Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


SUMATİK’E BİLE SAHİP ÇIKAMADIK
13/04/2018

Büyük bir müjde ile gelen Sumatik, “tamir edeceğiz” denilerek götürüldü ve 15 gündür piyasada yok. Vatandaş duruma tepkili.
Aralık Ayı’nın ilk haftası kurulan Sumatik geçtiğimiz hafta geri gitti. Sumatiği götüren ekibin “Arızalı tamir ederek hemen geri getireceğiz” dediği söylendi.
Vatandaşların mesai saati bitiminde ve hafta sonları su yüklemesi için kurulan Sumatiğin asıl gitmesine sebep olarak ta, yüklemede beklenilen sayıya ulaşılamaması olduğu dillendiriliyor.
Özellikle AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir tarafından büyük bir müjde olarak duyurulan Sumatiğin tekrar gitmesi vatandaşların tepkisine neden oldu. 
Vatandaşlar, “Bir defa kurulduğu yer yanlıştı. Şehrin içine kurulması gerekirken dağ başına kuruldu. Birçok kimsenin haberi bile olmadı. Ayrıca yeterli talep ne demek? Buraya kadar gelmiş bir makineyi haftada 1 kişi bile kullansa hizmettir. Böyle saçma bir sebeple götürülmesinin izahı yok.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " SUMATİK’E BİLE SAHİP ÇIKAMADIK " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Yar saçların lüle lüle

04:59:42

Gönderen:

Al yazmalım

17/4/18

Selvi boylum diye yazmış biri ilçe başkanı rüsteme.Bayağı güldüm yakışmış bu yorum.Bende ilave edeyim dedim.Al yazmalı selvi boylum rüstem ve belediye başkanı 1 yıl sonra bu halk size yar saçların lüle lüle rüstem özdemir sizlere güle güle diyecek.Hemde sazı da size hacı çalacak.


Başlık:

İlçe başkanına

01:17:35

Gönderen:

Memo

17/4/18

Cidden ilçe başkanından yada belediye başkanından ne bekliyorsunuz.Eyer hala bi şeyler bekliyen varsa ya cahildir yada uzayda yaşıyordur.Adamların ilçe yanmış mı yokmu olmuş hiç umrumda deyil.Birinin saten işi gücü boy boy resim atarak medyatik olmak.Ekibini yanına alarak fakir fukaranın hakkı ile tatillere gitmek dünyayı gezmek.Cimcimede hergün yeyip içip eylenmek.Varmı bildiğiniz başka bir icraatı.Söyleyinde bizde bu millet de öğrensin.Rüsteme gelince ha onun varlığı ha yokluğu.Onu .....yurduna koyan bile yok.Bu ilçeyi Allah var 5 yılda tamamen bitirecekler bu gidişle.Ama suç bu halkda biz seçtik.Özdemiri de rüstemi de Allaha havale ettik.Hani derler ya d..s..n hakkından ima...z gelir.Bunların hakkından da ancak hacı gelir.O gün gelir ise en çok seni merak ediyorum rüstem o halini görmek isterim.


Başlık:

erken secim

23:11:49

Gönderen:

kemal

17/4/18

erken secim varmış haymananın rüstem ve özdemirden kurtulması yakın bir akpartili olarak bunlar oldugu sürece vallahide billahide oy vermem.buzamana kadar verdim yeter ne olacaksa olsun bundan daha iyi olur haymana......


Başlık:

ılçe başkanı senın marıfetındi hanı nerdeeee

06:45:02

Gönderen:

anlatmaya gerek yok

16/4/18

sayın ilçe başkanı rustem bey gazeteye selvı boylu resım cekılıp su matiği getırdım dedın maşallah ılçe başkanlığın suresınce ılk defa bı ıcraat yapmaya çalıştın oda boş çıktı bari git de evının su saatını normal sayaçlı yaptır kartlıdan vazgeç


Başlık:

su matik

16:49:02

Gönderen:

enes sakarya

16/4/18

sumatik şehrin içine kurulursa istenilen yükleme sayısına kesinlikle ulaşacagına inanıyorum dag başına kurulursa tabikide istenilen yükleme sayısına ulaşılamaz...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin