Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

HAYMANA AK PARTİ’YE VE REİS’E SAHİP ÇIKTI
29/06/2018

Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, seçimleri değerlendirdi. Turgut değerlendirmesinde “Açık ara kazandık, ancak yerel seçimler için yine durmadan çalışacağız” dedi.

24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili sonuçlarını değerlendiren Haymana Belediye Başkanı Özdemir Turgut, çok büyük bir başarı kazandıklarını, en yakın rakiplerine fark attıklarını ama hiç durmadan çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Turgut değerlendirmesinde şunları dile getirdi, “Seçim süresince gayet özverili ve başarılı bir çalışma yaptık. Cumhurbaşkanlığı’nda % 70’in üzerinde oy aldık. Bu bizim için çok büyük bir başarıdır.  Ama durmadan çalışmaya devam edeceğiz. İnşallah aynı tempoda 2019 yerel seçimleri için de çalışacağız. Haymana, her zaman olduğu gibi yine partimize ve Erdoğan’a sahip çıktı. En yakın rakibimize büyük fark attık. Ama rakibimiz çok olsa da durmak yok yola devam diyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da hizmetlerimiz devam edecektir. Güçlü Türkiye ile daha güçlü Haymana inşa edeceğiz. Her türlü gelişme devam edecektir.
Seçim sürecinde bize destek olan ve oylarını bizden yana kullanan halkımıza, seçimlerde her türlü fedakârlığı gösteren teşkilatımıza, kadın kollarımıza, gençlik kollarımıza, mahalle temsilcilerimize ve diğer görev alan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. Biz kazandık, Türkiye kazandı.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 


Bu yazıya toplam 21 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " HAYMANA AK PARTİ’YE VE REİS’E SAHİP ÇIKTI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

ya abi yeme bizi lütfen

06:22:21

Gönderen:

Necmettin

13/7/18

şahit abi biz üç kişiyiz birbirimizi tanırız. Seni de eyyi tanıyoz. şahit deyyip kendini saklama. Senden bundan böyle adaylık filan olmaz. Çünkü artık bitmişsin. Görünen köy kılavuz istemez.


Başlık:

gülmemek elde değil

20:40:59

Gönderen:

öz haymanalı

13/7/18

öğle değil artık merkez seçmeni uyandı esnaf uyandı çalışan uyandı eğitimli kariyeri yerinde ufku geniş tertemiz aday çıkmış kimi toy demiş kimi genç demiş ataların söylediklerini unutmuş akıl yaşta değil başta olur hacı ve mevcut başkanı bi tarafa koyun diğer genç toy dediğiniz adayı diğer tarafa koyun ikisinide ağdırır bilgi eğitim geleceği düşünce yönünden ha seçim kaybedermi haymanalı bu değere sahip çıkmaz ise kaybeder lakin kaybeden o genç eğitimli insan olmaz haymana olur ben şahsen eminim bu haymana pırıl pırıl bu genç adaya sıkı sıkı sarılacak neden biliyormusunuz hacı madem iyidi neden seçim kaybetti diye sorarlarsa sarılır mevcut başkan kötüydü neden seçmen tercihini daha kötüye yapsın diye sorarlarsa levent koç`a işte o zaman sahip çıkarlar kalın sağlıcakla


Başlık:

gülmemek elde değil

20:33:56

Gönderen:

öz haymanalı

13/7/18

ne kadar sığ bir düşüncedeyiz hacı özdemir yani 25 bin kişinin yaşadığı bir ilçe büyük düşünün diyenlerin eline kalmış yazık millet büyük düşündü lakin onlar küçük olsun benim olsun diye düşündü gördük halimizi birde düne kadar bir hacımız vardı adını bile yazmayı beceremeyen bir başkan buda bu milletin ne kadar aciz olduğunu gösterir gösterirki malesef bu adaylara mahkum olmaya çalışılıyor ama şuna eminizki haymanalı uyandı ne büyük düşünmek istiyor artık neden haraççıların otcuların otel önündeki pisliklerin gelmesini istemiyor o birleşsin şu bununla o bununla olsun derseniz yine haymana kaybeder mevcut başkanla bir önceki başkanın olduğu dar alana milleti sıkıştırmaya kimsenin hakkı yok ya seçimde hanginiz sordunuz özdemir başkana yada diğer başkana hayamana için ne yapacaksınız diye sormadınız çünkü bi kutuplaştırma çıkardınız özler bu taraflar diye hayamanayı düşünmediniz hacıya oy verenler kendi kişisel çıkarlarını düşündü özdemire oy verenler hacı gitsin kim gelirse gelsin


Başlık:

Haydar haydar, haydar haydar

08:44:52

Gönderen:

Ahmet

11/7/18

HAYDAR HAYDAR ALİ EKBER ÇİÇEK On dört bin yıl gezdim Pervanelikte Sıdkı ismin buldum divanelikte İçtim şarabını mestanelikte Kırkların ceminde dara düş oldum X2 Kırkların ceminde hayda haydar  Haydar, doost, dara düş oldum Güruhu Naciye özümü kattım İnsan sıfatından çok geldim gittim Bülbül oldum Firdevs bağında öttüm Bir zaman gül için zara düş oldum X2 Bir zaman gül için haydar haydar ¦ Haydar, doost, zara düş oldum Kul Nesimi İşte bizim abemiz de bazen böyle haydar ismini kendisine yakıştırıyor. Kendisini parlatıyor. Özdemire olan tepkiyi kendi hanesine yazmaya çalışıyor.


Başlık:

mesutcan

02:03:26

Gönderen:

GENEL GÖRÜŞ

9/7/18

Genel olarak şunu görüyorum ki halk özdemir beyden 95 oranında memnun değil onu istemiyorlar hacı aysu beyden de memnun olanda var olmayanda orta diyelim fakat anlamadığım su koca haymananın kaderi iki kişiye mi bağlı?


Başlık:

Bırakın edebiyatı

23:21:15

Gönderen:

Şahit

9/7/18

Bırakın edebiyatı aynı kişiler çıkıyorsunuz okumuşda kültürlüde yazıp duruyorsunuz.Bakın beyler ben uzun süre önce buna şahitim.Özdemir Turgutun adaylar içinde en sevmediği kişiler hacı ile aytekin yüzerdir.Çünki bunlar ile çekişeceğini biliyor.Halile yada levent e hiç laf dediğini duymadım ve onları hatta över.Hatta aytekin hacı levent birleşmeli.Hainlik yapmayın.


Başlık:

M.saraç ve ahmete

21:19:09

Gönderen:

Haydar

9/7/18

Harbi harbi ya siz haymanada yaşamıyorsunuz yada kalemşörlük yapıyorsunuz.Bize çıkıp halil ibrahim övmeyin o adam bu seçime girerse en sonuncu olur inanın.Millete zorla yapışıyor zorla fotoğraf çekiniyor ben buna şahitim.Ortalığı bulandırmayın.Herhalde amacınız günlük yaşamak günü kurtarmak.Memleket bitmiş ilçede kimse kalmamış bunu göremiyecek kadar körmüsünüz.Yoksa sizleride el altından özdemir başkanmı fişekliyor.Çıkıp milletle esnaf ile konuşun şuan herkes hacı diyor bu doğru.Halk levent hoca için kötü demiyor ama genç daha acemi biraz pişmesi lazım diyor ve hacı ile birlikte olmalı diyor.Halil ibonun ismi dahi geçmiyor.Buradaki yazanların bazıları doğru diyor eyer ikisi oyuna gelip de bu seçimi yine özdemir kazanırsa 5 yılın hesabını kim ödüyecek.Hacı vede levent öder bunun farkında olsun herkes.Ilçe ölmüş ölmüş.


Başlık:

Samim yada Levent

19:12:38

Gönderen:

M.saraç

8/7/18

Bu memleket hacıyı gördü onu geçelim,Haymana bu oyunlara gelmemeli dürüst ve eğitimli insanlara ihtiyaç var ya Samim yaşar ya Levent koç


Başlık:

Ya bırakın artık bayat bayat yorumları

06:51:46

Gönderen:

Ahmet

7/7/18

Kardeşim Hacı abinin işi bitti.seçim kaybetmiş bir insan allayıp pullayıp öne sürmeyin.Aynı kalemden çıkan yorumlar da bayağı etkiliyor haaa.Gerçekten usta kalem ellerinden çıktığı belli oluyor.Hitlerin kendi kendini parlatttığı gibi.Hitlerin olayını biliyorsunuz yazmama gerek yok.Ha Halil ibrahim aysu abi ve levent koç abi arasında tercih yapalım derseniz ayrı mesele.Zaten Halil İbrahim Aysu ve Levent Koçtan birisi aday olursa seçimi kazanır.Ancak bir şartla oylar bölünmemesi şartıyla.Ancak Halil ibrahim aysu abiciğim ile Levent koç abiciğim özdemir turğutun kazanmasını istemiyorlarsa anlaşmalıdırlar.Partileri farklı da olsa oyları bölecekler arada birileri çıkacak.Bir de CHP ve MHP adayları henüz belli değil.Onlarda açıklayınca esas o zaman seçim ortada olur.


Başlık:

Başkan duyuyomusun hacı geliyor

06:34:03

Gönderen:

Ali

7/7/18

Her yerde hacının ayak sesleri var başkan geliyo bu sefer cok şidetli geliyo halk hacı diyo başka bişey demiyo demedi deme sen bittin seni ikiye katlıycak bu sefer hacı senin yanına niye rüstemi verdi calışan bi ilçe başkanı niye vermediler niye hep rüstem magduru oynadı sence başarısız ol diye..hala anlayamadın diilmi..cok gec secim kapıya dayandı..


Başlık:

Halka gidin

07:09:55

Gönderen:

Haymana halkı

6/7/18

Hacı bey levent bey buyurun merkezdeki halka gidin sorun danışın.Gerçekten yazılanlar doğru birilerinin gazına geliyorsunuz aradan birileri sıyrılacak.Memleket saten bitmiş siz ikinizde kaynayan kazana odun atıyorsunuz.Yazıklar olsun size.Bu halk bu dönem birinizi diğer dönem birinizi istiyor.


Başlık:

halil haklı

23:30:13

Gönderen:

kenan

6/7/18

halil isimli yorumcu haklı bu halk 5 senedir ali cifci talip oguz un özdemirin rüstemin cilesini cekti bir cok insanı işlerinden edip göce zorladılar herkez aklını başına alsın.tek aday tek yumuruk cıkmak lazım kendi menfatini düşünen olursa namal gibi 50 oy alır oturur.akp adayı özdemir haric kim olursa destek var.özdemire ve yanındakilere destek yok.. fahri usta eger akp adayı olursa onun etrafında toplanacaz olmazsa hacı aysu etrafında toplancaz halil ibrahim aysu ve levet hocada bidahaki döneme yada başkan yardımcısı yada il genel olsun tek aday tek yumruk aliyle oguzun oyununa gelmeyin leventin halil ibo nun altı boş bazı baronlar siyseten korkak kişiler bilerek şişiriyor oy bölmek için oyuna gelmeyin yazık etmeyin emeklere belediyede bir sürü insanı işinden ettiler.kendini düşünen yok olur gider.halk esnaf olarak tavrımız net halkın içinde haymananın yerlisi tek aday istiyoruz.ital müdürler yönetci encümen istemiyoz.


Başlık:

Akparti

01:37:03

Gönderen:

Hasan

5/7/18

Bence ak partinin adayi kesinlille fahri usta olacak demedi demeyin 2 Donem adini vekillige yazdiracak kadar gucluyse kesinlikle belediye baskani yaparlar...


Başlık:

Haklı

19:59:56

Gönderen:

Haymanalı

5/7/18

Halil isimli kişi haklı siz birbirinizi yerken bu halkın 5 senesi daha heba olacak.Ikinizde ondan sonra kına yakarsınız ama bu halk ikinizide asla affetmez.Bu işi iki köyün büyükleri kanaat önderleri çözmeli.Levent hoca daha genç toy biraz daha pişmeliöbür döneme kendini hazırlamalı.Öbür dönem içinde hacı levent hocayı desteklemek için halka söz vermeli.Yoksa bu halk sizi asla affetmez.


Başlık:

Ortak karar

04:43:31

Gönderen:

Halil

4/7/18

Hacı levent ikiniz de ne yapmaya çalışıyorsunuz.Tabanlarınız aynı ikinizde adayım diyorsunuz.Belkide özdemirin oyununa geliyorsunuz.O yaptırıyor bu işi.Özdemir kesin kazanamaz.Ama sizler birbirinize düşerseniz özdemir aradan sıyrılır yine kazanır.Evci gedik halkı başkanlar bu işi yapmıyorlar bari siz tabanda bu işi yapın baskı kurun.Biri bu dönem diğeri öbür dönem aday olsun.


Başlık:

Yeter artik

09:15:47

Gönderen:

Turan durmus

3/7/18

Ah ah kimlerin ellerine düştü bu memleket .. ne gunah isledikde basimiza bu insanlar geldi hic bir gelisme göstermez bu memleket


Başlık:

BAŞKAN BEY

20:17:15

Gönderen:

LO HAYMANA

2/7/18

Başkan bey gene övünüp duruyor bir yorumda çivi çak önce sen demişler hakikaten anlamıyorum neden hizmet yapmıyor haymanaya


Başlık:

Haymananin bitisi

18:34:40

Gönderen:

Asya

1/7/18

Daha güçlü haymana insa edecegiz derken turgut ozdemir ? Yarim kalan insalari onarmak yerine ve her yil ayni cumle klişeleri soylerek hic bir ilerleme olmadigi asil haymanananin boyle kara cahillerle bir yere sahip cikamadigini ortada ! Hersey secime kadar olmasin !


Başlık:

SEN ÖNCE BİR ÇİVİ ÇAK

00:40:12

Gönderen:

SEMİH KOÇ

30/6/18

başkan bey ak parti üzerinden kendine prim yapmaya çalışma eğer akp seni aday gösterirse emin ol haymanayı kaybedecek çünkü sen haymanaya deyim yerinde ise çivi çakmamış hizmet etmemiş fuarlarda boy gösteren bir kişisin seçimde sana oy çıkmaz


Başlık:

Kendinizi avundurmayin sayin baskan

00:01:30

Gönderen:

Kemal

30/6/18

Haymana halki sirf sizin yuZunuzden ilk defa ak partiye oy vermedi sayin cumhurbaskanina verdi siz fahri ustaya dua edin yoksa yuzde kirk bile cikmazdi haymanadan ak partiye oy gidisiniz ilk sinyali gule gule ozdemir bey


Başlık:

Reise çiktida sana çıkmaz

00:00:26

Gönderen:

Hüseyin yilmaz

30/6/18

Sayın başkan dediğin doğru reise sayıp çıktık ama size cikacak kimse yok dur belki de var sadece WC yaptirdigin bedavadan maaş verdiğin insanlardir ama inanki bu insanlardan Haymanadan destek bekleme sen bişey yapmadım bu memlekette bu memleketin insanlarında sana bişey yapmiyacak seçime girip kendine guldurme haymanayi bitirdin haymanayi sözde tanıttın ama sadece köy gibi tanittin yazik sanada bu memleketinde sadece ceblerinizi doldurunuz Hüseyin olduğu gibi paylaş


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin