Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

BAŞKANLAR NE DEDİ
29/06/2018

24 Haziran seçimlerinin ardından, siyasi partilerin ilçe başkanları gazetemiz aracılığı ile seçimleri değerlendirdi.
RÜSTEM KANDEMİR (AK PARTİ)
  AK Parti olarak Haymana’da istediğimiz ve beklediğimiz oy oranına ulaştık. İlçemiz reisimize sahip çıktı ve %70 bandını aştık. İnşallah güçlü Türkiye ile büyümeyi ve istikrarı sürdüreceğiz. Bu büyük başarı kesinlikle, Reisimizin ve milletimizindir. Bizim birliğimizi ve beraberliğimizi güçlü kılan, destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. 
NACİ SEZER(CHP)
   Bu seçim sonuçları bizim için bir başarı değildir. Ancak biz gereken mücadeleyi verdik. Ama halkın kararına da saygı duymak gerekir. İleri dönemlerde yapılacak seçimler için yine çalışmalarımızı tüm gücümüzle sürdüreceğiz. En büyük sevincimiz Sayın Levent Gök’ün tekrar meclise girmesi oldu.
NUMAN ÖZTÜRK (MHP)
    Partimiz seçimlerden başarı ile çıkmıştır. Haymana’da 1 Kasımda 6.6 olan oyumuz şimdi 11’e çıkmıştır. Partimiz önce ülkem ve milletim demiştir ve tüm tuzak ve komploları bertaraf etmiş, başarılı olmuştur. Oy alamadığımız her yerden oy almış, her kesimi kucaklamıştır. Bu duygu ve düşüncelerle gerek şahsıma, gerekse partime destek olan herkese teşekkür eder, kardeşçe birlik ve beraberlik içinde nasıl siyaset yapılacağını göstereceğiz. Selam, saygı ve dua ile. 
YALÇIN ÇEVİK (İYİ PARTİ)
   Halkın iradesine saygı duyuyoruz. Milletimiz böyle uygun görmüştür. 7 ay içinde kurulan bir parti barajı geçti ve 43 milletvekili çıkardı. Halkımız elinden geldiği kadar destek verdi. Destek olan, olmayan, gecesini gündüzüne katıp görev alan, sahaya inen herkese çok teşekkür ediyorum.
ALİ YIKILMAZ (HDP)
   Silahlı emperyalizme karşı kurduğumuz cumhuriyeti oylarımızla tek adam rejimine dönüştürdük. Bunu başaranları kutluyorum. Cumhuriyet, demokrasi ve hukuk için oy kullananlar; başaramadık gibi olsa da biz varız. Dün olduğu gibi yarında olacağız. Cumhuriyet nazlı bir gelindir. Bu seçim koşullarında daha fazlası olamazdı zaten.
RECEP GÜNDOĞAN
 (SAADET PARTİSİ)
  Saadet Partisi olarak toplamda 300 oy aldık. Bu oy beklediğimizin çok altında. Ama küsmüyoruz. Daha çok çalışmamız gerektiğine inanıyoruz. Yerel seçimlerde çok daha fazla çalışma yaparak ilçemizin her yerinden oy alacağımıza inanıyorum. Biz her şeye rağmen 2019 yerel seçimlerinde iddialıyız. Herkese çok teşekkür ediyorum.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " BAŞKANLAR NE DEDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Rustem

09:19:06

Gönderen:

Metin yildirim

3/7/18

Ben rustem kandemirin 2 kelimeyi yanyana getirip konusacagina inanmiyorum. Bu yazilanlar kandemire ait degildir. Halkla ic ice oldugu zamanlar agzini bicak acmayan halkdan birisi soru sordugunda facebookda gezinen bi ilce baskani .. ilce baskani boleyken ilçenin geriye gitmesi neden bizi bu kadar sasirtiyo ki ?


Başlık:

1 bolgenin birincisi

08:09:17

Gönderen:

Ali haydar

2/7/18

Yucel efendiye yanit ilçe başkani belediye başkani 1.bolgenin 1.olmuş 25 ilçenin 2.olmuş sen neyin kafasini yaşiyon anlamadi. Süper bir başari çekemeyenler çatlasi


Başlık:

Rustem

18:37:03

Gönderen:

Ali

1/7/18

Rustem sen hic konusma ya !


Başlık:

Şok haber

18:21:26

Gönderen:

Geliyor

1/7/18

Şok haber size ak parti ilçe başkanlıgına atama yapılıyor yıllardır akpartide ceşitli görevlerde bulunmuş ünv mezunu genc biri calışkan tutugunu koparan kümseye boyun egmeyen birisi atanıyor son 15 gün sonra degişmi görceksiniz haymana için hayırlı olur inşallah..


Başlık:

Yaziklar olsun

05:50:01

Gönderen:

Yucel

29/6/18

Sayin rustem bey halkimiz cumhurbaskanimizin yaninda durarak yuzde yetmis aldik dionda partinin oyunu 15 puan dusurmeni neden soylemiyorsun tarihin basarisiz olan ttek ilce baskanisin yazik yazik


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin