Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


YAŞAR; “ARTIK İYİ’LER KAZANACAK”
04/05/2018

Haymana’nın siyasi simalarından Samim Yaşar, İYİ Parti’den Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Yaşar, belediye başkanlığı adaylığı konusuna ise “duruma göre bakacağız” dedi.
Daha önce İYİ Parti’den Belediye Başkanı adayı olacağı konuşulan Samim Yaşar sürpriz bir açıklama ile milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. 
Yaşar gazetemize yazılı bir açıklama yaparak şöyle dedi, “Uzun zamandır siyasette aktif birisiyim. Ülkemin içinde bulunduğu ekonomik, siyasi kriz, iç ve dış politika yanlışları, borçlar, cari açık, yoksulluk ve alım gücünün düşmesi, emeklinin hali, çiftçinin perişan durumu, hacizlere düşmesi, esnafın borç batağında olması, üniversite mezunu gençlerin iş bulamaması, şirketlerin kapanması, on binlerce ailenin yurt dışına yerleşmesi ve birçok olumsuzluklar beni derinden etkiledi. İşin en ilginç yanı ise iktidarın, bunların sorumlusunun başkasıymış gibi davranmasıdır. Bu koşullarda herkesin sustuğu bir zamanda çıkıp, cesurca meydan okuyarak tehdit ve iftiralara boyun eğmeyen Meral Akşener Hanım sahaya çıkmıştır. Davranış ve söylemleri takdire şayandır. Bu duruş benim takdirimi kazanmış ve etkilemiştir. Bu sempatimden dolayı dost meclisinde “Meral Hanım parti kurarsa onunla sonuna kadar gideceğimi belirtmiştim. Neticede parti kuruldu ve benim İyi Parti hareketim de başladı. İyi Parti’ye üye oldum ve rozetimi taktım. Daha sonra Ankara’da parti yöneticileri ve Haymana İlçe Başkanı Yalçın Çevik tarafından onur duyduğum teklif geldi. Çevik beni Ankara 1. Bölge Milletvekili adayı olarak görmek istediklerini söyleyerek onurlandırdı ve gururlandırdı.  Bende istişareler sonucunda milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Rabbim girdiğimiz bu yolda bizi utandırmasın ve muzaffer eylesin inşallah. 
Şahsım olarak siyasal hayatımın bundan sonraki dönemlerinde İYİ Parti’nin bir neferi olarak Genel Başkanımız Meral Akşener ile birlikte devam ettireceğim. Şayet milletvekili adayı olarak gösterilirsem tüm gücüm ve yüreğimle önce Haymana, sonra da Türkiye için korkmadan, yorulmadan, ahlaklı, dürüst, namuslu, kişilikli ve onurlu bir siyaset yapacağım. Partimin takdiri doğrultusunda aday gösterilmesem, yine yoluma İyi Parti ve Meral Akşener çatısı altında başka kulvarlar da aktif siyasete devam edeceğim. Tüm Haymanalı hemşerilerim de bu yolda bizimle birlikte yürümesini temenni ediyorum. Çünkü bu bir vatan meselesidir ve gerisi teferruattır. Bu İYİ’lerin bir savaşıdır. Gazamız mübarek olsun. Sevgi ve saygılarımla”
Samim Yaşar bu açıklamasının ardından kendisine  “Peki milletvekili adaylığınız olmaz ise belediye başkanlığı için de aday mısınız?” diye sorduğumuzda, “Duruma bakacağız, ama ben kesinlikle siyasetin içinde olacağım” diyerek açık kapı bıraktı.
Yaşar’a yakın çevrelerden edindiğimiz bilgilere göre de Yaşar’ın milletvekili adayı olmaz ise belediye başkanlığına kesin aday olduğu söyleniyor.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ  
 

Bu yazıya toplam 45 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " YAŞAR; “ARTIK İYİ’LER KAZANACAK” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Tebrikler ülkücü kardeş.

01:03:27

Gönderen:

Ahmet

15/5/18

Ülkücü kardeşim tebrik ederim. bizde aynı görüşteyiz. erkekçe de ortaya çıkıyoruz.Çünkü rant ekonomisini yürüten ve zengini zengin,fakiri daha da fakirleştiren; ama utanmadan milli g elir arttı deyip, herşeyi güllük gülistanlık gösteren AkP`ye artık dur demeli. Kadına iftira ettikleri şundan belli ki bir tane soruşturma yapılmadı. Ama diğer tarafta bakan, vekil, il ve ilçe başkanı,büyükşehir belediye başkanı il belediye başkanı ve yüksek bürokratların fetöcülükleri paçalarından akıyor. Ama AkP kendi partisini destekleyen dindar bürokratları dışlayıp, yerine yandaş atamalar yapınca,bu dindar bürokratlar da İYİ`ye kaydı.Sonra ben Bahçeli denen ne konuştuğunu bilmeyen adamdan neden korkayım ki açıkça rest çekmemeyim.


Başlık:

İYİ PARTİ

19:39:37

Gönderen:

ESKİ ÜLKÜCÜ

15/5/18

eski yeni demek istemiyorum bir ülkücü olacak bende oyumu çekinmeden iyi partiye vereceğim çünkü bakıyorum bahçeli zincirli gibi her gelene saldırıyor partide ülkücü koymadı kimin yedek lastiği oldupu belli değil seni karalamaya çalışanlara inat yanınduız meral ablam oyumuz iyi partiye


Başlık:

Mantığa uyan partiye giderim solcu gardaş

22:06:03

Gönderen:

Ahmet

13/5/18

Koyun gibi sağılmayı dillerine dolamazlar,ama adam gibi adam olan Samim yaşar kardeşimizi dillerine dolarlar.Ulan balık hafızalılar!Neresi mantığa uyuyorsa insan oraya gitmek zorunda.Peygamberimiz s.a.v."Bir günü bir gününe uymayan ziyandadır"diyor.Başta iyi görün,sonra rant siyaseti uygula ve milleti koyun yerine koy,o partide durmam.Örnek ülkücü davam için,işten atıldım,okuldan atıldım,kafa gözüm yarıldı,6 ay cezaevinde yattım.Ancak 1999 seçimlerinde kurulan Anasol-Meee hükümetinde başörtüyü,vekilinin başını açarak çözen Bahçeli yüzünden 10 sene uzak kaldım.S.Somuncu ağabey,C.başkanı adayı oldu diye C.E.yurt tekmeledi.AKP`yidestekledim.Ama rant partisi oldu.2009 yılında döndüm.Su sefer Bahçeli adayının kazanmasını engelledi.Ee biz robot muyuz?MHP`nin alternatifi İYİ parti`de karar kıldım.


Başlık:

Seviy

20:22:49

Gönderen:

Turgay

13/5/18

Mehmet Yalçınkaya düşüncen neyse ney ama üslubuna biraz dikkat et bence,kendi soy ismini taşıyanlara bi bak önce.samim bey sizin seviyenize inmez ama biz ineriz.


Başlık:

bukelemun

06:36:02

Gönderen:

Kenan ozben

12/5/18

Huseyin saraç bey bir seçim surecinde sahislarmi seçilir yoksa partilermi ?EL INSAF ! sahislar seçilmez halka hizmet verecek partiler seçilir , ve zaten kaybimizda budur haymana hep sahis seçti! hemde ne partilerle ! herkes çikarini dusunuyor!acaba nekadar yararlanabilirim ,, kim dusundu haymanayi ?, ikide bir parti degitiren birimi kurtaracak birazcik tutarlilik lutfen !!


Başlık:

gulmemek için

05:02:37

Gönderen:

Mehmet yalcinkaya

12/5/18

Yeterki bir yerlere gel degilmi samim ? chp den abdullatif senere simdide mhp den ayrilan bir sag partiye sirf seçilmek için gel degilmi azicik dusun be ! ne hale geldin inandiriciliginda kalmadi , saydigin alternatiflerde tutarsiz ULKEYI SAVAS YIPRATTI AKP NIN FUTURSUZ HARCAMASI,yaziklar olsun sana !gerçi asla bir sag partiye oy vermicem ve ailemede verdirmeyecegim yine husrana ugrayacaksin!


Başlık:

Büyük lider

01:18:43

Gönderen:

Remzi

10/5/18

Herşeyiyle liderlik vasfı taşıyan Samim YAŞAR beye yakışır,yolun açık olsun,başkanım.


Başlık:

Sahne boştu

06:27:47

Gönderen:

Serdar

9/5/18

Sahne boştu Ne güzel körler sağırlar birbirini ağırlıyordu,Samim başkan çıkınca,sızı başladı,sancınız artı...Sonuna kadar yanındayız başkan.


Başlık:

HAYMANIYI SEVMİYORSUNUZ. HADDİNİZİ BİLİN

00:08:29

Gönderen:

HÜSEYİN SARAÇ

9/5/18

SÖZÜM YILDIRMA POLİTİKASINA BÜRÜNMÜŞ MÜBDEZELLERE. BUYRUN HODRİ MEYDAN SİZE. SİZDE O YÜREK VARSA EОER SİZDE ADAY OLUN . SİZDE SAYIN SAMİM YAŞAR BEY GİBİ, ELİNİZİ TAŞIN ALTINA KOYUN ..NERDE SİZDE O YÜREK..NEFSİNİZİN SESİNİ DEОİL YÜREОİNİZİN SESİNİ DİNLEYİN. ŞU ANA KADAR MECLİSE İLÇEMİSİN SESİNİ DUYURAN HATIRLADIОIM KADAR 2. VEKİLİMİZ OLDU, ODA MİLYONDA BİR ŞANS. DEОİLMİ BİRİ ESKİ VEKİLİMİZ MHP`DEN KOYMUŞTU. SAYIN SEDAT ÇEVİK. DİОER SAYIN VEKİLİMİZ KENDİSİ ASLEN BALIKKESİRLİ DOОMA BÜYÜME ADANALI. VE HAYMANAMIZDA KENDİSİ AVUKATTI SAYIN LEVENT GÖK DEОİLMİ. DEMEK Kİ HAYMANAYA SEVEN SADECE ONLAR VARMIŞ.BİZİM İÇİN PARTİ DEОİL ŞAHIS ÖNEMLİ. YILDIRMA VE KARALAMA POLİTİKASINDAN VAZGEÇİP EL ELE OMUZ OMUZA VERELİM HAYMANAMIZ İÇİN. AKSİNİ DÜŞÜNEN VAR İSE DEMEK HAYMANA`NIN KADERİYLE OYNAMAK İSTİYORSUNUZ . BU BİZİM İÇİN TEK ŞANS MECLİSDE HER YERDE BİR İMAJIMIZ BİR ADIMIZ OLUR .HAYMANA TÜRKİYE GENELİNDE ADI BİLE YOK. YAPMAYIN, BU KÖTÜLÜĞžÜ HAYMANAMIZA.BİR HAYMANLI VE HAYMANA SEVDALISI OLARAK T.RMZN


Başlık:

gururumuz

21:14:08

Gönderen:

mavis

9/5/18

Nihayet Haymana yi kotu kaderinden kurtaracak ileri goruslu caliskan bilgili cesaretli ilcesini ve insanlarini cok iyi taniyan /sorunlarini bilen ve butun bunlara cozum getirebilecek kapasite ve bilgiye sahip SAMIM YASAR in milletvekilligi adaylini gonulden destekliyor ve kendisiyle gurur duyuyorun.Yolun acik olsun.


Başlık:

Yakışmış

16:39:09

Gönderen:

Zeynep

9/5/18

İyi insana iyi parti yakışmış valla.samim bey başarılar seninleyiz.


Başlık:

Yeme bizi ya biz de yedik. Her eleştiren hain ve fetöcü zaten

07:45:54

Gönderen:

Cemal

8/5/18

Ulan insanları her türlü yalanla kandır ondan sonra da utanmadan döneklere cevap diye kendini gizle,çamur at iz tutsun.Biz fetönün en büyük düşmanıyız.Yalancı adam,Meral Akşener fetöcü ise neden şimdiye kadar tutuklanmadı.tutuklanmaz.Neden?Çünkü fetöcü değil.Ama fetöcülere savaş diyenler önce aynaya baksın,Parti teşkilatları,B.şehir belediye başkanları,bakanlar,belediye bürokratları ve bakanlık bürokratları fetöcülükten geçilmiyor.Onları atmak biraz cesaret di mi?Milletin yardımlara fit olan cahilce yorumlarına karınları tok.Halka bedava balık verip,halkı dilenci yapacaklarına,balık tutmasını öğretip,yandaşlara,holdinglere peşkeş çekilen arsaları da bu halka verip,kendilerine balık satış dükkanı yapmaları sağlansın.Öz eleştiri yapan insanları hain,fetöcü ve hdp`li yapma rezalet alışkanlığınızı terk edin.


Başlık:

Aynı noktaya odaklıyız merak etme

07:31:43

Gönderen:

Celal

8/5/18

Hüseyinciğim bunları hepsini biliyorum.Namal`ın seçim kazandığı 1977 yılından beri de takip ediyorum.Aynen dediğiniz gibi siz iyi niyetle söylemişsiniz doğrudur,şüphem yoktur.Ama sadece jirki aşireti arkasında değil Samim Yaşa kardeşimizin.Hepimiz arkasındayız.Yeter ki şu rantçı,çıkarcı,menfaate dayanan ve oy aldığı milyonları adam yerine koymayan AKP`nin bu seçimde Haymana`da yüzde 50`nin altına düşsün ki Haymana ile alay etmenin cezasını çeksinler.Onun için Kötüleri bildiği halde iyi diye destekleyen yarın Ruz-i Mahşerde hesabını zor verir.Türkiye`de en kolay kandırılan Haymana seçmenidir.Biraz uyansınlar.Artık bizleri sömürenlere alet olmayıp,yüz vermeyelim.Senin,benim,tüyü bitmeyen yetimlerin sırtından peşkeş çekilen arsalardan meydana gelen Rezidanslar,plazalar,gökdelenler devri bitsin artık.


Başlık:

siyaset

06:59:03

Gönderen:

evren

8/5/18

yorumları okudukça ülkenin haline şaşırmamak gerektiğini daha da iyi anladım.siyaset,omurgalı bir duruş,birikim,kültür,tutarlılık ve vizyon gerektirir.chp ve akp dışında samim beyin siyaset yapmaya çalıştığı partileri buradan okudum.chp den akp ye geçişi yadırgamıştım.akp den iyi partiye geçiş daha makul gibi.burda yine gazetenizde talabani ile fotoğraflarını görmüştüm yanılmıyorsam.o fotoğrafları verenin iyi parti de olması daha ilginç geldi bana.adayları aşiretçilik,hemşericilik gibi tutumlarla değerlendirmek fikrimce büyük hata olur.siyasi birikim,vizyon,kültür,tutarlılık,projeler ve yaşamı bir bütün olmalı.


Başlık:

Küskünlerin partisine hoşgeldiniz..

03:00:34

Gönderen:

Bir garip

8/5/18

Partiye üye olabilmek için küskün, dönme, başka tarafta aradığını bulamama, partinden kovulma özelliklerinden en az 1ini taşımanız yeterlidir. Nasreddin hocanin ya tutarsa misali destekliyorsunuz. Lakin şunu unutmayin ki fetonun ekmeğine yağ sürdüğünü göremeyenler gözlerini zaman varken açsın l.


Başlık:

HEPİMİZ KARDEŞİZ CELAL BEY .. JIRİKİ 3KÖY ADI DEMEKTİ SİZ İYİ BAKAMDINIZ SANIRIM

21:24:26

Gönderen:

HÜSEYİN SARAÇ

8/5/18

CELAL BEY. ÖNCELİKLE BU SÖZÜMDE ART NİYET ARAMAYIN JIRİKİ DEMEK ÜÇ KÖYÜN AYNI DEDENİN TORUNLARI DEMEKTİR. GEDİK EVCİ SÖОÜT TEPE BİLİRSİNİZ GALİBA TARİHÇEYİ OKUMUŞUNUZDUR. SANIRIM. SNUÇTA HEPİMİZ KARDEŞİZ . VE SİYASET YADA AYIRMAK DEОİLDİ BENİM DEMEK İSTEDİОİM . HATIRLARSANIZ. MHP..DEN MİLLET VEKİLİ ADAYLIОINI KOYAN SAYIN SEDAT ÇEVİK`E KÜRT KESİMİNDEN ÇOK OY ÇIKMIŞTE VE KAZANDIRMIŞTIK .HATIRLADINIZ İNŞALLAH .. AYRİYETTEN SAYIN SAMMİM YAŞAR BEY`DE BU ÜÇ KÖYÜN EVLADI .. SAYGILARIM İLE... SAMİM ABİ ALLAHIN DEDİĞžİ OLUR SENİ SEVİYORUM CELAL BEY SİZİN İLE TANIŞMAK İSTERİM.. SONUÇTA AAYIMIZ BELLİ KALBİMİZ SAMİM YAŞARA DAİR OLDUОUNU BİLİYORUM ...


Başlık:

tebrikler vekilim

19:19:52

Gönderen:

SERKAN

8/5/18

Samim Başkan tebrik ederim en doğru kararı iyi partiyele verdin. DENSİZCE YORUMLARI TAKMA KAFANA meyve veren ağaç taşlanır. o yorumları yazanlar senin yerinde olmak için iyi partinin kapısından ayrılmıyorlar hepsinden haberdarız hiç merak etmesin onlar can atıyorlar iyi parti onları alsın diye. iyi partinin sadece gel demesini bekliyorlar. oyumuz senin ve iyi partinindir.


Başlık:

hazımsızlık

19:08:43

Gönderen:

haymanalı

8/5/18

Haymanalıyız haymanalıyız deyipte hazımsız olan arkadaşlara duyurulur, hangi ankara millet vekilini tanıyosunuz, kaçının kapısından girebilirsiniz, kaçı sizi ciddiye alır ayıp be bir hemşerimiz vekil adaylığına talip olmuş hemde düzgün bir kişilik, takdir edip sevineceğimize eleştirmeye kalkanlar var bu nasıl bir karın ağrısı, bu nasıl bir kıskançlık.. siz bu kafayla daha çok tanımadığınız vekillerin önünde eğilirsiniz, gerçi sizin gibilerde buna layık ya.. ama eminim ki Samim yaşar bey vekil yada başkan olursa yanına ilk koşanlarda siz olursunuz! Öyle değil mi biraderler:)


Başlık:

Kalemşörler

17:06:38

Gönderen:

Haymanalı

8/5/18

Birilerinin kalemşörleri hacı Aysu önce DSP li sonra MSP li sonra akp li şimdi anaplı olmasını,Özdemir Turgut önce mdp li sonra anaplı sonra akp li sonra DP li sonra yine AKP`li olmadığı.yorum yaparken önce bir kendinize bakın.


Başlık:

Bahçeli 2009 seçimlerinde kendi adayını engelledi

07:21:02

Gönderen:

Ahmet

7/5/18

Çok özür dilerim Devlet Bahçelinin kendi adayının kazanmasını istemediği yerel seçim 2009 seçimleri idi.Yanlışlıkla 2019 seçimlerinde dedim.Henüz gelmeyen 2019 seçimlerinde nasıl adayını engeller tabi siz de yanlış olduğunu anladınız.Evet Devlet Bahçeli kendisine verilen "MHP`yi küçültme ve AKP`nin kuyruğundan gitme" misyonunu!yerine getirmek için yönetim değişikliğine ayak diretti.AKP`nin de işine gelen bir oyun ile AKP`ye sığınarak,karşılığında ülkücü davanın partisi olan MHP`yi sattı.Şehid olan,medrese-i Yusufiyede dirsek çürüten(burada başta Muhsin Reis olmak üzere diğer Medrese-i Yusufiyeli ülkücüleri minnetle,ölenleri de rahmetle anıyorum),benim gibi okullarından,memuriyetten atılan,ömür boyu küçük veya büyük boyda sakat kalanlar boşuna sakatlandılar.


Başlık:

samim bey

00:58:52

Gönderen:

adem

7/5/18

yerinizi bulmuşsunuz,son belediye başkan adaylığınızda kaç oy aldınız acaba?ya tutarsa tabii.


Başlık:

şaşırmadık

00:57:00

Gönderen:

sevim

7/5/18

hiç şaşırmadım doğrusu.denemedik bir burayı bırakmıştınız.keşke biraz samimi olabilseniz


Başlık:

Hepimiz biriz, iriyiz diriyiz elhamdüllillah Hüseyin Saraç kardeş

21:45:23

Gönderen:

Celal

7/5/18

Ben jiriki aşireti değilim. Ama Samim Yaşar abimizi severim. Burada köy adlarını ön plana çıkarma hastalığını bırakalım artık, o eskilerde kaldı. Eskiden 3 tane sağda aşiret, 3 tane solda aşiret milleti kumpasları altına almışlardı ve bir o taraf kazanıyordu bir öbür taraf kazanıyordu. Neden?Çünkü insanları birbirinden ayırma demeçleri ile kandırıyorlardı. Artık o dönem bitti. Jiriki aşireti de bizim canımız,Türkmen, Modanlı,Tatar,Laz, Şeyhbiz hepsi de bizim aşiretimiz ve bizim canımız.Artık bir canız.Biriz,iriyiz,diriyiz elhamdülillah Hüseyin Saraç kardeşim.


Başlık:

İYİ Parti ilçe başkanını ve il başkanını tebrik ederim

21:39:32

Gönderen:

Ahmet

7/5/18

Ben burada İYİ parti ilçe başkanı Yalçın Çevik kardeşimi ve İl Başkanı Mesut Özarslan Bey`i ki şu anda aday adaylığı için istifa etti tebrik ederim.Çünkü Haymana`da sevilen ancak insanları kandıranlar yüzünden bir türlü ön plana çıkmayan Samim Yaşar kardeşimizi aday göstermekle en doğrusunu yapmışlardır.Haymana İYİ parti ile ivme kazanıp,kalkınacaktır.Lütfen Haymanalı hemşerilerimiz oy kullanırken düşünerek oy kullansınlar.insanları .... sürüsü yerine koyarak, kandırarak oy toplayanları artık def edelim,bu seçimde oy vermeyelim.Haymana`ya hiçbir yatırım yapmayan AKP milletvekillerine yüz vermeyelim,toplantılarına katılmayalım.Belki bu seçim;Devlet Bahçeli`nin fitne kokan ve seçmeni baskı altına alan demeci,Haymana için bir dönüm noktası olsun diyoruz.


Başlık:

İYİ olmuş

21:38:27

Gönderen:

AHMET

7/5/18

Bu akp hükümeti 15 senedir ne yaptı bu ülkeye çalıp çırmaktan,güzelim ülkemizin özsermayesini sattınız bitirdiniz,hep aynı hikayeler.Artık yeter diyoruz.Oyumuz iyi partiye.Başkanım senin de aday adaylığın çok iyi olmuş arkandayız.İnşallah kazanırsınız.Sevgi ve saygılar.


Başlık:

MHP`nin Versiyonu İYİ Partisi kitle partisi oldu

21:27:31

Gönderen:

Ahmet

7/5/18

Sevgili hemşerilerim.Ben MHP kökenli,MHP`nin bazı sivri politikaları nedeniyle AKP`ye destek vermiş,ancak AKP`nin de zihniyetinin rant üzerine kurulu olduğunu görünce son 2 seçimdir oy vermediğim,ülkücü görüşlü bir kardeşinizim.Onlarca yıl MHP nasıl iktidar olur diye düşünüp,bir yol bulmaya çalıyordum.Ancak 2019 yerel seçimlerinde MHP genel başkanlığını gasp eden Devlet Bahçeli`nin kendisinin Ankara B.şehir adayı Mansur Yavaş`ın kazanmasını engellemesi üzerine,MHP`nin iktidar olamayacağını,çünkü Bahçeli`nin bu görev için görevlendirildiğini anladım.Genel başkan değişikliği de AKP`nin ayak oyunları ile engellenince,İYİ parti kuruldu.Yüzde 90 MHP fikrini taşıyan İYİ Parti,aynı zamanda ülkücüler adına kitle partisi oldu.Vatana,millete,dinimize,kitabımıza hayırlı olur inşallah.


Başlık:

HAYIRLI UОURLU OLSUN

09:08:20

Gönderen:

HÜSEYİN SARAÇ

7/5/18

DEОERLİ ABİMİZ ÖNCELİKLEN HAYMANAMIZ İÇİN YERİNDE BİR KARAR BİZ JİRİKİ AŞİRETİ OLARAK HER DAİM YANINDAYIZ HAYMANMIZA FAYDASI OLACAK, VE MECLİSTE OLSUN BÜYÜKLERİMİZİN HUZURUNDA OLSUN YERİNDE BİR KARAR. HAYMANALI OLARAK GRUR DUYDUK . VE SEVİNDİM KENDİMCE HAYMANANIN DERDİNDEN, ANLAMAK İÇİN SİZİN GİBİ HAYMANALI OLMAK LAZIM. ELİNİZİ TAŞIN ALTINA SEVEREK KOYDUОUNUZ BELLİ. SENİ BİR HAYMANALI OLARAK BEN VE TÜM HAYMANALI AŞİRETLER BİLİR, VE TANIR. KİŞİLİОİNİZİ KARAKTERİNİZDEN ÖVÜN VERMİYORSUNUZ SİZ FAKİR FUKARA BABASISINIZ. HAYMANA İÇİN GÜZEL BİR BAŞARI . SİZİN GİBİ BÜYÜKLERİMİZ, NADİR VAR BURDA .BENDE İREM İNTERNET KAFEYİ AÇTIM . ARAMIZDA SİZLERİ GÖRMEK BÜYÜK BİR ONUR ŞEREF OLUR. BEKLERİZ, EMİN OLUNUZKİ BİR HAYMANALI ESNAFI OLARAK . KAZANMANIZ İÇİN HAYMANAMIZIN, MENFATİ İÇİN HER TÜRLÜ DESTEĞžİ VERECEОİZ. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLUR İNŞALLAH. ALLAHIN DEDİĞžİ OLUR . SENİ SEVİYORUZ. HAYMANALI TATAR RAMAZAN.


Başlık:

Millet vekilligide Belediye Baskanligida Yakisir Sana

02:07:44

Gönderen:

Haci Osman Kilinc

6/5/18

Sevgili Arkadasim Samim sana milletvekilligide belediye baskanligida yakisir hayirli ugurlu olsun tekrik ediyorum.Senin hayirli hizmetler yapacagindan eminin Seninleyiz arkadasim.Haymanaya vede Ulkemiz icin iyi ve guzel hizmetler yacagindan kuskumuz yok cunku o bilgi ve beceriye sahip bir kisiliksin.


Başlık:

İnce fark

00:05:49

Gönderen:

Esat

6/5/18

Diyecek birşey bulamıyorum Haymanada bir diğer adaylara bakıyorum birde size duruş ve kaliteniz apaçık ortada.daha ne diyeyim.


Başlık:

Tebrikler

21:19:17

Gönderen:

Dr. Müh. Ümit Yasar

6/5/18

Senin gibi güzel, dürüst, azimli, ileri görüslü, onurlu, insanlari seven, adam gibi bir adam, her zaman basarilara imza atacaktir. Insan kalbi ve akliyla bir yola bas koyduysa, bu dünyada artik hic bir sey imkansiz degildir. Bu gurur verici basarini gönülden tebrik eder ve basarilarinin devemini dilerim degerli kardesim. Doktor Mühendis A. Ümit Yasar


Başlık:

Varol başkan

21:12:07

Gönderen:

Bülent

6/5/18

Değerli güzel Abim can Abim hayırlı olsun sonuna kadar arkandayım


Başlık:

Güzel yüz

21:09:06

Gönderen:

Ahmet

6/5/18

Hayırlı ugurlu olsun başkanım yakışır sana. Haymanin senin gibi dürüst doğru insanlara ihtiyacI var çok seVendik ailecek arkandayız.


Başlık:

Başarılar

18:16:28

Gönderen:

Ferdi

6/5/18

Samim abi cok tebrik ederim.Allah yar ve yardımcın olsun.


Başlık:

Tebrik

10:23:27

Gönderen:

Mehmet Alişan Yaşar

6/5/18

Babamı tebrik ediyor ve başarılar diliyorum.


Başlık:

Kendiniz olun

09:23:29

Gönderen:

Döneklere cevap

6/5/18

Ya arkadaş anlam veremiyorum bu insanlara siyasetmi menfaatmi bi parti kurdular fetöcü ler var komünistler var pkk kılar var kürtler var türkler var mhp den chpden gidenler var nasıl bi karışık parti oldunuz insan utanır ya döneklige gerek yok bi kadının peşinden gidiyorsunuz ama sonunda fetönün kucağına yine gideceksiniz yazık yazık bu ülkeyi size emanet ederse halk Allah korusun siz satarsınız ne oldugunuz belli değil bi kendi aranızda öz eleştiri yapın İP


Başlık:

ne güzel olur

04:57:54

Gönderen:

mehmet

5/5/18

Değerli hemşehrim Samim bey şükürler olsunki iyi parti sizi görebilmiş sizin gibi dürüst namuslu bir insan meclise çok yakışacaktır. ALLAH yolunu açık etsin dualarımız senin için.


Başlık:

Ekonomi can çekişiyor ama tuzu kuru yandaşlar için iyi

02:54:22

Gönderen:

Ahmet

5/5/18

Artık Haymana halkı;kirli,sadece kendilerine çalışıp,Haymana halkı için ne akar ne kokar modunda olan siyasetçilerden kurtulmalıdır.Halkın duygularını,inançlarını şimdiye kadar sömüren AKP`nin siyaset anlayışını dur demelidir.Vicdanı,imanı olan her vatandaşımız ülkenin ekonomik yönden uçuruma gittiğini görmelidir.Bakmayın siz Recep Tayyip Erdoğan Bin Ali Yıldırım`ın tükenmiş ekonomiyi güllük-gülistanlık göstermelerine.Sadece yandaşlarını zengin ettiler.İstanbul`daki 121 gökdelenin 117 tanesi AKP zamanında yapılmış ise,bu arsalar kimin arsaları ve kimlere verildi idiş edilmeyen cesur basın kaldıysa bunu araştırsın.Ankara`da Balgat başta olmak üzere yüzlerce gökdelen aynı şekilde AKP zamanında dikilmiştir.Haymana halkı artık akıllı olmalıdır.Her yalana inanmamalıdır.Orta gelirli bir aileyim ama zor geçiniyorum.


Başlık:

tebrik

02:49:56

Gönderen:

kadir

5/5/18

Samim kardeş yolun açık olsun.Haymananin senin gibi ufku acik durustlere ihtiyaci var.Banaz ve geri kalmisliktan biktik artik.kardes rastgele.


Başlık:

Akıllanalım

02:27:57

Gönderen:

Murat saraç

5/5/18

Hata üstüne hata yapan haymanalı değerli hemşerilerim Allah aşkına artık doğru bir şey yapalım,memleketimizi düşünelim ve Samim yaşar beye oyumuzu verelim.


Başlık:

Vekilim

20:24:50

Gönderen:

serdar

5/5/18

Hayırlı uğurlu olsun yakışır Samim abiye.


Başlık:

Chp eridi

19:36:34

Gönderen:

Memet Erdoğ

5/5/18

Chpliler bir bir başka taraflara kayıyor. Halkin chpye olan güveni azaldı demekki. Başındakiler partiyi bitirdi. Samim bey de eski chpliydi. Demekki umudu kalmamış Chpden. Chp dibi görecek gibi gözüküyor. Chpliler tatil yeri baksın bence de...


Başlık:

Bu hırs nedir böyle

17:56:49

Gönderen:

Murat

5/5/18

Bu hırs nedir böyle? Nerden baksan tutarsızlık.Denemedik parti kaldı mı? Olmadı bir daha ki seçim hdp ye gidersiniz.yazik çok yazik


Başlık:

Başarılar

08:09:57

Gönderen:

Ayten yılmaz

5/5/18

Değerli insan dürüst kişilik olan Samim bey,meclisede,yakışan belediyede yakışan sensin, Allah yolunuzu açık etsin inşallah.


Başlık:

Yakışır

06:08:46

Gönderen:

Birol

4/5/18

Sen neredeysen biz ordayız, Samim başkan.


Başlık:

Şükür

02:54:13

Gönderen:

Aylin

4/5/18

Allah yolunuzu açık etsin.sizin gibi insanlar lazım bize.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin