke anlaşsaydınız ikiniz. Belki de haymanalı iki adayın çıkması seçimi kaybetmene neden olabilirdi.


Başlık:

TEBRİK EDİYORUM

00:26:47

Gönderen:

ALİ ÇİFTÇİ

8/4/18

SEVGİLİ ŞÜKRÜ KARDEŞİMİZİ ANKARA ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANLIОINA SEÇİLMESİNDEN DOLAYI TEBRİK EDİYORUM. BAŞKENT GİBİ BİR YERDE KAZANMAYI BİLMESİ YETENEKLİ BİRİSİ OLDUОUNU GÖSTERİYOR.İŞİ KOLAY DEОİL ALLAH YARDIMCISI OLSUN.


Başlık:

Helal Başkan Kardeşimize

10:21:16

Gönderen:

Eyüp Kılıç

8/4/18

Değerli kardeşim öncelikle seni kutluyorum bizi çok onurlandırdın bir hemşerin olarak seninle gurur duyuyoruz esnaf doğru tercih de bulun Muş çok önemli bi görev helalin var Babanın Mustafa abimin bi Ankaraya sözü geçerlidir Allah onun tekerine taş değdirmesin selamlar Mustafa abimin ellerinden öperim


Başlık:

Tebrik

00:08:00

Gönderen:

Yaşar Tuna

7/4/18

Aylardır azimle çalisan betonu deler misali yorulmadan gece gündüz uyumayan Haymananız insanının meyveleri topladığı bu secim sonucunun dar düşünen insanlarımıza örnek olması dileğiyle. insallah başarılı hizmetlere imza atarak gururlarımızdan olacaktır.


Başlık:

Hayirli olsun

17:36:18

Gönderen:

Emrah bayram

7/4/18

ALLAH utandirmasin hayirli ugurlu olsun ..


Başlık:

Hayirli olsun

07:10:44

Gönderen:

Caner celik

6/4/18

Hayirli ugurlu olsun


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin