Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


TANITIM ÇOK ‘YAHŞİ’ OLDU
13/04/2018

Haymana Belediyesi kaplıca suyu tanıtımına Azerbaycan’da ki fuar ile devam etti. Fuara 20 ülkeden 277 firma katıldı.
İki Devlet Bir Millet Haymana Termal Suyunda Buluştu. AİTF Bakü Azerbaycan 17. Turizm ve Seyahat Fuarı 20 ülke'den 277 firmanın katılımı ile açıldı.
Fuara, Azerbaycan Medeniyet ve Turizm Bakanı Ebulfez Karayev, Dağıstan Turizm Bakanı Rabiyat Zakavova, Türkiye Kültür ve Turizm Tanıtım Müşaviri Doç. Dr. İrfan Çiftçi ve Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve proje ekibi; Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztaş, proje koordinatörü Sevil Balcı Atak, proje basın ve iletişim sorumlusu Halil İbrahim Uçak, proje mali sorumlusu Muhammet Avcı katıldılar. 
Açılış sonrası Başkan Turgut; Azerbaycan Turizm Bakanı Ebulfez Karayev’e Haymana termal suyu hakkında bilgi sundu. Yoğun ilgi gören Haymana standına Azerbaycan halkının yanı sıra birçok ülkeden katılımcı ziyaret etti.
Fuarın ikinci gününde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve eşi Mihriban Aliyeva ve kızı Leyla Aliyeva standları gezdiler. Leyla Aliyeva ve Turizm Bakanı Ebulfez Karayev ile bir araya gelen Özdemir Turgut termal su hakkında kendileri ile detaylı görüş alışverişinde bulundular. Özellikle Leyla Aliyeva, Özdemir Turgut tarafından kendisine takdim edilen, demo olarak şişelenerek hazırlanan termal suya büyük ilgi gösterdi. Haymana standını ziyaret eden Dağıstan Turizm Bakanı bayan Rabiyat Zakavova’ya bir gün önce açılışta kendisine hediye edilen termal suyu kullandığını ve teşekkür için tekrar Haymana standına gelerek Özdemir Turgut’a “Bu su ile bir günde daha da gençleştim.” esprisinde bulundu.
Fuar hakkında değerlendirmede bulunan Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut “İki devlet bir millet olarak Azerbaycan halkının bize gösterdiği ilgiden memnun kaldık. Fuar çok başarılı geçti. Mayıs ayında Azerbaycan’da yapılacak termal sempozyumuna Azerbaycan Turizm Bakanı Haymana Belediyesi proje ekibini özellikle davet etti. Emeği geçenlere teşekkür ederim.” dedi. 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 

Bu yazıya toplam 8 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TANITIM ÇOK ‘YAHŞİ’ OLDU " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Sen Kimsin Hangi Köylüsün Haymana`da Öyle İsim Var mı?

03:14:34

Gönderen:

Yusuf YILMAZ

20/4/18

Abdurrahman Uzun sen nerelisin hangi köylüsün? Demek ki Haymana`da yaşamıyorsun veya cehaletin her tarafını sarmış. 2 yıl Haymanalılar Dernek Başkanlığını yapmış, ondan öncesi de yönetim kurulu olarak görev yapmış. Eğer ismin sahte değilse ve Haymana`da öyle bir isim varsa Haymana`nın içini dolaş akabinde de köyleri dolaş, bak bakalım Haymanalılar seni mi iyi tanıyor yoksa Yusuf Yılmaz`ı mı anlarsan. Yusuf Yılmaz`ın ne işe yaradığını senin gibi adam bilmez ama, Haymanalılar iyi tanıylor. Ama sen kimsin kendini tanıt. Aslında Yusuf Yılmaz`ın çok iyi tanıyorsun.


Başlık:

abuzer

23:38:48

Gönderen:

abdurrahman uzun

19/4/18

bu yusuf yılmaz denen her şeye muhalif amacın ne kalem silahşörü herşeye bi yorum amacın ne sen nerelisin ne zaman geldin haymanaya ne işe yaradın hangi köylüsün kim tanır seni haymanada merkezde çık meydana bi boş boş laflarla süslü kelimelerle burda herşeye yorum yapıyosun


Başlık:

GİTTİ GİDİYOR

18:37:44

Gönderen:

HAYMANALI İSA

19/4/18

BAŞKAN BEYİN SONU YAKLAŞIYOR SON ÇIRPINIŞLARI GİTTİ GİDİYOR


Başlık:

Adam doğru söylüyor

21:25:16

Gönderen:

Memet

15/4/18

Adamlar doğru söylüyor şimdi her yere bu milletin parası ile gidip geliyorsun ne işe yaradı.Turist sayısı çoğaldımı.Bence tam tersi oldu.Ama sizler bunu bile bile hala yanlışa devam ediyorsunuz.Demekki amacınız işçinin ve bu halkın parası ile gününüzü gün etmek yemek içmek.O kadar müdürleriniz var bi hamamlara bakın.Bir giren birdaha girmiyor.Pislikten kokudan.O kadar adam ne işe yarıyor.Gelde eskiyi arama başkan.O kadar adamlarının yapamadığı işi bir tane adam yapıyordu.Birde kalkmışsınız yurt dışında tanıtım ve yabancı turist gelecekmiş.Bu tesislerle bu temizlikle ve bu personellemi.Zorla hacı aysuyu getiriyorsunuz bilin.Bu 4 sene sayesinde yeni başkanlık hacıya hayırlı olsun şimdiden.


Başlık:

birazda haymanaya

07:33:52

Gönderen:

hasan

14/4/18

Allah için birazda gezmeyi bırakıpta haymanaya hizmet et ayıp her ay bir yere gezmeye gidiyon ekibinle harcadığın paraya yazık


Başlık:

Durmak yok yola devam

05:45:13

Gönderen:

Suat

13/4/18

Avrupa afrika kıbrıs moskova azerbeycan türkiye de kaç yer.Yani 3 kıtayı ekininiz ile gezdiniz.Bu milletin parası ile yazıklar olsun.Aylardır işçiye maaş vermediniz bir tuvaletten başka yatırım yapmadınız.Bu gezilere harcadığınız para ile tüm işçilerin alacağını öder üstelik isko gibi gariplere de 10 tane ev yapardınız.Nasıl başkan bey ve ekibi ta oradan hacının ayak sesleri duyuluyormu.


Başlık:

Haram olsun

03:15:50

Gönderen:

İşci

13/4/18

Milletin gözünün içine bakarak belediyenin parasıyla zevki sefa sürüyorsun hakkım haram olsun. Siz daha hamamların temizliğini yapamıyorsunuz her yer çöplük oldu türkiyedeki insanları getiremiyorsunuz çıkmış yabancı insanları getirecekmiş! Kendi paranla macare ara ordaki paralarıda işcinin maaşına ver.. büyük düşünen küçük haymanalılar! Birdaha siz düşünmeyin zaten beceremiyorsunuzda


Başlık:

Her Şeye Maydanoz Olmak ta Bazen Gerekli Oluyor Galiba

03:01:10

Gönderen:

Yusuf YILMAZ

13/4/18

Belediye başkanını, başkan yardımcısını, müdürleri anladık ta, şu kadınların orada boşuna boşuna boy göstermeleri ne içindir anlamış değilim. Hele bir tanesi her şeye maydanoz oluyor ve her toplantıda illaki bulunacak. Fazla yazmaya da gerek duymuyorum. Arif olan anlar. Ama bazen işlerin yürümesi için maydanoz olmak işe yarıyor galiba.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin