Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

5 HEMŞERİMİZ MİLLETVEKİLİ ADAYI
25/05/2018

Haymana’nın da içinde bulunduğu Ankara 1. Bölge Milletvekili Adayları belli oldu. Farklı partilerin listelerine 5 hemşerimiz girmeyi başardı.
24 Haziran Genel seçimleri için partilerin milletvekili adayları belli oldu. 
Ankara 1. Bölge ilçeleri şunlar; Haymana, Çankaya, Elmadağ, Evren, Gölbaşı, Bala, Mamak, Polatlı ve Şereflikoçhisar. 1. Bölgeden meclise 13 milletvekili gidecek.
GÖK’ÜN VEKİLLİĞİ KESİN
CHP’de 2 dönem milletvekilliği yapan Levent Gök, Ankara 1. Bölgeden 2. sırayı aldı. Gök’ün milletvekilliğine kesin gözüyle bakılıyor. Bir anlamda Gök meclise gidecek en şanslı isim. 
USTA ÇITAYI YÜKSELTTİ
Bir önceki dönemde AK Parti’den 12. sıra milletvekili adayı olarak seçime giren hemşerimiz Fahri Usta, her ne kadar bölge sayısı 3’e çıkmış olsa da bu seçimde şansını biraz daha yükselterek seçim listesine ismini 7. sıradan yazdırarak önemli bir başarı elde etti. 
KİRAZ 2. SIRADAN ADAY
HDP’nin ikinci sırasında ise hemşerimiz Eşref Kiraz var. Kiraz‘ın 2. sırada olması baz alınırsa Levent Gök’ten sonra meclise girme şansı yüksek aday olarak görünüyor.
ÖZKÖK ve BAL DA LİSTEYE GİRDİ
Saadet Partisinden Hemşerimiz Ahmet Özkök 3. ve Halis Bal ise 8. sıradan yine sandıktan çıkmaya çalışacak isimler.
Milletvekili adayı hemşerilerimize başarılar diliyor, meclis kürsüsünde Haymana için mücadele verirken görmek istiyoruz.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " 5 HEMŞERİMİZ MİLLETVEKİLİ ADAYI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

basarilar

17:29:33

Gönderen:

aysenur

4/6/18

Burdan levent gok ve esref kiraza basarilar diliyorum, dogru yoldalar çunku akp nin birakacagiz enkazi devalacaklar, hirsizliga, hortumlaya son verecekler, ikiside saygin efendi durust kisilikler yollari açik olsun!


Başlık:

Muzaffer BAYRAM

03:32:01

Gönderen:

Vural YAŞAR

2/6/18

Sevgili Muzaffer, HDP barajın altında kalsa bile AKP en fazla 5 vekil çıkartabiliyor bu bölgeden. Sen galiba Ankarayı hala 2 bölge sanıyorsun. Ankara artık 3 bölge ve 1. bölge 18 değil 13 vekil çıkartıyor. Cumhur ittifakı en fazla 6 vekil çıkartabiliyor ve 1 tanesi MHP nin. Yani AKPye 5 vekil düşüyor. Dost acı söyler, sen gülmeye devam et:)))


Başlık:

Abiciğim haklısın param yok

07:59:45

Gönderen:

Ahmet

29/5/18

Muzaffer abiciğim kendim cesaretim var da param yok. 2015 te aday adayı olacaktım yüklü para istedikleri için olmadım. İstedikleri para dükkanımın 2 aylık kazancı. Dedim ki neden bu kadar para alıyorsunuz hiç olmazsa kesin aday olmayanların parasını veya kazanamayacak yerde sıraya konulanlardan para almayın. Genel başkan seviyesindeki adam bana ne dedi inanıyor musunuz, Ahmet o zaman hiç siyasete girme, aday olacak kişiler partiye de destek vermesi lazım deyince kenara çekildim.Zaten dükkanımı o şartlarda bırakmazdım.Peki abiciğim sadece parası olanlar mı siyasete girsin?


Başlık:

Ahmet bey

22:49:10

Gönderen:

Muzaffer bayram

26/5/18

Sayın ahmet bey adama sorarlar beğenmiyorsan cesaretin varsa kendin aday olsaydınya! Levent beyi övdüğüne chp lisin ordaki adaylar haymananın adayları işallh hayırlısı olur hepsi için! Yüzde 51 alan parti adayının şansı yok baraj sorunu yaşayan partinin şansı çok okuyanlar çok gülmüştür işallah bütün haymanalı adayları mecliste görürüz.


Başlık:

Tahsilleri nedir?Bir Levent Bey avukat onu biliyoruz

12:04:16

Gönderen:

Ahmet

26/5/18

Bunların tahsil durumlarını da yazsaydınız.Haymana`yı üniversite mezunu olmayan cahiller yönete yönete 1.seçim bölgesinin en geri kalan ilçesi oldu.Sondan 1.ği Bala`dan aldık.Bala`nın vekili vardı Faruk Koca isminde biri.Sadece Balalılara çalıştı.İkincisi Bala dernekleri Üniversite binası yapıp,Üniversitelere teslim ettiler.Yüksek okuldan ziyade fakülteler açtırdılar.Haymana dernekleri körü körüne siyasilerin,AKP`nin kuyruğu oldular.Sadece yemeklerde boy gösterdiler.Yıllarca siyatteki Demirel gibi derneklerde de aynı yüzleri göre göre usandık.Haymana`ya vekil geliyorsa,hemen onlar da Haymana`ya damlıyorlardı.Bize Sedat Çevik ve Levent Gök gibi vekiller lazım.Sadece kendi menfaati için ihale peşinde koşan tahsilsiz vekil adayları değil.


Başlık:

Ahmet Özkök kim?

11:52:49

Gönderen:

Celal

26/5/18

Ahmet Özkök`ün resmi yok. Acaba Öz köylerden olan ve manifaturacılık yapan Ahmet Özkök mü?


Başlık:

Eşref KİRAZ meclise...

01:59:47

Gönderen:

Vural YAŞAR

25/5/18

Levent GÖKün vekilliği garanti. Fahri Ustanınki çok zor. En şanslı Eşref KİRAZ görünüyor. Eğer mecliste ikinci Haymanalı istiyorsak en azından PARLEMENTO SEÇİMLERİNDE EŞREF KİRAZ demeliyiz. Görelim bakalım GERÇEKTEN HAYMANALIMIYIZ?


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin