Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


TAZİYE EVİ NEDEN TAMAMLANMIYOR?
04/05/2018

Geçtiğimiz Ekim ayında yapımına başlanan Taziye Evi’nin hala halkın kullanımına açılmaması tepkiye neden oluyor. Vatandaşlar 2 ay içinde tamamlanacağı söylenen yerin neden kullanıma açılmadığını soruyor.
Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Haymana Asri Mezarlığı yanına yapılan taziye evi ile ilgili tepkiler gazetemize ulaşıyor
Yapımına başlandıktan itibaren 2 ay içinde tamamlanacağı söylenen ancak üzerinden yaklaşık 6 aylık süre geçen ve bina olarak neredeyse hazır olan taziye evinin çevre düzenlemesi henüz bitmedi.
Çevre düzenlemesinin bahar aylarının başında başlayacağı söylenmesine rağmen herhangi bir adım atılmaması halk tarafından tepkiyle karşılanıyor.
Taziye Evi’nin bir an önce halkın kullanımına açılmasını isteyen vatandaşlar, “Kış bitince çevre düzenlemesi yapılacak dendi. Bahar ayları bitti, neredeyse yaza girdik ama hala çevre düzenlemesi yapılmadı. Bu kadar basit bir iş bile savsaklanıyorsa Büyükşehir’e nasıl güvenelim? Burasının bir an önce bitirilerek halka açılmasını istiyoruz.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TAZİYE EVİ NEDEN TAMAMLANMIYOR? " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Taziye evinin faydaları saymakla bitmez...

20:43:59

Gönderen:

Haluk SÖZEN

11/5/18

Ortak kullanım alanı olan taziye evinin faydaları saymakla bitmez,sorumluluklularımızı huzur ve vijdan rahatlığı içerisinde yerine getirebilmek için taziye evlerinin bize sağladığı katkı tartışılmaz.Yıllar önce bizden taziıye evi yerini istediklerinde bütün aile bireyleri ittifakla olur dedik ,hiçbir bedel istemeden Haymana`mıza katkımız olacak dedik,sadece arsa sahibi olan annemin ve teyzemin isminin taziye evine verilmesi bizim için yeterli idi,yıllar geçti hala faaliyete geçirilmedi,bu yazıyı okuyan tüm hemşerilerimin bu işi sorgulaması gerek.Neden gelişmiyoruz diye sormayalım nedenler belli.Tüm hemşerilerimin ölmüşlerine rahmet,hastalarına şifa,sağlıklı olanlarına da uzun ömürlü huzurlu bir yaşam diliyoruz...


Başlık:

Sen haymanalisın büyük düşün

08:28:48

Gönderen:

Tuvalet

10/5/18

O değilde tuvalet ne cabuk yapildi dimi hayret dogrusu . Nasil becerebildilerde o tuvaleti yaptılar sasirtici ..


Başlık:

Yaparlar yapar 2019 seçimlerine doğru yaparlar

03:01:42

Gönderen:

Cemal

5/5/18

Yaparlar yaparlar, Haymana halkı koyun sağar gibi oy alarak sağıyorlar ya, hele bu seçim de geçsin ondan sonra diğer seçime yakın yaparlar. Geçen senelerde nazım geçen 2-3 yalaka muhtara dedim ki; bakın köylerinizin yolu yapılmıyor,sizin hakkınız olan sıcak, Haymana`daki işgüzar yöneticilerin marifetiyle başka yerlere kaydırıldı.Sandık başına gitmeyin dünyaya nam saldığınız gibi, bir gün sonra da sizin asfaltınız başlayacak. Ama başta bir köyün yalaka muhtarı olmaz abi olmaz dedi bana. Ben de tamam kardeşim sürünün öyleyse ve bir daha da karışmadım.Ondan sonra da Ankara`da dilenci gibi resmi kurumlara gittiği zaman sana uğrar, senden destek ister.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin