Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

GÖZÜN AYDIN HAYMANA
27/07/2018

Haymana’da pansiyon işletmeciliği yapan Mahmut Çıkışır, banyocu ve pansiyonculukta gelinen son nokta ile ilgili Haymana Belediye başkanlarına sitem dolu sözler söyledi.
Kardeşler Pansiyon’un işletmecisi Mahmut Çıkışır, müşterilerinin kendilerine yaptığı şikâyetler ve kendi düşüncelerini belirten bir açıklama yaptı.
Çıkışır; sert ve sitem dolu açıklamalarında şunları söyledi, “Yıllardır kaplıca önünden kalkan otobüsleri pazar yerine götürüp, yaşlısı, özürlüsü, hastasını yükleriyle kaplıcaya yürüyerek gelmesini sağlayan başkanların gözü aydın. Kaplıcalara kıyafet yasağı getirip, peştamalı yasaklayan başkanın gözü aydın. (Kaplıcanın sembolü peştamal, takunya ve tasıdır.)
Kaplıca fiyatına zam yapınca gelmezler diyen vatandaşa “ister gelsinler, ister gelmesinler” diyen başkanların gözü aydın. Soyunma odalarındaki kanepeleri kaldırıp terlerini kurutmadan ayakta soyunup, ayakta giyinmelerini sağlayan, kaplıcayı gezip müşterilerin şikayetlerini ve isteklerini dinlemeyen başkanların gözü aydın. 
Aslında devre mülk olarak yapılan Çağ Termal’i resmen kaplıca tesisleri gibi çalıştıran ve buna göz yuman başkanların gözü aydın. Ana caddeyi daraltıp araçları kaldırıma, insanları yollara çıkaran başkanların da gözü aydın.
Pansiyoncusuyla, esnafıyla, idarecisiyle ve duyarsız halkıyla elbirliği banyocuları kaçırdık ve biz bize kaldık hepimizin gözü aydın.
Havası sert, insanı mert güzel Haymana’ya saygı ve sevgilerimle.” 
Haber: Yavuz ÇİFÇİ
 

Bu yazıya toplam 3 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " GÖZÜN AYDIN HAYMANA " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Bir hamamı temiz tutmak bu kadar zor mu

04:19:09

Gönderen:

Kadir

1/8/18

Ankaradan binbir hevesle Haymanaya gelip hamamların bu kadar pis olması gerçekten çok rezil bir durum. Biz buralıyız deyip sineye çekiyoruz lakin yabancı adam bir daha gelmiyor. Ayrıca soyunma kabinleri ve tabureler, yataklar neden kaldırıldı? Hamamda giyinmeden evvel şöyle bir uzanıp terimiz soğuyana kadar soda çay içmeyi bize çok mu gördünüz? Bir hamamdan beklenen ilk şey temizliktir. Temizlik malesef yıllardır haymana hamamlarında son şey. Bunun da asıl sebebi olarak ben, haymanada seçilen belediye başkanlarının eş dost işi yaptıkları için işe aldıkları adamları çalıştıramadıklarını görüyorum. Bu her dönemde böyle oldu. Daha iyisi de gelse okumuşu da gelse cahili de gelse bu böyle gider. Hiç boşuna umutlanmayın. Çare belediyeyi kapatmak ya da kaymakam gibi belediyeye de atama yapmak.


Başlık:

bir haymanalı olarak

20:02:19

Gönderen:

haymanalı

31/7/18

Aslında hamam fiyatları uygun 10 lira hamam için çok bir ücret değil fakat sıkıntı ücrette değil gerek hamam içindeki personelin ilgisizliği gerek hamamların pis oluşu insanları hymana ve hamamdan soğutan nedenler bunlar yoksa ankarada kombi ile ısıtılan sıcak sulu hamammları 25 30 50 tl bayıyo millet ama temizlik ilgi var işte biz haymana olarak tek ekmek kapımızı pazarlamayı bir türlü beceremedik


Başlık:

Rezillik

17:46:59

Gönderen:

Mujdat

28/7/18

Haymanada hamama girmek gercekten artık eziyet n


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin