Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“BUNLARDAN SİYASETÇİ OLMAZ”
31/08/2018

Anavatan Partisi Haymana İlçe Başkanı Bekir Özmen çarpıcı açıklamalarda bulunarak, iktidar partisi ilçe başkanı ve ana muhalefet partisi ilçe başkanını eleştirdi.
Anavatan Partisi Haymana İlçe Başkanı Bekir Özmen hafta içinde gazetemizi ziyaret ederek, bir takım eleştirilerde bulundu.
Özmen yaptığı konuşmada: “Biz Haymana’da yaşayan insanlar olarak gerçekten zor bir dönemeçten geçmekteyiz. Bu zor dönemde sahada olması gereken, vatandaşın derdine derman olacak, insanların sorunlarını yakından takip edecek olan AKP İlçe Başkanı Rüstem Kandemir ve Muhalefet Partisi CHP İlçe Başkanı Naci Sezer ortalıkta gözükmüyorlar. Ne ses ne de görüntüleri var. Bunlardan siyasetçi olmaz. Ya bu işi doğru düzgün yapın, ya da o koltukları bırakın. Bize çalışacak, üretecek, vatandaşın derdine derman olacak yöneticiler lazım. İlçemizde çiftçilerimiz perişan olurken, esnafımız kan ağlarken, Haymana her geçen gün kan kaybederken, bunların o makamları fuzuli işgal etmeleri benim gibi birçok insanı üzmektedir. Mazotun 6 TL’yi, gübrenin 3 Bin 500 TL’yi bulduğu, birçok esnafın siftahsız kepenk kapattığı, otelci ve pansiyoncuların perişan olduğu bir dönemdeyiz. Haymana sürekli göç veren bir ilçe konumuna gelmiştir. Birçok kurumunu yitirmiş, ekonomisi daralmış, devlet eliyle yapılan hizmetler azalmış bir Haymana, inanıyorum ki ileriki zamanda ilçe olma özelliğini bile kaybedecek bir duruma gelecektir. Hal böyleyken, iktidarın ve muhalefetin sus pus olması garibimize gitmektedir. Haymana en kısa zamanda eski heyecanını, umudunu ve huzurunu bulmak ve hak ettiği yere gelmek zorundadır. Bu da becerikli ve çalışkan yöneticilerle olacak işlerdir. Bu minvalde ilçe yöneticilerini derhal bir çalıştay kurmak üzere toplanmasını, neler yapılabilir başlığı altında beyin fırtınası yürütmeye davet ediyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “BUNLARDAN SİYASETÇİ OLMAZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

doğru

05:14:20

Gönderen:

ali

31/8/18

çok dogru konulara değinmişiniz ben haymana caddelerinde bir mhp ilçe bşkanını birde sizi görüyorum zaten chp ilçe teşkilatının haymanada küçük olsun bizim politikası var iktidar desen mındar olmuş mevcut başkanla


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin