Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


GÖK; “BÜYÜKŞEHİR’E ADAYIM”
06/04/2018

CHP Ankara Milletvekili Levent Gök, Cumartesi günü ilçemizi ziyaret ederek, “Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olacağını” ilk olarak gazetemizle paylaştı. Vatandaşlar ise Gök’e tam destek vereceklerini dile getirerek alkış tuttu.
Daha önce CHP Milletvekili Levent Gök’ün Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayı olabileceğine dair haber yapmıştık. İlçemizde büyük bir heyecanla karşılanan haberin ardından Gök herhangi bir resmi açıklama yapmamıştı.
Geçtiğimiz Cumartesi günü ilçemizi ziyarete gelen Milletvekili Levent Gök, herkesin heyecanla beklediği sözü söyledi ve “Aday olacağım” dedi.
“RESMİ AÇIKLAMAYI BU AY YAPACAĞIM”
CHP Milletvekili Levent Gök, ilçemizi ziyaretinde sokaktaki vatandaşlarla merhabalaştı, işyerlerini ziyaret etti, kahvehaneleri dolaştı. Buradaki vatandaşlara, “Önümüzdeki seçimlerde Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için aday olacağım. Sizden her platformda, her ortamda, kısacası her yerde bunu dile getirmenizi ve kamuoyu oluşturmanızı rica ediyorum. Elbette bu süreçte desteğinizi de bekliyorum. Bu konuda resmi açıklamamı bu ay sonuna kadar yapacağım.”
“BAŞKAN OLURSAM GERİSİNİ BANA BIRAKIN”
Gök, Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi halinde Haymana’ya yapacakları hakkında da şunları dile getirdi, “Eğer seçilirsem, bundan sonrasını bana bırakın. Yepyeni ve bambaşka bir Haymana inşa etmek ve hak ettiği değeri kazanması için her şeyi yapacağım. Ben söz aldığım her yerde Haymana’yı zaten dile getiriyor, ön plana çıkarıyorum. Büyükşehir Belediye Başkanı olmam halinde yapacaklarımı bir düşünün. İşte o zaman Haymana’daki değişime, gelişmeye ve her alanda yepyeni bir şehirleşmeye hep beraber şahit olacağız. Göç veren bir şehirden, her gün büyüyen, istihdam sağlayan, tarım, turizm ve tarih olarak Türkiye’nin sayılı yerlerinden birisi, artık göç alan bir şehir olacaktır. Şimdiden desteklerinizi bekliyorum”
“SONUNA KADAR ARKANSINDAYIZ” 
Gök’ün “Adayım” demesi ile birlikte vatandaşların heyecanlandığı ve destek sözü verdiği gözlerden kaçmadı.
Gök’ün şahsına ve ziyaretinin ardından konuşan vatandaşlar, “Sayın Milletvekilimiz Levent Gök’ün Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olmasına çok sevindik. Kazanması halinde ilçemize çok şeyler yapacağını, adeta ihya edeceğini düşünüyoruz. Onun için biz de Sayın Gök’ün sonuna kadar arkasındayız ve tüm gücümüzle destekleyeceğiz”
“HER SORUNU MECLİSE TAŞIYORUM”
Milletvekili Levent Gök daha sonra gazetemizi de ziyaret ederek, “Haymana Gazetesi yayın hayatına başladığından bu yana ilçemizin gözü, kulağı ve sesi olmuştur. Ben de haberlerini sürekli takip ediyor ve sorunları meclise taşıyarak soru ve araştırma önergeleri ile gündeme getiriyorum. İnşallah adaylığım ve sonraki süreçte gazetemiz, ilçemiz ve şahsımla el ele vererek en büyük başarıyı yakalayacak, çok güzel işlere imza atacağız.” dedi.    
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 11 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÖK; “BÜYÜKŞEHİR’E ADAYIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

milletvekili seçimi değil belediye başkanlığı ayıp ayıp

04:00:17

Gönderen:

Ahmet

11/4/18

kimsenin desteklediği yok diye ismini yazan isimsiz kahraman! Ben de CHP li değilim. Her partinin bir kusuru var onu da bil.Şimdi burada AkP nin kusurlarını ve vahim hatalarını yazarsam dilinizi ısırırsınız.Burada partiye oy vermiyoruz, şahsa oy veriyoruz ve bu şahıs da dediğiniz hemşerimiz gözümüz kulağımız Levent Gök. Utanın .


Başlık:

Hiç Allah`tan korkuyor musunuz Haymana düşmanları?

03:57:09

Gönderen:

Ahmet

11/4/18

Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar. Levent Gök Haymana için bir nimet ve gurur olması gerekirken holigan particilik anlayışı gözleri kör etmiş, beyinleri dumura uğratmış. Aslında Levent Gök Büyükşehir adayı olursa Ak Parti ilçe başkanımız dahi Leventimize oy vermesi gerekir.Ya bir tane Leventimiz var neden sahip çıkmıyoruz biz nasıl insanlarız takım tutar gibi parti tutuyoruz.Haymananın kaderi Levent Beyin iyi bir yere gelmesine bağlı.Ya büyükşehir adayı olmalı ya da hükümette bakan olmalı.Diyelim ki CHP Ankara Büyükşehire aday göstermedi.O zaman Mansur Yavaş`ı göstersin.İkisinden biri CHPden aday olmalı.Çünkü AKP artık avansını fazlası ile kullandı ve artık AKP ye oy çıkmamalı Haymanadan.


Başlık:

BENDEN LEVENT BEYE 1 OY

18:05:51

Gönderen:

haymanalı

10/4/18

LEVENT BEY BENDEN SİZE BİR OY ÇIKAR


Başlık:

Oylarımız sana helal olsun

17:04:40

Gönderen:

Haymanalı

10/4/18

Öncelikle Vural Yaşar bey`e katılıyorum doğruya dürüst bir insana oy verildiği nerede görülmüş ama bir ümidim şu ki bizim halkımız partiye değil kişiye oy verir, bende Levent bey aday olsun onun şahsına oy vereceğim çünkü yaptıkları aşikar hani bir söz vardırya aynası iştir kişinin lafa bakılmaz bende öyle yapacağım.Bu beyefendiyi desteklersek Haymana kazanır çünkü bütün engellemelere rağmen bu kadar çabalıyorsa bu insan Haymana için doğru birisidir.


Başlık:

Haymanali

03:42:40

Gönderen:

Alin firsat

9/4/18

Chp yi hic sevmem nefret ederim, hayatimda hic oy vermedim vermemde hatta, ama ey haymanali dostlar bu adam en haymanalidan daha haymanali, levent gok'ün Baskan oldugunu bi dusunsenize ihya olursunuz resmen, o yuzden levent goke sahip cikin oy verin abi, baska sansiniz yok, haymanaya kim gelirse gelsin bi adim oteye gitmez.


Başlık:

silme chp

17:25:36

Gönderen:

haymanalı

8/4/18

vural yaşar bey abi haymana silme chp çıkması lazım ki bu olacakta haymana hayatının şokunu akp ye yaşatacak göreceksin bizler LEVENT GÖK vekil olarak degil abi olarak arkadaş olacak çogu haymanalıdan daha fazla haymanalı olarak görüyoruz ve oylarımız onundur.


Başlık:

Haymana gazetesinden 2 oy çıkar o kadar

03:17:04

Gönderen:

Kimsenin desteklediği yok

7/4/18

Kimsenin bu vatandaşı desteklediği yok. Partisi terör destekçisi olmuş. Partiyi temizlemeden milletten oy moy istemesinler. Temizlemek için de bastaki zatı şahanenin gitmesi gerek önce. Çünkü balık baştan kokar..


Başlık:

Basarılar

16:09:30

Gönderen:

Kemal Bulut

7/4/18

Sayın LEVENT GÖK Haymanamız için meclisteki Önergelerini asla unutmayız,yıllarca Melih Gökçekin oyalamaları ve yalanlarına kanan saf Haymanalım nerdeyse Yüzde doksana yakın oy verdi Haymanaya bir çivi dahi çakılmadı, şayet Haymananın gerçekten Polatlı gibi gelişmesini istiyorsa elini vicdanına koyup parti marti gözetmeksizin Kevent Beyin yanında olmak zorundadır, bunun için her türlü basın sosyal medya ve her kanaldan CHP sine bu konuda seferberlik başlatılmalı aday adaylığı,adaylığa çevrilmeli . Şahsen bir Haymanalı olarak yapılacaklar konusunda üzerimize düşen herşeyi seve seve yapmaya hazırım. Hiç beklemeden Son Kale Haymananın yürekli insanları derhal harekete geçmelidir. Bir toplantı düzenlenmeli partilerüstü muhtarlarla halkla bilhassa Haymanamızın değerli duyarlı insanlarının fikirlerine başvurulmalıdır. Saygılar


Başlık:

PARDON

10:19:28

Gönderen:

Vural YAŞAR

7/4/18

SAYIN LEVENT GÖK; HAYMANALI SANA OY VERMEZ, ÇÜNKÜ SEN ÇOK DÜRÜST BİR İNSANSIN...


Başlık:

Bu sefer Haymana seninle,olmazlarsa ihanet ederler

03:46:43

Gönderen:

Ahmet

6/4/18

Şimdiye kadar akp yi destekledik,destekledik göründük.Bundan sonra da alenen sizi destekleyeceğiz.İşin sonu nereye varırsa varsın,isterse akp işlerimize son versin.Dayatma ile,baskı ile işe son verme şantajı ile yolumuzdan dönecek değiliz.inşallah aday olursun ve Haymananın gururu olursun.Ama bu sefer kazanacağına yürekten inanıyorum.MHP de destek verirse veya MHP bitti İYİ parti de destek verirse en az yüzde 52-56 oy aralığı ile kazanırsın inşallah.Hemşerilerim müftü seçmiyoruz şeriat şeyhülislamını da seçmiyoruz.Onun için bu düzende ha dini kullanıp dindarları kandırıp oy alan partiler ha dine karşı olan partiler bence fark etmez.Aradaki fark bizim hemşerimizin aday olması ve bizim onunla gurur duymamızdır.Haymana bu sefer ahde vefa gösterip Levent Gök abimize ihanet etmesin Allah rızası için.


Başlık:

Ahmet

03:29:47

Gönderen:

Haymanali

6/4/18

Sonuna kadr tam destek ! Haymana sende senbaska ilceler icin ugras


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin