Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“HER KÖYDE MÜHRÜMÜZ VAR”
08/06/2018

İYİ Parti seçim çalışmaları için Haymana’ya geldi. İYİ Parti Milletvekili Adayı ve Genel Başkan Yardımcısı Koray Aydın esnaf gezisi yapıp iftar programına katıldı.
  İYİ Parti kalabalık bir kadro ile Haymana’da seçim çalışması gerçekleştirdi. Başta Koray Aydın olmak üzere diğer milletvekili adayları, il ve ilçe yönetimi ile beraber esnafları ziyaret eden İYİ Parti daha sonra Kültür Merkezinde iftar programı düzenledi. 
   Kalabalık bir katılımla yapılan iftar programında Milletvekili Adayı Koray Aydın şu açıklamaları yaptı, “Biz 1999 yılında milletvekili Sedat Çevik ile beraber Haymana’ya hizmet yapıldığını gösterdik. Hemen her köyde mührümüz var. Köy yolları, konaklar ve içme suları sağladık. o köylerde ki bize karşı yapılan duaları ve sevgi saygıyı unutmuyorum. Polatlı yolu yine bizim zamanımızda başladı ve Haymana merkezi kör nokta olmaktan kurtardık. Ayrıca bir termal oteli de o zaman yaptık. Biz yaptık başkaları sattı. Canları sağ olsun yine yaparız. Şimdi İYİ Parti rüzgârı hatta fırtınası ile daha güçlü geliyoruz. Türkiye’nin, Haymana’nın huzura, kardeşliğe ihtiyacı var. Bunları biz tesis edeceğiz. Biz samimiyetle, iyi niyetle problemleri konuşarak, tartışarak, en doğru ve iyi yolu bulacağız. Sayın genel başkanımızı Cumhurbaşkanı, partimizi de iktidara taşıyacağız. Haymana bizi biliyor, biz de Haymana’yı çok iyi biliyoruz. Sorunlarına ve çözüm yollarına vakıfız. Geçmişteki yarım bıraktığımız hizmetleri bu defa tamamlamaya, daha da fazlasını yapmaya geliyoruz. Bizler, sizler, tüm vatandaşlar, Haymana ve Türkiye İYİ Parti ile çok daha iyi olacak İnşallah. Tüm Haymanalı hemşerilerimi saygı ile muhabbet ile selamlıyorum”  
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 
 
 
 
 
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “HER KÖYDE MÜHRÜMÜZ VAR” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Belki haymana hizmetler yaparlar

06:34:48

Gönderen:

Ahmet

11/6/18

Niye Ankara 1.bölgeden kazanmaz mı Eray kardeş.Sedat çevik ile birlikte bölgemize haymanaya çok hizmetleri oldu lütfen bunu da unutmayalım kardeş.Ben MHP yibıraktı ve İyi partiyi destekleyeceğim.Bunda önemli faktör Devleklum bahçeli dedenin şimdiye kadar yaptığı hatalar zinciri.1999 yılında kurulan anasol-meee hükümetinde başörtüsü sorununu vekilinin başörtüsünü açarak halletti.Halbuki ozaman RP kayıtsız şartsız destek verdi hem başbakanlık hem cumhurbaşkanlığı hemde meclis başkanlığı MHP de olacaktı.Ama bahçeli özellikle ülkücü davayı küçültme için MHP ye getirilmiş derin devletin adamı.Yoksa bu parti bu akpnin yaptıkları karşısında şimdiye kadar tek başına iktidar olması gerekirdi.


Başlık:

Trabzon

12:01:00

Gönderen:

Eray BOZKURT

9/6/18

Sayın Koray Aydın Trabzon`dan aday olsaydı kesin kazanırdı.


Başlık:

Koç gibi sattılar

03:43:17

Gönderen:

Sarıkaya

8/6/18

Yapılan oteli satan kişi çıkmış sosyal medya üzerinden yaptığı bir canlı yayında demis ki koç gibi sattım o otel yapıldığı dönemde 7 milyon gibi bir rakama yapıldı ve yıllar sonra neredeyse yarı fiyatına satıldı satanlar ise hala siyaset peşinde


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin