Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“İFTİRACILARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM”
29/06/2018

24 Haziran seçimlerinde ilçemizde meydana gelen olayla ilgili sosyal medyada yayın yapılmış ve olayın Ali İhsan Özer’in işyerinde yapıldığı söylenmişti. Özer konuyla ilgili bir açıklama yaptı.
  Çalış Mahallesinin eski belediye başkanı ve ilçemizde muhasebecilik yapan Ali İhsan Özer seçimlerde meydana gelen olayla ilgili konuştu. 
   Özer, olayın kendi işyerinde gibi lanse edildiğini, hatta sosyal medya ve Oda TV’de isminin geçtiğini belirterek konu ile hiç ilgisinin olmadığını söyledi.
  Ali İhsan Özer kamuoyuna bir bildiri yayınlayarak şu açıklamayı yaptı; “24 Haziran 2018’de yapılan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde, ilçemiz iki mahallesine ait sandık sonuçlarının benim işyerimde çalındığı ve adımın kullanıldığı, gazeteci olup olmadığı belli olmayan biri tarafından video haber yapılarak şahsıma iftira ve yalan haber yapılmış, bu video internet yayını yapan Oda TV’ye verilerek şahsım ulusal internet basınında iftiraya uğramıştır.
Yaşanan bu olay ile benim hiçbir ilgim yoktur. Benim komşum olan yan tarafımızdaki işyerinin sahibi olan bayanın eşi bu iki mahalleden birinde sandık başkanı olarak görevliymiş. Kendi işyerine (eşine ait olan) getirdiği sandık evraklarından dolayı kendilerine işlem yapılmıştır. Dükkânın kime ait olduğu araştırılmadan yapılan bu kasıtlı iftira ve yalan haberi yapan zatı dava açma hakkım gizli kalmak şartı ile Allah’a havale ediyorum. Kamuoyuna duyurulur.”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 4 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “İFTİRACILARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

yazık

20:33:54

Gönderen:

MAHMUT BAŞARAN

4/7/18

sevgili kardeşim ve değerli meslektaşım seni tanıyan bilir. ama maalesef yapı olarak sende bende bu tür çirkinliklerden nefret ediyoruz. ben senin adamlığına sonuna kadar kefilim. bırak konuşsunlar. canını sıkma derim. sevgi ve saygıyla


Başlık:

Kınıyorum

05:49:25

Gönderen:

Kerimabdülcabbar

3/7/18

Ali İhsan Beye yapılan bu komployu kınıyorum. Ali İhsan bey bu ne idüğü belirsiz gazeteci diye ortalıkta gezinen lise mezunundan davacı olmalıdır. Videolar ortada mevcut. Zaten yüzü kızarsaydı şimdiye kadar çıkar, hatasını kabullenir, özür dilerdi. Ama nerdee..


Başlık:

Deveye Sormuslar

08:45:07

Gönderen:

Kaan yucel

1/7/18

Deveye Sormuslar boynun neden eğri diye nerem doğru ki demiş.gazeteciligi sadece kimliği ile yapan ama hayatında kimlikten kimliğe gecen, yel değirmeninden hallice dönme dolap misali ordan oraya donen, şu memlekete zerre faydası olmayan eğitimsiz seviyesiz dilinin kemiği her defasında kendisine giren biri için can sıkmaya değmez. Ama yaptığının yanina kar kalmaması sebebiyle hukiki hakkınızı sonuna kadar arayın Bence. Geçmiş olsun


Başlık:

haymananın en temiz insanısın

05:01:30

Gönderen:

vedat yalçın

29/6/18

sayın başkanım seni bilen bilir şu haymananın en temiz esnafı ve vatandaşısın sıkma canını


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin