Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TUNA’DAN İFTAR ZİYARETİ
25/05/2018

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Pazartesi günü ilçemize gelerek iftar programına katıldı.
Başkan olarak göreve atandıktan yaklaşık 6 ay sonra ilk defa ilçemize gelen Mustafa Tuna, esnaflarımızı ziyaret etti.
AK Parti İlçe Teşkilat binasının önünden başlayarak Cimcime Otel’e kadar hemen hemen tüm işyerlerine uğrayan, esnaflarla tokalaşan Tuna, sokaktaki bazı vatandaşlarla da ayaküstü sohbet etti.
Daha sonra Cimcime Otel’e geçen Tuna’ya Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir eşlik etti.
İftarını Ramazan çadırında açan Tuna daha sonra tekrar Cimcime Termal Otel’e geçerek AK Parti İlçe Teşkilatı ile bir sohbet toplantısı gerçekleştirdi.
Toplantıda açılış konuşmasını AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir yaparak “Hoş geldiniz” dedi. 
Kandemir’in ardından Belediye Başkanı Özdemir Turgut konuşma yaparak şunları söyledi, ““Karayolunun tamamlanmasıyla büyükşehir belediyemiz grup yollarına daha fazla eğilecek. Bu yıl için 350 km sözü aldık. Ayrıca neredeyse 60 yıl önce yapılmış 61 km’lik Haymana merkez içme suyu hattımız da bu sene yenilenecek. Taziye evimiz bitti. Pazar yerimizin ihalesi 4 Haziran’da yapılacak. Haymana Belediyesi olarak bizler de suyumuzun tescilini yaptırdık. Dünyanın En İyi Termal Suyu olduğumuz tescillendi. Başbakanlık Tanıtma Fonu Desteğiyle termal suyumuzu yurt dışı ve yurtiçi fuarlarda tanıtıyoruz. Reklam çalışmalarımız devam ediyor. Bir diğer önemli özelliğimiz Kurtuluş Savaşı’nın Son Kalesiyiz. Haymana olmasaydı belki bugün Türkiye olmazdı. Tarihi Milli Park ilan edildik. Çalışmalar sürüyor. Bittiğinde Haymana’mız tıpkı Çanakkale gibi önemli bir değer olacak.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna ise konuşmasında şunları dile getirdi, “Haymana’nın ihtiyaçlarını biliyoruz. Çözmek içinde çalışmalarımız devam ediyor. Köylerin yol ve su sorunlarını halledeceğiz. Öncelikle alt yapıyı çözeceğiz, üst yapıyı da imkânlarımız ölçüsünde yapacağız.  Şimdi önümüzde seçim var. Seçimde istikrar için cumhurbaşkanımızı ve partimizi destekleyeceğiz. Daha sonra yine hizmetlerimiz devam edecek.
Hizmet noktasında hükümetimiz, büyükşehir belediyemiz ve Haymana Belediyesi ile beraber uyum içinde hareket diyoruz. Hizmet önceliğimiz acil olan konular. Sonra orta ve uzun vadeli çalışmalar yapacağız. Pazar yerini Haymana Belediyesi yapacak parasını biz vereceğiz. Bizim istediğimiz her ilçenin işini oradaki işçi ve işverenler yapsın.”   
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna, Haymana Paşa Camii’nde kıldığı teravih namazının ardından Haymana’dan ayrıldı.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 9 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TUNA’DAN İFTAR ZİYARETİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

özdemir turguta ha ha ha

02:13:14

Gönderen:

rafet koç (gurbetçi)

5/6/18

özdemir beyi görünce gülme tutuyor kendisi sanki haymanayı ihya etmiş gibi poz veriyor yazık çok yazık


Başlık:

BOYLE BASKAN

18:48:07

Gönderen:

Canan Koç

1/6/18

Mustafa başkana bir diyeceğim yok kendisi çalışkan birisi fakat Özdemir bey gibi Dikili ağacı olmayan belediyeyi sömüren bir başkan istemiyoruz


Başlık:

TİKSİNDİRDİ İNSANLARI

02:00:10

Gönderen:

ÖZDEMİR BEY KENDİSİNDEN

31/5/18

artık özdemir beyi resimde yada bir başka yerde görmek istemiyoruz


Başlık:

Haymana gorevlisi

21:29:55

Gönderen:

Ozel yetkili

30/5/18

Sayin Tuna cumhurbaskani tarafindan haymanayi ve haymanaliyi adam etmek icin ozel secilmistir. ne haymanaya kisa vadede gelmesi bir ozellik nede haymanaya verecegi destek bir ayricalik. gercek su ki; haymana ilcesi ulkenin merkezinde bulunmasina ragmen dogudan geri kalmis vaziyette. haymana gelismeden Turkiyeyi gelismis saymiyorum. var mi itirazi olan?


Başlık:

Akp bu sene bitti

12:02:09

Gönderen:

Ahmet

30/5/18

Mustafa tunanin hic bi sucu yookki en azindan haymanaya gelecek yuzu var. Bu gelen melih gokcek degil arkdslar mustafa tuna gelmis . Adam 5 aydir otryo o koltukda geldi en azindan haymanaya digerleri sadece oy istemeye geliodu yalan atip gidiodu bizde inaniyoduk veriyoduk.


Başlık:

hizmet adamı

01:46:58

Gönderen:

mustafa başkan

29/5/18

mustafa başkan gördüğüm kadarı ile hizmet adamı siyasi görüş gözetmeksizin insanlara yaklaşımıda taktire şayan fakat özdemir turgutta onun yanında haymanaya hizmet etmiş gibi boy boy resim veriyor kardeşim senin bir dikili ağacın yok hala bu nasıl bir özgüven anlamış değilim


Başlık:

komik

17:25:50

Gönderen:

ali

29/5/18

cidden haymananın o kadar sorunu varken mustafa tuna haymanaya ne istiyosunuz diye sorunca belediye encümeni oguz yücel mezarlığa bekçimi istiyoruz dedi!!! haymananın hiçbir sorunu kalmadı da mezarlığa bekçi sorumu kaldı sadece bu kafadaki encümenler mi haymananın kaderi ile oynuyor


Başlık:

özdemir

02:10:41

Gönderen:

haymanalı cello

28/5/18

özdemir beyde sanki haymanaya bir hizmet yapmış gibi kasıla kasıla duruyor göreceğiz seni seçimde tabi akp seni aday gösterirse


Başlık:

ne yüzle geliyor

09:33:24

Gönderen:

hasan

26/5/18

bu akp neyuzle geliyorlar 16 yıllık akp döneminde haymana köy oldu esrlerinemi bakıyorlar


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin