Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

Haymana Gazetesi


HAYMANA’DAN ERDOĞAN’A BAĞIŞ
01/06/2018

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye destek olmak amacı ile Haymanalı partililer Erdoğan’a bağış yolladı.
  Hafta içinde Haymana Ziraat Bankası önünde bir araya gelen AK Partililer bir basın açıklaması yaptılar.
   Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir’in yanı sıra çok sayıda partili bir araya gelip destek mesajı verdiler.
   Kandemir’in okuduğu basın bildirisinde, amaçlarının 24 Haziran başkanlık seçimlerinde AK Parti’ye, Liderleri Recep Tayyip Erdoğan’a ve dava arkadaşlarına sahip çıkmak olduğunu, bugün yaptıkları destekte miktarın değil, sayısal olarak kampanyaya destek verecek kişilerin çok olmasının önemli olduğunu, Haymanalılar olarak Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkacaklarını ve gönülden desteklediklerini söyledi.
   Basın açıklamasının ardından orada bulunan başta Belediye Başkanı Özdemir Turgut ve AK Parti İlçe Başkanı Rüstem Kandemir olmak üzere, belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri, teşkilat, mahalle başkanları, gençlik ve kadın kolları hep birlikte Ziraat Bankasında Recep Tayyip Erdoğan’ın hesabına para yatırdılar.
Yapılan bağışların ardından toplantı son buldu. 
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 
 

Bu yazıya toplam 8 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANA’DAN ERDOĞAN’A BAĞIŞ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Kaan ben Allah taraftarıyım

01:01:55

Gönderen:

Celal

4/6/18

Ben Allahın taraftarıyım kaan efendi.Düzmece senaryolarla vatandaşları böyle basit işlere yönlendirmek ve bu vatandaşları da enayi yerine koymak aklın ve mantığın alacağı iş değildir.Kimsenin taraftarı değilim.Hele para yardımı konusunda, hem bizi iliklerimize kadar fakir bırakacaklar, hem de gösteriş ve ikiyüzlülük yapıp gidip para verecek durumda değilim.Yerel siyasetçiler mecbur yapar,çünkü basındaki resimlerine ve haberlerine bakıldığında,eksik bir tane yerel siyasetçi oldu mu,yukarıdan onların iplerini çekerler idam ederler.İp çekmek idam etmek derken,mecazi anlamda dedim.Yani maaşa zam,işe son gibi bir durumla karşı karşıya gelirler.Onun için onlar verirler.Ama yanlarındaki bazı gariban insanları da karakter oyuncu olarak kullanmasınlar.


Başlık:

utanin

17:25:30

Gönderen:

aysenur

4/6/18

devletin butun zenginlikleri eleinde olan reyiz , sarayda yasiyor, cocuklari amerikada okuyor,dunya kadar sirketlere sahip , bunlarda burda show yapiyor utanin be size oy verenin elleri kirilir insallah ! ....reyiz !


Başlık:

Oy kulanmıycam

07:35:30

Gönderen:

Hasan

3/6/18

Ben koyu ak partiliyim ama özdemir rüstem ali oguZdan dolayı oy vermiycem yeter be bu ilçe cektigi yazık degilmi tarihi ilçeye şu memlekete allah aşkına ne hizmet gördük ben utanıyom siz utanmıyosunuz bir kaç kişnin eline kalmış bu ilçe kurumlar aile boyu yerleştiler bu insalar pirim yapacak biz oy vercez vermiyorum vermiycem masallara karnımız tok yok adayımız varmış hic bir partiye oy vermem bu insalardan bu ilçe kurtulması lazım başka care yok köy olduk köy işcilerin maaşlarını ödeyin para toplayın


Başlık:

Vay dünya

16:39:42

Gönderen:

Haymanalı

3/6/18

Bu karede bazılarının ne iş yaptığını Haymana biliyor,a.kadirin düne kadar söylediklerinide herkes biliyor,insanlar resim verirken kimlerle aynı karede olduklarına dikkat etmeli bence hele yöneticiyse.gerçi başka kimse yok heralde..


Başlık:

Dostlar alışverişte görsün.

16:11:08

Gönderen:

Haymanalı

3/6/18

Birde aylardır maaşlarını alamayan evine ekmek götüremeyen gariban işçiler için karınca duyarlılığını gösterseler bu arkadaşlar.


Başlık:

Yaptığı kıyasa bak sen hele

12:24:31

Gönderen:

Necati

3/6/18

İbrahim a.s.`ı ağzınıza almayın ve kıyas yapıp İbrahim. a.s.`a haksızlık yapma. Bu nasıl bir kıyas kardeşim ya. Seni Kuran okumaya davet ediyorum. Yalanla,dolanla ibrahim. a.s.`ı kıyaslama.


Başlık:

Ahmet bey

18:11:44

Gönderen:

Kaan yucel

2/6/18

Ahmet bey hz. Ibrahim nemrut tarafindan yakıldığında küçücük karıncalar ateşe su taşıyorlardı. O ateşi karıncanın taşıdığı şu sondurebilirmiydi elbette hayir. Ama karıncanın tarafı belliydi. Bu adamlar da reisi zengin etmek için para yollamadılar ama en azından tarafları belli. Sen ne taraftasın ona bakacaksin


Başlık:

Yazık üzüldüm parasızlık zordur gerçekten

07:53:54

Gönderen:

Ahmet

1/6/18

Ya haberim olsaydı ben de Polatlıdan koşa koşa gelir 1 lira verirdim. Çünkü gariban cumhurbaşkan adayları çok fakir! Ama gerçekten çok fakir. Senin benim vereceğimiz 10 bin 20 bin onların çerez parası dahi değil. Bu ne rezalet her seçimde para istemek. Bu nedir biliyor musunuz? Dostlar alışverişte görsün hesabı ile para topluyorlar. Yoksa ihtiyaçları olduğundan değil. Önceki seçimde de taklacı bir büyükşehir belediye başkanı en fazla ben para topladım diye suçluluğunu örtmek için Reise yaranmaya çalıştı. Ama Reis hayyt yıkıl karşımdan dedi kırdığın cevizlerin haddi hesabı yok dedi ve iadeli taahhütlü postaladı.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin