Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

USTA: “2019’DA ADAYIM”
17/08/2018

Haymanalı Hemşerimiz Fahri Usta, 2019 yerel seçimlerinde Haymana Belediye Başkanlığına partisinin görev vermesi durumunda aday olacağını açıkladı.
Haymana’nın duayen usta siyasetçisi, 2 dönem AK Parti Milletvekili Adaylığı olan, Milli Görüş tabanından gelen, Ankara siyasetinde ve AK Parti Camiasında sevilen Fahri Usta bu hafta gazetemize konuk olarak sorularımızı yanıtladı.
Fahri Usta siyasete devam edecek mi?
Öncelikle sevgili Haymanalı Hemşerilerimize, 24 Haziran’da büyük destek vererek, Sayın Erdoğan’a, Partimize ve şahsıma gösterilen teveccühten ötürü sonsuz şükranlarımı sunarım.
Biz tabi ki halkımız istediği ve partimiz görev verdiği sürece partimizin her kademesinde görev yapmaya hazırız.
2 dönem boyunca AK Parti’nin listesine girmek büyük bir başarı. Siz bu başarıyı parti içinde kime borçlusunuz?
Biz öncelikle bu değeri halkımıza borçluyuz. Onun haricinde partimiz içinde şahsıma en büyük desteği özgeçmişimiz nezdinde Sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan ve partimizin kurmaylarına borçluyuz.
Fahri Usta 2019’da Haymana Belediye Başkan Adaylığını düşünüyor mu?
Tabi ki doğduğum, büyüdüğüm, yaşadığım, halen vergi kaydımın, ticaretimin, yatırımlarımın olduğu Haymana Halkına layık bir şekilde görev almak isterim. Eğer partim şahsımı gösterir, Halkımız bizi tercih ederse, Haymana ile ilgili çok büyük projelerimi hayata geçirmek isterim. Çünkü siyasi hayatımı ve ticari geçmişimi Haymana’ya borçluyum. Bu bağlamda ahde vefa görevimi Haymana’ya karşı yapmayı kendime onur ve ibadet sayarım.
Aday olma konusunda kendinizi ne kadar şanslı görüyorsunuz?
Bana göre bütün aday adaylarının şansı aynı derecede. Bizim kimseden bir üstünlüğümüz yok. O gün geldiğinde partimiz bu işi en iyi şekilde yapacak olan şahsıma veya arkadaşımıza tevdi edecektir. Biz de partimizin vereceği karara saygı duyacağız.
Belediye Başkanı olursanız en büyük projeniz ne olacak?
Şuan itibari ile projelerimizin içeriği hakkında bilgi vermem doğru olmaz. Ben Haymana’da doğup, büyümem, ticaret yapmam hasebiyle, Haymana’nın nelere ihtiyacı olduğunu, insanlarımızın nasıl daha rahat yaşayıp, yaşam alanlarına nasıl katma değer sağlayacağımızı en iyi bilenlerdenim. Siyaset, hakkı güçlüye değil, haklıya verme sanatıdır. İnşallah bu sanatı icra etmek şahsımıza nasip olur.
Haymana Belediyesini başarılı buluyor musunuz?
Öncelikle Haymana Belediyesi, AK Parti Belediyesidir. Belki imkânları yetmediğinden, belki de kadrosunun yeterli olmadığından benim düşündüğüm kadarıyla başarılı değildir. Partimize ait bir belediyeyi burada yıpratmak, ya da kötülemek şahsıma yakışmaz. Ancak insanlarımız zaten her şeyin farkında. Ama biz yine de ilçe başkanımızın ve belediye başkanımızın yanında olduğumuzu, verilecek her görevi öncelikle Haymana ve partim adına yapacağımın bilinmesini istiyorum.
Size göre Haymana’nın nüfus ve ekonomik bağlamda büyümemesinin sebebi nedir?
Yanlış yönetim, samimiyet ve ihlâsın eksikliğinden kaynaklanmaktadır. Kaldı ki Haymana tarihiyle, yapısı ile kültürü ile etnik yapısı ile en güzel hizmetleri hak eden bir ilçedir. Ve Haymana’nın kalkınması 30 yıl öncesini yakalamakla başlamalıdır.
Sizin köyünüzden Hacı Aysu, Halil İbrahim Aysu ve şuan için adaylığını memuriyeti nedeniyle açıklayamayan İsmet Kaplan’da aday. Köyünüzden 4 adayın olmasını ve bu adayları nasıl değerlendirdiğinizi açıklar mısınız?
Öncelikle sadece kendi köyümdeki değil, Haymana’daki tüm adaylar benim kardeşimdir. Hepsi de ayrı ayrı değerlerdir. Hepsinin dürüstlüğüne inandığım kardeşlerimdir. Eğer partimiz bize bu görevi tevdi ederse, Haymanamız için ortak bir nokta olacağımıza ve çalışacağımıza canı gönülden inanıyorum.
Partiniz sizi Belediye Başkanlığına aday göstermez ise yine milletvekilliği konusunda AK Parti listesine girmeye çalışacak mısınız?
Öncelikle ben hiç bir yere girmeye çalışmadım. Benim inancım yapım siyasi geçmişimde sadece verilen görevleri yaptım. İleride de partimiz hangi görevi verirse yapmaya çalışırım, vermezse de partimin yanında bir nefer olarak durmaya devam ederim.
Son olarak Haymana’ya mesajınız nedir?
Yorum yapan arkadaşlardan rica ediyorum. Kişiler hakkında iftira, yıpratma niteliğinde şahsına ait olmayan isimlerle kirletmeye çalışmayalım. Çünkü biz kardeşiz, tüm adaylara ve Haymana’ya benim özellikle saygım var.  Tüm Haymanalı hemşerilerim tekrar en samimi şekilde kucaklıyor, sevgilerimi, saygılarımı kalbi duygularımla sunuyorum. Efendimiz (s.a.v) buyuruyor ki, “hayırda yarışınız.” Tüm adayların hizmet yarışında olduğuna inanıyorum. Teşekkür ederim.
Fahri Usta’ya bize verdiği bu açık cevaplardan ötürü teşekkür ediyor, kendisi ile en yakın zamanda tekrar geniş ve uzun bir söyleşi yapmak üzere görüşürüz diyoruz.
Röportaj; Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 65 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " USTA: “2019’DA ADAYIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Sisteminizde saat sorunu var

01:05:10

Gönderen:

Mehmet

30/8/18

Sayın Hüseyin abi ve Yavuz abi, farkında iseniz yorum yapan insanların saatlerinde anormallik vardır. Akşam yazılan yorum sabah saatlerinde yazılmadığı halde bilgisayar sisteminiz sabah 07.00 filan yazılmış gibi gösteriyor. Bu senelerdir böyledir. Lütfen bunu bir zahmet düzeltin. Emek Bilgisayar Ömer Demir abi bu teknik hatayı düzeltsin.


Başlık:

Geçmiş dinazorları da temizle gitsinler

07:49:29

Gönderen:

Necati selvi

29/8/18

En azından mevcut belediye başkanı ve önceki belediye başkanları gibi ayrımcılık,kinci ve intikam alma gibi bir huyun yok.Bu senin puanını arttırıyor.Onlar gibi küçük olsun benim olsun demiyorsun.Ellerinde imkanlar olduğu halde hemşerilerimizin yaralı parmaklarına işeme gereği dahi duymadılar.Özellikle Ankaradaki abilerimize ve diğer çalışanlara sahip çıkmadılar.Çünkü cehalet kötü bir hastalık ve özelliktir. Bu cehaletin sonuda hasetlik ve kendisinden başka kimseyi düşünmeme refleksi vardır.Ey siyasete soyunanlar! Dürüst olun,ilkeli olun ve samimi olun, ikiyüzlülük yapmayın.Birisi hakkında olmayacak bir olayı, pireyi deve yapar gibi lanse edip,sonra da burada destek mesajı yazmak ya sizlere yakışmıyor derim,ya da hapaya yakışır siyaset zaten iki yüzlülüktür derim geçerim.


Başlık:

Her baş eğip tazimde bulunanlara inanma

07:42:35

Gönderen:

Necati selvi

29/8/18

Sayın Fahri Usta abim,ak parti döneminde iyi para kazanıp bunu da siyasete yatırım(adaylıkta on binlerce lira partiye yardım)yaptıklarını dünya alem biliyor.Sen de o kategoridemisin bilmem.Cevap konusunda serbestsin.Ancak hemşerilerine sahip çıkma noktasında geçmişte güven vermediğin gün gibi açık.Şu anda hemşerilerimize sahip çıkacağını söyleyen adaylar var.Sende sahip çıkacağım dersen, göreceğiz ve tebrik edeceğiz.Yorumu esas şunun için yazdım.Seni her öven ve burada yorum yazan bazı insanlara inanma.Yüzüne veya yorumlarında seni desteklemiş görünüp,aslında ceviz kabuğunu doldurmaz olay ile de olsa sana nasıl bir kumpas kurduklarını ve ikiyüzlülük kokan yorumlarını görünce siyasetten iğrendim.Demek ki siyaset böyle pis bir hastalık.Ben ise vereceğin güvene göre destek verir veya vermem.


Başlık:

SAHTE İSİM

19:47:06

Gönderen:

Baransel AYSU

28/8/18

Öncelikle şunu belirteyim,Haymana`da aynı isimden bir sürü insan var.Fakat Baransel olarak,Kaç kişi var bilmiyorum bile kendi haricimde.Sahte isimle girip yani BARANSEL ismiyle yorum yapan beni olaya dahil etmeye çalışan ŞEREFSİZ ,KARAKTERSİZ HASİYETSİZ ... Önce delikanlı ol adam gibiisminle gir yada eger adında baransel ise soyadınıda yaz.burdan çok daha agır itamlarda bulunurum ama silinecegini bildigim için yeterli sanıyorum.ŞEREF YOKSUNU AŞAGILIK İNSANSIN LAN SEN. Hüseyin bey kesintisiz yayınlayınki bi daha başkaları adına sahte isimle girecek olanlara ders olsun.SELAMLAR


Başlık:

Tebrik Ediyorum

18:31:22

Gönderen:

Cengiz ÇAОLAR

27/8/18

Sevgili Fahri Abi, Çıkmış olduğun bu güzel ve kutsal yolda seni tebrik ediyorum. Aday olmak Haymana`ya hizmet edeceğim diye çıkan her Haymanalının hakkıdır. Bunu kimse engelleyemez. Allah yar ve yardımcın olsun. Saygılarımla,


Başlık:

Yazik

04:03:20

Gönderen:

Baransel

26/8/18

Bir sen eksiktin


Başlık:

Yazik haymanama

08:21:00

Gönderen:

Yaman

26/8/18

Arkadaşlar bir birinizi sevin bir biriniz hakkinda konuşmayin bilakis yüzunu konuşun yerin altida var vallahi billahi ne fahriciyim nede özdemir veya haci hiçkimseyi tutmuyorum ama yok olan haymana oluyor tüm siyasiler bir araya haymanayi kutaralim...


Başlık:

Mertotomotiv

08:48:36

Gönderen:

Emrah bayram

25/8/18

Degerli arkadaşlar sahte isimlerle karalama yapan kişlerin siyasi ticari olarak kişi ve kurumlara zarar verme cabasından dolayı maddi manevi dava acma hakkımı kullanarak avukatım aracılıgıyla cumhuriyet savclıgına suc duyurusunda bulundum.inceleme sürecinden sonra gerekli davalar acılarak gercek kimliklerini sizinle paylaşacagım.saygılarımla


Başlık:

hayırlı olsun

02:58:24

Gönderen:

mliili göürşcüler

24/8/18

hayırlı olsun başkanım inşallah haymana milli görüş belediyeciligini tadacak..meyve veren agac taşlanır.aday acıklandıgı an bizde seninle sahadayız gece gündüz calışcaz sonuna kadar yanındayız.sizin adaylıgınızla bütün dengeler degişti.işi ehline vercekler hayırlısıyla.sabrın sonu selamet.zafer inanlarındır..


Başlık:

Ali beye ve fahri abiye

17:02:22

Gönderen:

Gedikli

24/8/18

Ali bey sana zarar veriyolar herkez kimin ne yaptıgını görüyo hüseyinle seratı uyar kamuda calışanların siyasete karışması suctur ip numaraları oradan cıkarsa bu kurum kendini nasıl kurtarcak Siyset yapacaklarsa istifa etsin yapsınlar bura oyun yeri degil başka yerde oynasınlar büyüklügünü göster uzaktut bizden.fahri abi sende şu iyi yigen diye kendisini önplana cıkaranı uyar iyiyim ayaklarıyla ne amaca hizmet ediyosa artık sana zarar veriyolar yıllardır kimin kimin yanında oldugunu herkez neyin ne oldugunu kimin ne oldugunu biliyo bu bedrin aslanıyla ugraşmayın siyasetinize alet etmeyin herkezin bi sabrı var kimse sahipsiz degil .biz maddi manevi arkasındayız sahte isimlerle terbiye sınırlarını zorlamayın.


Başlık:

Abi yapma

07:12:29

Gönderen:

Yaşar

23/8/18

Abi yapma valla kazanamazsın sadece başkalarının ekmeğine yağ sürersin.


Başlık:

yigidi öldür hakkını yeme

06:49:41

Gönderen:

harbi gedikli

23/8/18

yorum yazmamak için kendimi zor tuttum ama yazmam lazım yigidi öldür ama hakkını yeme bu köyün önde gelen tüm aileleri ne sesleniyorum saraclar beşkayalar bayramlar aysular ustalar yıldırımlar koçlar kayalar güneşler balcılar ve sayamadıklarım bu genci 2 tane cakala yemmi edeceksiniz ne zararını gördünüz.adaylar fahri ustayı hacı aysuyu halil ibrahimi bi kenara koyun. allah için konuşun köylülerim gelin bu adını soy adını saklayan aciz korkak insanları dava edelim hesabını soralım.oyuna getiriyolar yarın bize saldıracaklar parcalıycaklar aslan gibi kimseye muhtac degil kendi ekmegini taştan cıkarıyo.kime zararı var birbirimize sahip cıkmadık canlarımız gitti nezaman birlik olcaksınız.silkelenin kendinize gelin herşey makam mevki başkanlık degildir.biribirinize sahip cıkacak bi sandık kapatacak birlik olacak gücünüz yokmu.bu saldırılardan ders alın hepimiz akraba köylüyüz.haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.ayaga kalkın birlik olun düşmanlarınız saldırırken seyretmeyin.


Başlık:

Yolundan şaşma başkanım

05:56:39

Gönderen:

Dava Adamı

23/8/18

Buraya birşeyler yazsalar da, yazdırsalar da, biz biliyoruz ve görüyoruz herşeyi başkanım. Diğer adayların herşeyini iyi biliyoruz. Hiç merak etmesinler, siyasi meftaların da, kendini samimi gösterenlerin de ne halt olduğunu, geçmişte ne işler çevirdiğini biz biliyoruz. Sen yolundan şaşma başkanım. Aynen devam et. Bunlar sana ....., sana saldıracak, çünkü sen doğrusun, senin yolun doğru... Aynen devammm...


Başlık:

dogru yoldasın

05:49:50

Gönderen:

kücük esnaf

23/8/18

fahri abi hayırlı olsun..seni takdir ediyorum.cizginide dik duruşunuda.sanırım has parti ilçe başkanıydınız bi toplantıda bütün oteleler kurumlar esnaflar haymana esnafından alış veriş yapsın kendi kendimize yeteriz demiştiniz ama sizi kimse dinlememiş eleştirmiş yanlız kalmıştınız şimdi bakıyorumda tek başınıza cıktıgınız bu yolda buraya gelince herkez dost olma cabasında yer kapma cabasında o günleri gözünüzün önüne getirin kim nerde kimin yanında menfaatleri için size sırtını dönen makam mevki için sizi yok sayanlar ozaman dogruyu söylediginiz halde haklının degilde gücün yanında olanlar tabelası olmayan partinin başkanı diyenler.şimdi siz güclüsünüz diye size yaranma cabasındalar.bu 15 yıllık süreyi sadece hatırlayın ve yolunuza emin adımlarla devam edin.iyi günde herkez dost kötü günde dost bulabildinizmi. Saygılarımla


Başlık:

hayılrlı olsun abi

03:09:23

Gönderen:

fen işleri calışanı

23/8/18

hayırlı olsun fahri abi seni seviyoruz yolun acık olsun


Başlık:

Gercek akp

20:19:30

Gönderen:

Haymana

23/8/18

Sayın usta partim diyorsunuz da önceki belediye seciminde partiniz akp sızı dogru yol partisi icinmı gorevlendırdı sızın partıcılıgınız sadece manvaatınız ıcın haymana da kimseyi daha kandırmasın akplıysen kendinde cok guvenıyosan ankara içinde aday ol haymana kucuk gelir sıze


Başlık:

Metin

19:33:10

Gönderen:

Haymanaliii tedirgin

23/8/18

Sen baskan adayi olcan havanı yeğenin emrah atsinn simdi ole yarin baskan olsan napcaz ?


Başlık:

Aday olma abi

23:51:47

Gönderen:

İşssiz

22/8/18

Abi aday olma bırak hacı aday olsun biz belediyede calışyoduk hacı kaybetikren sonra hepimizi işten cıkardılar biz 5 yıldır emek veriyoz bekliyoz aradan cekil bunların hakkından hacıdan başkası gelmez


Başlık:

merak ediyorum

23:45:34

Gönderen:

osman

22/8/18

fahri bey bi konuyu merak ediyorum.belediye başkanı adayı oluyorsunuz.benim bildiğim birisi aday olacaksa önce kendi havlusunu toplar.köyünüzde 4 aday var ve siz tüm ailenizle küsken bizden nasıl oy vermemizi bekliyorsunuz.çalışmalarıyla efendilikleriyle takdir ettiğimiz yeğenleriniz var.onlar sizin yanınızda mı yoksa sadece emrahla mı seçim kazanmayı planlıyorsunuz?


Başlık:

Karekterli olun

19:43:03

Gönderen:

Modanlı

22/8/18

Hayırlı olsun fahri bey biz seni cok iyi biliyoruz sizde bizi bilirsiniz bi sorun olsa telefon eder ulaşırız buralara yazı yorum yazcak kadar korkak degiliz aşagıda modanlı diye yorum yazan sahte kimliki kişinin bizimle bi alakası yoktur gece 02 46 da nerden yorum atıysa ip numrası bellidir bizimle uzaktan yakından alakası yoktur. .bu yorum yazan kişiler adını soy adını yaz başkalrının aşiretlerin köylerin adını kulalanarak insalara camur atma kimle ne sorunun ne yaran varsa git cöz başka yerde cöz serkan isimli kişinin yazdıkları harfiyen dogru klavyenin arkasında adamlık yapan korkak zavalılar var köyler aşirerler düşman algısı yaratılıyo yanlış bunlar terbiyesizlik gercekten


Başlık:

İyi insan yokmu

07:09:32

Gönderen:

Serkan 3 yorum

21/8/18

Sevgili hemşerilerim demem oki bütün haberlerde yorumlarda bu ilçe hic bir siysetci makam insalar iyi degil herkez kötü herkez eleştiriliyo ama isimsiz kötüleyenler iyi bu insaların tek sucu gazeteye cıkıp bilgi vermek makamda calışmak kurumlarda amir olmak hepsi kötü isimsiz yorım yapanlar iyi ben kimsenin tarafında degilim sadece biz halk olarak dürüst olalım yalanla ifitrayla korkaklıkla herkezi kötülemeyle bi yere varamayız sadece menfati olan insalar kazanır menfati olanlar zaten kötülüyor haymana gazetesi size büyük iş düşüyor bu ilçenin birlik beraberlik içinde olması için bence bu yorumları tüm gazete genelinde bi düzene sokun yada kaldırın belediyede ilçede adaylarda insalarda iftiralara maruz kalmadan calışmlarını bilgi aktarımlarını yapsınlar yoksa iyiyle kötüyü ayıramayız isimsiz insanlar halko oyuncak eder biri hırsız olur biri arsız olur bu ilçede köy olur kusura bakmayın gazeteki tüm haberlerde boş yorımları görünce insalık varmı diye yazdım.allah yardımcınız olsun


Başlık:

Gorus

06:55:30

Gönderen:

Serkan 2 yorum

21/8/18

Devamı. insanlar secim ve adaylik surecinde bir suru emek harciyolar maddi manevi olarak belediyenin iyi hizmeti olsada kotu olmasada kotu ilce teskilati calisada kotu calismasada adaylar konuşsa kotu konusmasada acaba insalar be bekliyo nasil yarancak size makamdakiler adaylar lutfen biraz insan olalim hepsi bizim insanımız kişisel sorunu olan insanlar gazeteyi yorum yazarak bi yere varamazlar gercek kimligini saklayarak buna adamlık dostluk tarafcılık denmez sayın haymana gazetesi kişisel eleştirelerde hangi makam hangi kişi isimlerini lütfen kulanmayın nokta koyun dogru haber tarafsılık başkalarının yön vermesine izin vermek degildir bu sistemi ya tc kimlikle ya bireysel üyelikle bu sorunları cözmeniz lazım cünkü sahte insalar sahte yorumlar tüm haberlerde belki adam hasta belki cenazesi var belki hicbir alakası yok ama ismi gazetede eleştiriyo iftira atılıyor başarısız diye karalanıyo sizce bu dogrumu eleştircek insan gazeteye cıksın elştirsin halkta bilsin dogru olan budur.


Başlık:

Kurban bayramınız hayırlara vesile olsun

06:38:50

Gönderen:

Serkan 1.yorum

21/8/18

Öncelikle hayırlı olsun fahri usta degerli hemşerlerim tüm gazeteyi okudum her sayfada her haberde kişisel sorunlu yorumlar var sayın haymana gazetesi biz ilçemiz birbirini sevmedigi için fesatlıktan iftiradan adamcılıktan gelşmiyor biliyosunuz camur at izi kalsın mantıgı var hepsi haymanamızın insanı iyi yada kötü makamda hizmetleri olmuş sen sevmesin başkası sever sen vermezsin başkası oy verir isim kulanarak kötü yorum yaparak ne geciyor elinize fahri bey ödemir bey rüstem bey hacı bey halil bey ilçe teşkilatı belediye calışanları ve bunun gibi isimler kullanarak eleştiriler var severiz sevmeyiz ama bu işinde bir düzeni olmalı isimsiz yorumlara başkasının ismini kullanma hakkı vermeyin isimlere nokta koyun yada üyelik acın yada tc olmadan yorum yaptırmayın insaların olmadık isimleri üzerinden siyaset olmaz düşmalık olur haberle alakası olmayan makam sahipleri insalar haksız yere kimligi belirsiz kişiler tarafında yalan yanlış eleştiriliyor


Başlık:

allah yardımcın olsun

04:07:18

Gönderen:

esnaf

21/8/18

fahri bey hayırlı olsun alllah utandırmasın.sen yoluna devam et eleştiriliyosan dogru yoldasın demek menfati olanlar senin adaylıgından baya korkmuş aşagıda biriside köyler tanımıyor diyor fahri bey yıllardır siyasetin içinde meclis üyeligi ilçe başkanlıgı yapmış milet vekili adayı olmuş halen ticarette işyeri burda olan kişi tanınmıyomuş hangi esnaf hangi köy tanımıyo acaba Eğer arkanızdan konuşuluyorsa üzülmeyin Onlardan bir adım öndesiniz demektir..yolunuz acık olsun..


Başlık:

Hayirli olsun

02:36:28

Gönderen:

Belediye personeli

21/8/18

Hayirli olsun


Başlık:

hayırlı olsun

04:05:17

Gönderen:

hamza

20/8/18

hayırlı ugurlu olsun başarılar


Başlık:

Nasıl verelim

02:49:04

Gönderen:

Modanlı

20/8/18

Fahri amca biz şimdi sana nasıl oy verelim senin yeğenin olmadığı halde yeğeninmiş gibi hava atan emrah siz gelince bizim köylülerin hepsini işten attıracakmış. Şimdik oy verelimde ekmeğimizden olalım. Hastaneden kovulduysa suçlu kendisi bizim ne suçunuz var


Başlık:

Haymana Kazansın.

21:22:21

Gönderen:

Sıradan Bir Vatandaş

20/8/18

Haymanada şartları olgunlaştırmanın ve sistematik döngü içerisinde kalkındırma açısından FAHRİ USTA gayet başarılı olabilecek ve belediyeyi kaldıracak yapıya sahip bir kişilik.Gerek siyasi açıdan gerekse haymanaya yatırım yapan oğulları ve kendisi ziyadesiyle bunu hak ediyorlar.Umarım teşkilatlanma ve çalışma bakımında eskik kalmaz ve yarışı rahatlıkla kazanır.Ziraa haymananın durumu şuan için pek iç açıcı değil.


Başlık:

MertotomotivGarimenkul

19:29:24

Gönderen:

Emrah Bayram

20/8/18

Degerli arkadaşlar benim adımı kulalanarak yorum yapan arkadaşlara benim hic bir makam mevki talebim olmadı olmazda aile büyügümüz varken bize konuşmak düşmez. haymanada yaşayan insanlar bilir yeni adliyenin karşısında mert oto emlak iş yerim var sohbet etmeye cay içmeye beklerim şükür kimseyle bi sorunumda alacagımda verecegimde yok kendi halimizde rızkımızı kazanmaya calışıyoruz. aile büyüklerimiz varken bir yola cıkmışken bizim konuşmamız yorum yapmamız etik olmaz.hepimiz bu ilçede yaşıyoruz. Bu vesileyle tüm adaylara başarılar diliyorum..İNSALARI SEVMEYE BİLİRSİNİZ.Her İnsan kendinden sorumludur.adını soyadını yazmayan insanlara itibar etmeyiz. ALLAH herkezin kalbine göre versin.Saglıcakla Kalın.


Başlık:

hacı ilçe başkanı fahri abi belediye başkanı olsun

17:33:52

Gönderen:

kemal

20/8/18

fahri abi hacıyla anlaş yanyana beraber calışın hacı başkan ilçe başkanı olsun sizde belediye adayı olun onun akpartide cok hizmeti var sizi yanyana görmek istiyo bu halk birlik olun.


Başlık:

Meyve veren agac taşlanır

17:21:23

Gönderen:

Hamza

20/8/18

Fahri abi hayrılı olsun sen devam et meyve veren agac taşlanır millet hasetinden camur atıyo birini elştiriliyolarsa bir adım önde demektir sonucta siz akrabasınız et tırnaktan ayrılmaz başkalarının lafına bakma hacıya halilidr yanına al aslanlar gibi cıkın size sizden başkası yararı olmaz


Başlık:

kusura bakma

17:16:57

Gönderen:

esnaf

20/8/18

başkan hayırlı olsun oyumu vermem cünkü esnaf secimlerimde cok yakının bizim karşımızdaydı özdemirin yanındaydı sizin gibi tarafsız olması gerekirdi sizinde uyarmanız gerekirdi saglıcakla kalın


Başlık:

Secime 5 kala

17:00:02

Gönderen:

Ali

20/8/18

Fahri bey hayırlı olsun ama su gercegi gecmeyelim siz bu tefec ırkcı kendini begenmiş haymanaya yararı olmayan ilçe teşkilatyla kazanacagınımızı sanıyosunuz bi bakın ilçe teşkilatına bi tinerci eksik ilç başkanı ben olmasam millet vekili yapmazlardı bana yalvarıyo belediye başkanı adayı yap diye heryerde anlatıyo bu zavallı insana minetinizmi var kusura bakmayın bizim ilçe teşkilatına verecek oyumuz yok bunların hakından hacıdan başkası gelmez hacı gelirse bunlar gider biz bunlardan kurtulmak için hacıya oy verecez bunları aldır canla başla yanında duralım yoksa hacının yanındayız


Başlık:

hayırlı olsun

16:44:08

Gönderen:

ahmet

20/8/18

sayın fahri usta saygılar hayırlı olsun bizler ak partide yıllarca calıştık secimi hacı aysu kaybetikten sonra belediyede bizim işten cıkmamız icin neler yaptılar ali cifci ve talip cogumuz belediyeden işten cıktık kusura bakmayın akpartili olup bize bedel ödettiler biz o yüzden hacı aysunun yanındayız oyumuz ona . ama hacı aysuda ali benim encümenim diiyo bu yazdıgım isimlerle yola cıkarsa onada oy yok .sizede başarılar bu insanlar 5 yıldır secimi bekliyo sandık demek hesap zamanı demek..


Başlık:

Uzak tut

10:12:22

Gönderen:

Haymana lı dostun

20/8/18

Değerli kardeşim fahri öncelikle çıktığın yolda başarılar diliyorum. Bir dostun olarak bir tavsiyede bulunmak istedim. Seçim kazanmak istiyorsan ortalıkta dayım diyerek senin adını kullanarak ilçe başkanı olacam diye diye herkese dikilen Biri var.sana çok oy kaybettiriyor haberin olsun. BASARILARIN DAİM OLSUN.


Başlık:

ALLAH utandırmasın hayırlı olsun

03:52:15

Gönderen:

ak genclik

19/8/18

hayırlı olsun sayın vekilim allah utandırmasın


Başlık:

hayılırlı olsun yanındayız

03:49:38

Gönderen:

Saracgolu

19/8/18

yakın akrabamız abimiz köylümüz hayırlı olsun...gedikköylü olmayıp aşagıda köymüzün adını kullanan zavallı biz hacı aysu halil fahri usta hepimiz akrabayız cenazemiz bir üzüntümüz sevincimiz bir bizim icimizde kandavası yok düşmanlık yok lütfen eleştirirken hacıyıda halilide diger adaylarıda eleştirmeyin hepimiz haymanalıyız arkabayız ve yanyana yaşıyoruz yanlışlar olabilir amac haymananın ileriye gitmesi birlik ve beraberlik içinde inşallah bu secimi gecircez saglıcakla kalın.tüm adaylara başarılar ....


Başlık:

Olmaz

23:12:26

Gönderen:

Melahat

19/8/18

Fahri bey burasi haymana kusura bakma sana oy yok sen akp nin adayi olsanda kaybedeceksin çünkü koyler seni tanimiyor akp ye oy yok diyen 2010 yerel gazetede yaptigin açiklamalarin var sana oy yok sen akpli degilsin


Başlık:

Vay canina

23:08:55

Gönderen:

Alper

19/8/18

Fahri beyi benden iyi taniyan olmaz vallaha haci ile fahri yanliz kalsalar oyum haciya niye fahri nezaman haymanaya bir iyligi dokunmus haymanayi herzaman kullanmistir vede çok tehlikelidir aman çok dikkat etmek gerekir


Başlık:

Dün nedin bugün ne diyon

22:50:30

Gönderen:

müslüm

19/8/18

Gercekten sizi sever vede sayarım fakat çoğu yerde sizin ağzınızdan duydum,Vekillige seçilmezsem isim vermiycem destekleme olarak 1 kişi ismi verdiniz b sözü söylediğinizde herkeslerde varda.benim anlamadığım yalan konuşmak bu kadar kolaymı?saygı ve sevgilerimi sunarım.


Başlık:

FAHRİ ABİ SELAMLAR

18:19:07

Gönderen:

ESNAF

19/8/18

fahri abi haymanada yatırımını yapmış yıllardır ticarette ben bir esnaf olarak cok sevindim aile olarakta kötü birşeylerini kimseye zararlarını görmedim bence haymana için bi şans millet vekili kadar cıkanın birisi haymanaya hizmet eder ismimi yazardım ama biliyosunuz burası haymana hemen muahalifler cephe alıyo siyaseti savasa iftiraya dönüştrüyolar biz esnaf olarak haymananın halinden memnun degiliz banyocu gelmez oldu son olaylardan kavgalardan sonra halkımızda dışarı cıkamaz oldu bazı arkadaşlar halen özdemir başkan olsun diye ugraşıyolar.ben burdan göc etmeyi düşünüyordum bi umut olarak sizin adaylıgınız var sizde olmasanız özdemir tekrar kazanırsa bende memleketimdeen gidecem allah yardımıcınız olsun.hepimiz kardeşiz bizi daha iyi yönetlimek isteriz.saglıcakla kalın hayırlı olsun abi


Başlık:

Hayırlı olsun

16:03:36

Gönderen:

Atilaa

19/8/18

Fahri bey hayırlı olsun ben adınızı listde okuyunca cok gurur duydum bir haymanalı hemşerimiz 7 sırada büyük başarı siz olumsuz yorum yapanlara bakmayın cumhur başkanı 80 milyonun içinden aday göstermiş ispatlamış kendsini ne yazsanız boş ben akpartinin adayı siz olacagını vr hizmet edeceginizden eminim hayırlı olsun


Başlık:

Kendinize gelin!

11:02:46

Gönderen:

Ahmet musa

19/8/18

Oh oh iyi oluo sen haci halil levent birbirinizin oylarıni bolun sındıran köyü ozdemire 2500 oy verse özdemir tekrar kazanir . Rant icin degil haymana icin cabalayin memleket bitio ! Özdemirin ekmegine yag süruosunuz arkadaslar kendinize gelin


Başlık:

Umudumuz oldun ak partide

07:48:16

Gönderen:

Akpartili

18/8/18

Biz akpartililerin umudu oldun bu ilçeyi kurtar bunlardan ak partiye yaraşır bi ilçe belediye kur biizim umudumuz oldun ilçe teşkilatı encümenler özdemirin korkusundan agızlarını acmıyolar bencr hacı beyle yanyana yürü birleşin bu ilçedeki herkezin umudusunuz allah hayırlı etsin cok sevindik en sonunda ak partiye yaraşır bi aday cıktı disiplinli calışkan yıllrdır burda esnafsınız bizi bu ital müdürlerden kurtarın


Başlık:

Hayırlı olsun

05:55:43

Gönderen:

Haymanalı

18/8/18

Öncelikle hayırlı olsun fahri bey benim bakış açıma göre şansınız çok yüksek! Lakin hacı beylede oturup bi anlaşma sağlamanız dahada sizi güçlendirecektir. Özdemirin ordan burdan çok insan yazdırdığı aşikar. Ama haymanayı ancak siz kurtaracak gibi görünüyorsuz.ne olursa olsun 15 oyumuz var ve hiç bir beklentimiz yok oylarımızı haymana için size vereceğiz. Sizi tanıyoruz gerek şahsınız gerekse yakın akrabalarınız gayet düzgün insanlar! ( dayım diye hava atıp ahkam kesen emrah bey hariç) saygılarımla başarılar diliyorum size!


Başlık:

Tebrikler

05:40:23

Gönderen:

Gedik köylü

18/8/18

Fahri abi hayırlı olsun ben ve ailem bi köylün olarak desteliyoruz seni tek ricamız şu ilçe yönetimini temizlemen yıllardır hacı aysunun yüzünden ilçe yönetimine dogru düzgün biri gelmedi hacıdan sonrakileri hep hacı ilçe başkanı yaptı sonuç ortada


Başlık:

Haymana

04:54:26

Gönderen:

Suat

18/8/18

İnsanlar sana çok tepkili fahri abi haa ben bi yanlış hata bişe görmedim sende ama neden bilmiyorum hayırlısı olsun


Başlık:

Haymana için

04:40:26

Gönderen:

Ahmet

18/8/18

Hayırlı olsun haymananın sana ihtiyacı var başkanım


Başlık:

Haymana

04:26:11

Gönderen:

Kaan

18/8/18

Siyaset olaun diye belediyeye atıyosunuz ama bizler belediyeden memnunuz burda 3 5 yalancı yorumla bişe olmaz iyi günler


Başlık:

Belediye

04:24:25

Gönderen:

Kenan

18/8/18

Sibel isimli arkadaş 5 yıldır belediye bişe yapmadı diyebiliyorsan ya haymanada yaşamıyorsun yada sen sibel degil yalamcısın haymana tarihinde almadıgı hizmetleri aldı bilmiyorsan haberin olsun diye söyleyim dedim nankör olmayın lütfen


Başlık:

Yazik

04:12:12

Gönderen:

Merdo

18/8/18

Sendegilmiydin akp ye oy verilmez ver kafirdir diyen eliniz kirilsin diyen yazik yazik vallahi billahi yaziklar olsun


Başlık:

Haymananin kurtuluşu

21:24:54

Gönderen:

Ali

18/8/18

Türkiye de büyük USTA HAYMANADA FAHRİ USTA Haymana için siyasi bilgisi ve bürokrat çevresi olan tek kişi derim


Başlık:

Tek umud sizsiniz

17:34:11

Gönderen:

Sibel

18/8/18

Sayın fahri bey allah için biraz vicdanınız varsa beş yıldır haymanaya en ufak bir faydası olmayan ilçe ve belediye baskanina engel olur ak parti adayı olursunuz aksi takdirde haymana zulümle basbasa kalmaya devam edecetir


Başlık:

yazık

15:40:05

Gönderen:

ahmet demir

18/8/18

öncelikle sormazlarmı sayın vekil ak partiye karşı yerel secimlerde mevcut başkana calıştın ve kendince başarılı oldun amaaa haymanaya ne kadar kötülük yaptığını hep beraber görüyoruz yazık siyaset bu olmamalı sayın usta haymana sizden bu hesabı soracak bekliyoruz adaylığınızı


Başlık:

Büyük USTA

06:57:19

Gönderen:

Ali

17/8/18

Türkiye de büyük USTA HAYMANADA FAHRİ USTA


Başlık:

Hayırlı olsun

06:55:20

Gönderen:

Memetmali

17/8/18

Hayırlı olsun fahri bey size oy verirz ama biz bu teşkilata oy vermeyiz bu ekiple bu secime girme başarısı olmayan insaları listende ve teşklatta olacalaklarsa oy vermeyi düşünmüyorum ak partiye yaraşır bi ekip varsa varız bunlar varsa yokuz 5 yıldır bu ilçe secimi bekliyo özdemir ve rüstemden ilçe teşkilatından kurtulmak için sanırım farkındasınız halk farkında ama size tekrardan hayırlı olsun


Başlık:

Hayırlı olsub abi

05:01:41

Gönderen:

Cemal

17/8/18

Fahri abi hayırlı olsun allah utandırmasın


Başlık:

Yeter

04:53:32

Gönderen:

Yeter

17/8/18

Yeter be usta olmuyo anlaman lazım bırak bu koltuğa oturma hevesini millet vekili olamayacağını sende biliyordum acaba vekil olmadık belediye başkanı olalım diyorsun.Gençleri destekleyin erdemlilik yapıp onların önüne açın eğer herşey Haymana içinse koltuk sevdalısı olmaktan vaz geçin.


Başlık:

Adaylar çogalıyor

04:26:12

Gönderen:

Levent

17/8/18

Sayın Başkan 2 dönem milletvekilliğinie adaylıgına koymuşsun daha ne diye gelipte belediye başkanlığına aday oluyorsun başkan


Başlık:

Adaylık

04:24:05

Gönderen:

Erdem çelik

17/8/18

Hacı başkana ayıp ettin


Başlık:

Seçim gezileri

04:16:46

Gönderen:

Hakan

17/8/18

Mailletvekilligi adaylıgında haymanada gezmeyen sonra oyların üstüne oturmaya çaklsan insan. Belediye seçimlerinde de gezmezsin umarım köylere girecek yüzün varsa bekleriz


Başlık:

Alaattin

03:38:59

Gönderen:

Alaattin

17/8/18

Sen kendi köyünün düşmanısın yukardan aday olmakla olmaz bu işler fahri abi halk ın istegine göre bakacaktın halkdan sana ne kadar tepki oldugunu bizden iyi biliyorsun iyi günler


Başlık:

Sorun büyük

02:11:28

Gönderen:

Emrah

17/8/18

Herkese merhaba haymana ciddi anlamda kan kaybediyor son 10 yılda köy oldu resmen sürekli dışarda yaşayan haymana ile bağı olmayan kişiler adaylık ve encümenlik peşinde koşuyor bakınız ilçe ne hale gelmiş kim kalmış herkes ama herkes rant peşinde bizler bu memlekette yaşayan gerçek haymanali olarak sonuna kadar burdayız biz yaymamalıyız dışarda yaşayıp kimlikte haymana yazan değil doğma büyüme yaymamalıyız artık yeter çekin elinizi bu ilçeden fahri usta nede güzel söylemiş doğduğum yere hizmet diye evet fahri usta bu topraklarda doğdu yıllar yılı burda yaşadı burda kazandı buraya harcadı diğer aday ve encümen adayları siz nerde doğdunuz nerde yaşadınız nereye harcadınız haymanada bir evi olmayan insanlar rant peşinde koşuyor yazık


Başlık:

Nihayet

01:22:07

Gönderen:

Hilmi

17/8/18

Nihayet oy verebilecek biri çıktı hacıyı gördük rezil etti özdemir daha beter çıktı ben bu adama verecem en azından boş bi adam değil sözü dinleniyor yeğenleri felan efendi öyle çapulculara fırsat vermez başarılı bi insan


Başlık:

Hayırlı olsun

00:48:01

Gönderen:

A.Memet koç

17/8/18

Sen bizim gönlümüzün veklisin inşallah belediye başkanı adayı olarak görürüz hacı halil hepniz akrabasınız sen büyüklerisin topla onları beraber haymanaya hizmet edin tekrar hayırlı olsun allah yolunu acık eylesin .


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin