Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“SEÇİMDE BÜYÜK FARK ATACAĞIM”
12/10/2018

Haymana eski Belediye Başkanı ve 2019 seçimlerinin adayı Hacı Aysu verdiği ropörtajda çok önemli konulara değindi. Aysu, seçimi farklı kazanacağını söyledi.
Öncelikle Hacı Aysu hangi partiden aday?
Hacı Aysu’nun tabi ki beklentisi doğurup büyüttüğü, önceliği arasında AK Parti’nin adayı olmak var. Ama AK Parti olmazsa vatandaşlarımızın tespit edeceği, Haymanamızın kabul göreceği bir siyasi partiden de aday olabilirim.
Hacı Aysu 2014 seçimlerinde neden kaybetti?
Birinci derecede o günkü konjektörde il teşkilatımızın boşalan ilçe teşkilatına yapmış olduğu yanlış atama, ikincisi adaylığımız açıklandıktan sonra ilçe teşkilatının istifalarla çalkalanmasında, yaptığımız meclis üyesi listesindeki hatalarımız, o gün kendini Haymana’nın sahibi gören insanlardan kaçmamdan, onlarla bir araya gelmememden, mevcut başkanın ve taraftarlarının seçmenlere baskılarından, İlçe Emniyet Müdürünün Fetö’cü olmasından, İlçe Seçim Kurulu Hâkim ve Savcısının, paralel devlet yapısına yakın olmalarından, hiçbir şekilde itiraza mukabil dilekçelerimizin suiistimal edilişinden, dikkate alınmamasından kaynaklanan ve şahsımın yapmış olduğu ferdi hatalardan o seçimi kaybettik. 
Hacı Aysu 2019 yerel seçimlerinde kendisine rakip olarak kimi görüyor?
İnanın rakip olarak kendimizden başkasını görmüyoruz. Şayet 2014 yılındaki hatalarımızı minimum seviyeye indirir, güzel bir liste ile seçimlere girersek büyük fark atacağımızı düşünüyoruz.
Hacı Aysu’nun ismi CHP kulislerinde dolaşıyor. CHP’den aday olma durumunuz var mı?
Tabi ki şuan CHP, MHP, İYİ Parti teşkilatları adaylık bazında şahsımıza teklifte bulunuyorlar. Ama yukarıda da bahsettiğim gibi bizim önceliğimiz AK Partimizdir.
Geçen dönem sizi seçmeyen vatandaşlar, bu dönem neden seçsin?
Bizim 5 yıllık belediye başkanlığımızı, bu dönemin 5 yılı ile kıyasladıklarında bizim farkımız ortaya çıktı. Bu tablodan ötürü şahsımıza teveccüh göstereceklerine inanıyoruz.
Başkan Turgut’un takım elbiseli reklam girişimi hakkında siz ne düşünüyorsunuz?
Bir siyasi rakip değil de, bir Haymanalı olarak tarihimize utanç kaynağı olarak geçmiştir. Birileri diyor ki, reklamın iyisi kötüsü olmaz. Evet, kabul ediyorum, ama sen çıkar havuzda para saçarsan, çiğ köfte yersen, kusura bakma ben buna densizlik derim. Bu densizliğin yanı sıra yaptıkları en büyük handikaplardan birisi de ÇEPİK programından ötürü Paşa Cami’yi Yatsı Namazında ibadete kapatmaları olmuştur.
Çok sayıda adayın çıkmasını siz neye bağlıyorsunuz?
Şimdi burada bir Ayet-i Kerime aklıma geldi. Bu ayette der ki, “Siz sizden öncekilerinin çektiklerini, çekmediğiniz müddetçe cennete gireceğinizi mi zannediyorsunuz.” Bu adayların biri hariç tamamı AK Parti’nin adayı olduklarını söylüyorlar. Dolayısıyla ben bugünkü süreci geçen dönem çekmiştim. Aynısını Sayın Özdemir Turgut çekiyor. Çıkan aday arkadaşlara başarılar diliyorum. Allah herkesin gönlüne göre versin?
Kendi köyünden 3 tane daha aday var. Ne söylemek istersin?
Benim köyüm bu adaylardan dolayı bir araya gelip tek yürek Hacı Aysu’yu desteklediklerini hem basın, hem de kamuoyu önünde açıklamıştır. O yüzden fazla söze hacet yok.
Seçilirsen en büyük projen ne olur?
Biz sosyal medyada projelerimizin bir bölümünü açıklamıştık. Bunlardan bir kaçını söylemek gerekirse, ilçemize kazandıracağımız en büyük projemizden birisi Ankara’nın en büyük besi üretim çiftliğini ilçemize kazandırmak, diğer bir projemiz birilerine göre ütopya, bize göre ise yapabileceğimiz en kolay işlerden biri olan organize sanayi bölgesi haline getirmek, bir diğer projemiz ise İç Anadolu’nun en büyük termal kür projemiz olacaktır.  Bunların yanında Haymanamıza halen ihtiyaç olan özel müteşebbise yaptırmak kaydı ile 7 yıldızlı bir otel kompleksi kurdurmak olacaktır. Bir başka projemiz içerisinde kesimhanenin de olduğu canlı hayvan borsasını hayata geçireceğiz.
Tekrar seçilirsen giriş kapısı yapacak mısın?
İnşallah seçilirsek Haymanamıza yakışır şekilde Cennet Mekân Abdülhamit Han’ı ebedileştirmek için Abdülhamit Han Külliyesi yapacağız.
AK Parti’den adaylığını açıklayan isimler hakkında düşünceleriniz nelerdir?
Öncelikle hayırlı olsun. Burada AK Parti’ye müracaat eden arkadaşların ne kadar AK Partili olduklarını sorgulamak lazım. Birincisi Sayın Fahri Usta’nın 2014 yılında yapılan mahalli idareler seçimlerinde AK Parti’ye yapmış olduğu, adaylık müracaatından sonraki Demokrat Parti Adayına verdiği destek, AK Davaya gönül vermiş insanlar tarafından sorgulanmayacak mı? Bunun muhasebesi yapılmayacak mı? Sayın Ali İhsan Özer’in yine şahsımın adaylığının açıklanmasından sonra gece yarısı 12’de AK Parti’ye karşı yaptığı hamleler görülmeyecek mi? Ben burada ilkeli bir şekilde tertemiz bu arkadaşların içerisinde yıpranmamış olarak gördüğüm bir tane aday adayı var. O da Sayın Doğu Demir’dir. Aday yaparlar ya da yapmazlar o da genel merkezin takdiridir. 
Bir de şöyle bir önerim var. Kimseyi bir birine küstürmeyelim. Eğer aday arkadaşların cesareti varsa çıkalım kamuoyu önüne tarafsız bir şirkete geniş katılımlı bir anket yaptıralım ve kim bu anketten çıkarsa onun arkasında duralım. Böylelikle ne küskünlük, ne kırgınlık olsun. Buradan tüm adaylara hodri meydan okuyorum. Kimse partilerin arkasına sığınmasın. Kendi gücü var ise o zaten halkın nezdinde kabul görür!..
AK Parti’den en şanslı olacak aday sizce kim?
Havuza düşmeseydi bence en şanslı aday Özdemir Turgut’tu!
Haymana tarihinin en başarılı belediye başkanı kim olmuştur? Neden?
Ben şöyle bir şey söyleyeyim. Bir atasözü var “eşek ölür kalır semeri, insan ölür kalır eseri” Bana göre eser bırakan her belediye başkanı kendince başarılıdır. Ama dünden bugüne baktığımızda en başarılı belediye başkanı olarak kendimizi görmekteyiz. 
Meclis listenizde hangi isimler var, bazılarını sayar mısınız?
Ataköy’den Sezai Keskin, Bahçecik’ten Avukat Özgür Erat, Bumsuz’dan Eşref Benli, Altıpınar’dan Vahit Hakbilen var. Bunların yanı sıra ismini gizli tuttuğumuz arkadaşlarımız var. 
Haymana’ya son olarak bir mesajınız var mı?
Son olarak Haymanalı vatandaşlarımıza sabır diliyorum. İnşallah hep birlikte Haymanamızı 31 Mart’tan sonra yeniden inşa edeceğiz. Allah yar ve yardımcımız olsun.
(Hüseyin YILDIRIM-Yavuz ÇİFÇİ)

Bu yazıya toplam 70 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “SEÇİMDE BÜYÜK FARK ATACAĞIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Haymana Gazetesi Ne Yapıyor!

19:47:37

Gönderen:

Hakan

19/10/18

Haymana Gazetesi açık beyan bir şekilde; tarafgillik yapıyor. Buraya dün Hacı Aysu ile ilgili güzel bir yorum attım. Bu yorum yayınlanmamıştır. Dünkü bebelere kendilerini satanları bu millet de asla affetmeyecektir.


Başlık:

Yeter yeter yeter

07:29:33

Gönderen:

Feramuş

17/10/18

Allah aşkina hacida özdemirde haymanayi birazcik olsun seviyorsaniz çekin elinizi haymananin üstünden bu millet sizden bikti yeter yeter yeter dahada ankete yazin haci aysu diyosun ne yaptin haymanaya bu millet enayi değil yeter allah aşkina yeter


Başlık:

hamza facede esmis

01:41:05

Gönderen:

hasan demir

17/10/18
Beğenmediğiniz Hamza Kabasakal Levent kocu facede rezil etmis. ADama iftira atmayı bırakın

Başlık:

Hep koltuk ve makam

19:29:43

Gönderen:

Vatandas

17/10/18

Haymana artik bikti vay haci,ymis vay ozdemirmis.Allah rizasi icin İlce icin ne yaptilar elinizi vizdaniniza koyun bu ilceye yazik.


Başlık:

Yok yom

06:57:14

Gönderen:

Berat

16/10/18
Haci kazanirsa .... ..... gene cim cimenin bir odasini takim elbise ve ayakabiyla doldurur çay oçagi ona çalisir ya allah aşkina .... 5 yildir nerde allah bu makamlari boyle haci gibelerden korusun yara i sen herdaim büyuk hikmet sahibisin allahim haci gibilerine nasip etmez inşallah

Başlık:

Hayırlısı...

02:10:18

Gönderen:

Hacı

16/10/18

Öncelikle hacı Aysu iddialı olmak güzel kendine güvenmek daha güzel ama bir dönem yaptın olmadı bu memleketin okumuş bir adama ihtiyaçı var sen ve özdemir Turgut Haymana halkına teşekkür edip köşemizde çekilmelisiniz sizleri denedik olmadı yaptığınız hizmetler için teşekkür ederiz ama bu ilçenin daha büyük kendini hayatta tutabilecek yatırımlara ihtiyacı var başarının olduğu yer kalabalık olur bu gerçek ama nedense senin ve özdemir Turgut zamanında nüfus azaldı.


Başlık:

Bıkmadınız

01:42:03

Gönderen:

Mehmet

16/10/18

Mevcut başkanda kürt ama ırkçılığı ben hacı aysuda gördüm kazanir kazanmaz işten çıkardılar sen ve ekibin uzak dursum haymanadan bi bitmediniz gettt...


Başlık:

Ne yaptık ki

09:13:57

Gönderen:

Metin

16/10/18

Ozdemir yonetseydide tekrar ona verilseydi onlar elinizi vicdaniniza koyun be .sayin ozdemirciler bu adam haymanaya ne yapti?


Başlık:

Vağ vağ

08:04:28

Gönderen:

Mert

16/10/18

Son kullanma tarihi geçenler demişsi ya cok gülgüm çok doğru bir söz ama o u tutan kim haci aysunun son kullanma tarihi 4 yildir geçmiş şimdi gelirsen haymanayi zehirlersin otur oturduğun yerde bu sefer ne sana nede özdemir e oy yok çok şukür ikinizdende kurtulacaz inşallah.


Başlık:

Vaycanina

07:58:19

Gönderen:

Hüseyin

15/10/18

Ya bakyorumda herkesin uslubu bozulmuş yapmayin haymanaya zarar veriyosunuz haymanayi hiç düşunen yok herkes kotuk peşinde yapmayin haci abi yeter bir işle meşkul ol birak artik bu siyaseti torununu sev niye bukafar çokmu önemli koltuk senin oçin yapma abıii


Başlık:

taraf

00:25:24

Gönderen:

muhammet

15/10/18

yavuz bey taraf da ne yapıyor mesela hamzanın 120 kısılık trol hesabından hacı aysu için yazdıgınız övgü yazılarını yayınlamıyor ne yapıyor da taraf. burdan bile ortaya çıkıyor 3 5 kişinin çıkıp hacı aysu lehine yazdığını. yav var ya hiç mi hiç akıllanmayacaksınız sonrada oturup yok şu fetocuydu yok seçmenı baskıladılar yok bılmem ne oldu kazanamadık diye ağlıyorsunuz yazık ya vallahi.


Başlık:

Gerçekten tarafsınız

17:38:36

Gönderen:

Ali

15/10/18

Haymana gazetesi özellikle de yavuz çiftçi gerçekten artık belli ediyorsun tarafsın.Hacı karşıtısın ama unutma hacı geliyor.

EDİTÖRÜN NOTU: Ben Yavuz ÇİFÇİ. Bu kanıya nereden vardığını çok merak ediyorum? Muhtemelen beni tanımıyorsun, ya da tanıdığını zannediyorsun.  Belki de kulaktan dolma bilgilerle yazıyorsun. Benim tek tarafım var o da Haymana. Şu an için hiçbir adayla partiyle veya oluşumla, resmi ya da gönül bağım yoktur. Kamuoyuna saygılarımla...


Başlık:

Gazeteci

09:52:01

Gönderen:

Selim kaatcı

15/10/18

Hacı başkan basın danışmanın hamza sahte hesap açıp seni degişik degisik isimlerle seni övüp kendi kendine cevap veriyor. Çok kötü deşifre oldu bu gazeteci .... bu yüzden cezaevine girdi yargilanıyor insanlara yalancılık algısı yaratmakmı bunun görevi nedir yani bıktı insanlar bundan illallah geldi biraz dürüst siyaset istiyoruz başkanım biraz samimiyet gerçekçilik lütfen. Başkalarını kötüleyerek degilde kendinizi anlatrak siyaset yapsanız bu kadar itici olmazdınız yanlış anlamayın beni ama imajınız tarzınız bu


Başlık:

Başarılar

07:48:40

Gönderen:

Hasan demir

14/10/18

Ya arkadaş bırakın şu aynı klavyeden karalama kanpanyasini göz var dizam var halkın dilinde hacı aysu var burada kötüleyerek halkın dilinden ve gönlünde silemez siniz bu adam sayılır ve sevilir halk isitiyor ve seviyor kazacagi belli Rabbim yolunu açık etsin


Başlık:

......

07:06:13

Gönderen:

Gazeteci

14/10/18

valla burda bir sürü kişi hamzayla ilgili konuşmuşta bence hamza haymana in çok değerli bir labaratuvar.bir kere lise mezunu kendını gazeteci yaptı chli olarak buyudu ak partılı oldu koltuk bulamayınca iyi partılı oldu sahtecılık yapıp ıyı partı bızımle alakası yok dıyınce ıstıfa edıp sıyasetı bırakıyorum dedı.hamza kardesımız kemıksız vucudunu kıskanır olduk.kim kaybetmek istıyorsa bu çocugu alsın yanına özdemircı arkadaşlar bence sevinmeli.ikincisi de şu hacı bey hamzayı ekibine alıp ak partiye başvurusununyapsın bızde sosyal medya paylasımlarını yazıları vıdeolarını ulusal basına verdıgı hırsız ak parti haberlerını genel merkeze ulastırırız sıkıntı yok.hamzayada yazık sureklı face profılını sılıyor gunlerce :))


Başlık:

Ali bey

06:54:43

Gönderen:

Mustafa

14/10/18

Ali bey diye bir arkadaş yorum yapmış sizi gidi diye yav güzel kardeşim arkadaşım abim hacı aysunun ne korkusu saracak hacı aysu denen kişiyi şimdiki belediye başkanı adı sanı bitmiş demokrat partiyle yıktı millet özdemir turgutun şahsına oy verdi korkuyorsunuz dediğin adam da ak partiye rağmen kaybetti.hadi madem biz hacı aysudan korkuyoruz hacı aysu kendine çok güveniyor gitsin demokrat partiden aday olsun çıksın özdemirin karşısına ki yiğitliğini bir görelim oy potansiyelini bir görelim.öyle çıkıp demec vermekle olmuyor bu işler icraat ister hadi buyrun demokrat parti orda


Başlık:

Kazanacak aday Hacı Aysu,onun için parti fark etmez.

02:07:10

Gönderen:

Hızır. saraç

14/10/18

2019 zun belediye başkanı Hacı Aysudur.merkezde ençok oy potansiyeline sahip


Başlık:

Herzaman Yanındayız Başkanım

23:20:42

Gönderen:

Muhammed

14/10/18

Yaptığınız işler bıraktığınız eserler inkar edilemez Başkanım.Her zaman Yanınızdayım Başkanım


Başlık:

Apak partinin apak adayları

15:48:34

Gönderen:

Haymana Mizah

14/10/18

Her apak partili aday ve yönetici gibi Hacı Başkan da açık açık belediyenin parasını betona gömecegini itiraf ediyor. Kardeşim sizi tutan mi var o beton parçalarını kapıları külliyeleri bir kerede kendi kesenizden yapında helal olsun diyelim. Ne doyuyorsunuz nede yoruluyorsunuz Beytul mali harcamaya....


Başlık:

Haymana

07:51:15

Gönderen:

Ahmet

13/10/18

2 genel seçim önce çoçukların hdp barajı geçti diye haymana merkezde bayraklar kornalar konvoy yapmadılarmı tüm haymananın içinde utanmadan ak parti den adayım diyosun.


Başlık:

Haymanaliii

07:25:53

Gönderen:

ÇAОRI

13/10/18

Sonuna kadar HACI AYSU


Başlık:

Başkan hangi partiden adaysın

03:13:39

Gönderen:

Ali

13/10/18

Başkan hangi partiden adaysın belli değil hem chp ile görüşüyon hem iyi partiyle görüşüyon hemde ak parti diyorsun ama ak parti göstermiyecek ak partinin adayı belli özdemir Turgut sen hangi partiden girecen açık ve net konuş bizde bilelim


Başlık:

Daha neyin peşindesin

03:07:47

Gönderen:

Ahmet

13/10/18

Hacı başkan neyin peşindesin sen şu yaptığın açıklamalara bak bi gülüyorum artık sana pes vallahi


Başlık:

2014 seçimi

02:58:58

Gönderen:

İsmail kayacı

13/10/18

2014 seçimi ak parti genel merkezinin yanliş adayı gösterdiği için kaybedilmiştir şu veya bu nedenle değil .


Başlık:

2 kalemden çıkmış

02:22:30

Gönderen:

Arda

13/10/18

Özdemiri savunup hacıya atan sadece 2 kişi ve bukadar msj da onlar atmış.Birde niye hacı AYSU için atılan yorumlar yayınlanmıyor.Bu millet özdemiri de başlarını da istemiyor.Yemin ederimki hacı gümbür gümbür geliyor aha bunuda yazın bir yere.


Başlık:

doğru yoldasın

02:03:26

Gönderen:

ahmet

13/10/18

hacı başkan doğru yoldasın yolun acık olsun inanki büyük düşünen haymana bu sefer gercekten büüyük düşünüyor gereken cevabı sandıkta verecek


Başlık:

Halk adamı Hacı Aysu!

01:54:51

Gönderen:

Adem

13/10/18

Sevgili Hüseyin bey ya da Yavuz bey, Hacı Aysu ile ilgili atılan övücü yorumları neden yayınlamıyorsunuz? Acaba Haymana Gazetesi tarafgillik mi yapıyor? Bu arada kimseye bu kadar kısa zamanda 39 tane yorum gelmiyor, korkuyorsunuz korkacaksınız. Ve korktuğunuz başınıza gelecek. Halk Adamı Hacı Aysu yeniden Başkan olacak.


Başlık:

Hayırlı olsun

01:48:52

Gönderen:

Haymanali

13/10/18

Levent koç hayırlı olsun bu rakipler karşısında seçimi kazanmaman içten bile değil haymada Levent koç vakti başlamış tir


Başlık:

güzel günler yakın haymana için

01:01:27

Gönderen:

mehmet

13/10/18

kim nederse boş arkadaşlar önümüzdeki seçimde hacı aysunun kazanacağı ap açık ortada görünen köy kılavuz istemez biz hacı aysuyuda gördük özdemir turgutuda aradaki fark aşikar vakit hacı aysu vakti (haymana için) güzel yarınlar için


Başlık:

atmak

23:07:17

Gönderen:

mujdat ısıtmez

13/10/18

hep atıyosunuz zaten


Başlık:

sormak lazım

22:51:25

Gönderen:

sormak lazım

13/10/18

Ankara nın en geri kalmış ilçesi kim geri bıraktı halkmı yönetenlermi sormak lazım herkes aday herkes yönetmek istiyor ne için hizmet icinmi cebini doldurmak icinmi gecmiste yönetenler yenilgiye doymuyor tekrar adayım diyor çocuklarınıza iyi bir Haymana bırakmak istiyorsanız aynı hataları yapıp aynı kisileri secmeyin yeni adaylara şans verin.Haymana küçük olsun bizim olsun demeye devam ederseniz sizin olan küçük Haymana diye bir yer kalmayacak nüfus azaldı kaplıca suyu azaldı esnaf azaldı tek çoğalan sokaktaki köpekler onlar bile başta yönetenlerin ve hepimizin ayıbı sokaktaki hayvanlarına bile sahip çıkamıyoruz


Başlık:

Sizi gidi sizi

22:11:03

Gönderen:

Ali

13/10/18

Sizi gidi sizi korku sarmış sizi hacı açıkça meydan okuyor gelin anket yapalım kim birinci olursa diyerleri onu desteklesin diyor.Korkmayın sizde.Hacı geliyor hemde çok güçlü bir şekilde.


Başlık:

Bir hata, iki hata, üç hata olmaz.

21:51:11

Gönderen:

Yusuf

13/10/18

2014 seçimlerindeki meclis üyelik listesini dedem hazırlamadı.Kendin hazırladın ve uyarılara kulak asmadın.Köyünün 100 oyunu dahi olmayan adamı Büyükşehir meclis üyesi yaptın.İnsanlar kör değil, aynı hatanı yeni listende de görüyorlar. Sen onu boş ver, senin amacın Büyükşehir meclis üyeliği idi. Belki adaylardan biri seni Büyükşehir meclis üyeliği için düşünüp sana kıyak yapabilirdi. Ancak, bu demecinden sonra Büyükşehir meclisi üyeliğini de çok büyük oranda kaybettiğine kanaat getirdim,onu da kaçırdın. Çünkü dikte ettiğin aday adayını en iyi, en dürüst aday göstermekle baltayı taşa vurdun ve kaybettin dostum. Kendin sempati olabilirsin. Ancak kendinin sempati olman durumu sana yetmiyor Reyizzz. Yanındakilerden de puan eksi veya fazla olur unutma Reyizzz.


Başlık:

Siyasetiniz mide bulandırıcı

21:43:34

Gönderen:

Yusuf

13/10/18

Hacı Aysu gerçekten çok cahil ve zavallı bir insansın.Aşağıdaki arkadaşlar mantıklı,gerçek yorumlar yazmışlar.İnsanları dolandıran birilerini yanına alırsan seçim kazanmazsın.Seçim kaybeden birini Ak parti aday göstermez.Aksi halde parti rezil olur.Özdemir Turgut`u nankör ve kinci olduğu için sevmem.Ancak sen 2014 seçiminde boş kabadayı pozuna bürünüp"tek başıma mafyaya karşı koyuyorum"kahramanlığı!gösterdin.Mafya dediğin adam efendiliği elden bırakmadı,senin park mafyalığına son verdi.Şu anda Haymana`da huzur var.Yanındaki gazeteci olmayan gazeteci kılıklı Yusuf Yılmaz`ı nasıl dolandırmış sor,senin de haberin var.Zaten burada cevap yazarsa alacağı cevabı görürsün.Facede milleti kandırmak için sahte sureti haktan görünüp paylaşım yapmayı kimse yutmuyor.Amcacığım,amcacığım deyip insanları dolandırmanın da bedeli olacaktır,az kaldı.


Başlık:

Saadettin

20:20:26

Gönderen:

Saadettin

13/10/18

Bu adamdaki özgüven patlamasına inanamıyorum komik gerçekten allah var etsin


Başlık:

Haymana

20:10:26

Gönderen:

Recai

13/10/18

Başkan havuza atladı demişsin ama şunu biliyoruzki kendi şahsi menfaati için yapmadı bazıları gibi. Alem eglencede yapmadı haymana olarak bunuda biliyoruz o yüzden kimseyi kandıramazsın yalan dolan yemiyoruz artık haymana için kim ugralıyosa göz görüyor hak var adalet var kim hak ediyosa o olur başkan bilmem anlatabildim mi


Başlık:

Özgür

20:05:37

Gönderen:

Özgür

13/10/18

Av Özgür erat konusunu açmış bir arkadaş yorumda. Tebrik ediyorum allah razı olsun hacı aysu açıklasın evet yoksa bende varım çok uzatacam bende haymana belediyesinden ne kadar icrayla haksız para aldı neden nasıl lütfen kamuoyuna açıklayın. Ben biliyorum ama kamuoyu haymanada bilsin. Sen nasıl bu insanı meclis üyesi yapmaya çalısırsın LÜTFEN AÇIKLAMA


Başlık:

Seçimler farklar

19:56:09

Gönderen:

İbrahim

13/10/18

Sonuna kadar Özdemir ciyiz iftira zamanları geçti artık geçen seçimde attıgınız iftira ların asılsız çıktığını gördük haymana olarak unutmadık unutmadık.


Başlık:

Haymana

19:52:52

Gönderen:

Hacı

13/10/18

Bir Özdemir ve ailesinin 60 senedir haymana için yaptıklarına bak. Birde senin haymanaya elini vicdanına koyarak verdigin zarara bak lütfen bir düşün menfaati olmayıp seni destekleyen 1 kişi varmı allah aşkına


Başlık:

Adaymış

19:44:29

Gönderen:

Oktay

13/10/18

Ak partinin arkasından söylemediginiz kalmadı şimdi ilk tercihin ak parti maşallah ne günlere kaldık


Başlık:

Ersan

19:40:50

Gönderen:

Ersan

13/10/18

Birde seçimde büyük fark atacam demiş fıkramı bu


Başlık:

Zafer Inananlarındır

19:00:21

Gönderen:

Metin SARAÇ

13/10/18

Sayın Haci Aysu Baskanimizi canı gönülden destekliyorum.Allah yolunu acik eylesin Gönüllerin Baskani


Başlık:

Mevzu Haymana

18:50:11

Gönderen:

Önemi varmi

13/10/18

Seni cok seviyoruz ama malesef üzgünümki biraz ailen yuzunden insanlar sana oy vermedi cocuklarin esin cok simardi once cocuklarini terbiye etmekten basla esatın bos bos paylasımları sıktı artık. Sonra yaninda gezdirdigin hamza yorum yapan arkadaslara katiliyorum Akp aleyhinde calismis bi cocuk kendisi. Bir ikincisi kendini gazeteci sanmasıda ayrı komiklik. Bence ailen biraz durulsun sonra yaninda gezdirdigin calistigin insanlra dikkat et secici ol duzgun olgun insanlarla calis. Bizim adayimiz sensin ama ne olur kendine ceki duzen ver Sayın baskanim. Ozdemire suna buna laf atarak secime hazirlanmak olgunluk degildir. Sana yakisani yap butun adaylara basarilar dile ve yoluna bak. kisacasi olgun ol yanindaki coluk cocugun lafiyla itisme diger baskan adaylariyla laf dalasina girme. Ve bu sefer insanlari utandir tarafcilik yapma Haymanaha hizmet et biz senin iyi yerlerde olmani istiyoruz NOLUR CEKI DUZEN VER ARTIK


Başlık:

18:40:40

Gönderen:

Seçmen

13/10/18

Sayın Hacı AYSU; Öncelikle Referandum ve 2 seçimde HDP ve CHP ye oy kullandığını,çocuklarının açık açık propaganda yaptığını cümle alem biliyor.Siz AKP de 14 yıl görev yaptınız.Bu süreçte yapamadınız da şimdimi yapacaksınız.Madem çok iddialısınız kendine çok güveniyorsun neden sağa sola saldırıyorsun.Madem çok güçlüsün o zaman Fahri USTA ve Ali İhsan ÖZER senin rakibin olmamalı bu kişilere neden laf atıyorsun.Söylemlerine millet gülüyor.Bildiğimiz kadarı ile projelerinden biri olan organize sanayi projesi sayın Fahri USTA nın projesidir.Neden önceki başkanlık döneminde yapmadın. Fetöcü olan ilçe emniyet müdürümü sana engel oldu yoksa ilçe seçim kurulumu yada savcı hakimlermi. Güldürme lütfen.Başkalarının projeleriyle hava atma.Senin hafızan bu projelere ağır gelir. Sevgili Haymanalılar.Gelin hep beraber daha önce denenmemiş kişilere vizyonu olan siyaset tecrübesi olan kişilere destek verelim.Bu tür halk ile alay eden şahsiyetlerden kurtulalım artık.


Başlık:

Haymana dortgozle seni bekliyor

18:15:24

Gönderen:

Vural

13/10/18

Haymana 5 yildir neler cekti sayin aysu millet sizi dort gozle beklior sakin bos verip gevsemeyin ak parti yapilan tum anketlerde sen ciktin hayirli olsun


Başlık:

O günkü konjektör ?

18:10:39

Gönderen:

HAYMANALI

13/10/18

Sayın Başkan Konjektör ne demek açarmısını? :)


Başlık:

Yazık coook yazik

17:48:28

Gönderen:

Ozgur dusunce

13/10/18

Ya yeter çekilin millet sizden sıkıldı yalan dolan işleri bırakın haymanada kurşunlar sustu ne güzel herkes memnun yalakalarin dışında özdemir turgut fark yaratmış reklamıyla tüm turkiyenin diline dolanan kaplıcaları tanıtmış iftira atma reklamın babasını yaptı.


Başlık:

yolun acık olsun

14:55:23

Gönderen:

ahmet

13/10/18

ALLAH yolunu acık etsin hacı başkan tüm gücümüzle yanındayız senle yine haymana coşacak haraketli günler yakındır az kaldı


Başlık:

Güler yüzlü Başkanım

11:02:26

Gönderen:

Kazım

13/10/18

Yüreği güzel Haymananın gülen yüzü geçtiğimiz dönem Özdemir Turguta oy verdik sözümüz şeref namus sözü hatamizi anladık hastane de dediğim gibi 14 oyum var hepsi sana kurban olsun senden bir talebiniz var Haymanayi yeniden Haymana yap seni seviyoruz başkanım


Başlık:

reklam

07:51:54

Gönderen:

ali bağcı

12/10/18

hacı bey bence reklam konusunda çok yanlış düşünülüyorsun özdemir Turgut haymana için yapacağı en güzel şeyi yaptı oda bu reklam oldu haymana kuruldugundan beri böyle ekranlara gelmedi bilmiyorum haberleri izledinmi tüm türküyede 4 gün boyunca haymana ve haymana şifalı suları hakkında konuştular buna milyarlar versen yapamazsın bu bir yere not et


Başlık:

Syaset yorumu

07:49:01

Gönderen:

Hüseyin

12/10/18

Arkadaşlar bizim merkez ve yakın köylerde hacının oyu var. Dikkatli okuyun yazımı fahri usta veya levent koç ak partiden dahi olsa Özdemir e karşı kaybeder bırakın birleşin hacıda seçimi kazanalım. Ak parti Özdemir i koymaz hayallerinide boşuna konusmayalım işin gerçegine bakalım belli artık Özdemir i parti gösterecek kendimizi kandırmayalım ona göre bir siyasi hamle düşünüp uygulayalım birleşelim


Başlık:

projeler

07:44:45

Gönderen:

hasan kaplan

12/10/18

hacı başkan sen daha şimdiden sınıfta kaldın projelerine bakıyorum özdemir başkanın söylediği projelerden söz ediyon daha farklı projeler üretmen lazım bunlar tutmaz ...


Başlık:

Köyümüz

07:42:23

Gönderen:

Arif

12/10/18

Lütfen bütün köyümüz adına konuşma adayımız var bizim gedik olarak köyüde bölme artık yaptıkların yeter. Önce kendi ailen versin sana oy sonra köyü konuş


Başlık:

Güler yüz

07:36:49

Gönderen:

Ali

12/10/18

Başkan havuza atladı diye ne kadar sevinmiş yüzü gülüyor. Ama o havuza senin için atlamadı kaplıca turizm i duyulsun farkındalık olsun diye ki işrde yaradı kaplıca sıyumızdan başka neyimiz var bizim ne yapması gerekiyodu çok biliyo olsaydın insanlar suyumuzu bilirdide kozılcahamam afyon gibi olurduk sizin gibi dar kapasiteli başkanlar yüzünden bu halde haymana elimizde altın var altın dünyanın en iyi kaplıca suyuymuş senin bile haberin yoktu Özdemir sayesinde ögrendin bak belgeyle hemde kapı gibi. Bak havuza atlamanın faydasını sende gördün degilmi hacı bey. Dünyanın en iyi kaplıca suyunun haymanada resmi oldugunu ögrenmiş oldun


Başlık:

Meclis üyeleri

07:30:01

Gönderen:

Kenan

12/10/18

Hacı meclis üyeleri isimleri gizli demişsin ama başka ekibinde adam yok kimi söleyeceksin kim kayneden olmak ister allah aşkına 3 kişi 4 kişi ne diyeyim yani sana


Başlık:

Merakla bekliyorum

07:27:50

Gönderen:

Ahmet

12/10/18

Sn aysu birşey sormak istiyorum sana. Meclis üyesi adaylarından av. Özgür erat bey. Haymana belediyesine şimdiye kadar kaç dava açıpda belediyeyi ne kadar zarara ugratmıştı açıklarmısınız lütfen. Acıklamazsanız ayrıntısıyla ben yazarım gidin bakın resmidir senin zamanında başlamıştır bu danışıklı dövüşler lütfen bunada açıklama


Başlık:

Memleket

07:23:40

Gönderen:

Recep

12/10/18

Özdemir hangi partiden girerse girsin bize farketmez adayımız degil başkanımız odur. Alışmışssınız partinin atamasına hooop başkan bu haymanada sökmedi sökmez. Ayrıca adam senden önce ak partili ve hiçbir programını kaçırmayıp buyuk katkı yapmıştır bunuda bilmeyen taş olur partinin adayı inanın bana yüzde 80 ile gelecek Özdemir demedi demeyin


Başlık:

Haymana

07:19:40

Gönderen:

Mehmet

12/10/18

Bu yaptıgın açıklamalara inanamıyorum. Ak partiyi rezil eden adam partinin en güçlü zamanında bu halledere düşüren adamın açıklamalarını lütfen okuyun sevgili haymanalılar. Özel şöförler ailecek çoluk çocuk belediye nin araçlarını nasıl kullanıp insanları küçük gördügünüz zamanları unutmadık. Parklarda ailelerimizin oturamadıgı günleri unutmadık. Sabıkalıları toplayıp haymana merkezde otopark mafyalıgı yaptırdıgınızı unutmadık daha sayamayacagım seninde çok iyi bildigin şeyler yazamıyorum burdan ak parti bir defa yaptı o hatayı boyunun ölçüsünüde aldı sende öle sensiz haymana çok daha huzurlu daha temiz ve hizmet dolu çokşükür yollardan gecerken canın acıyor eminim ne hizmetler yapıldı diye insallah daha da haymanamız turizm cenneti kaplıca cenneti olacak. O beğenmedigin suyun sayesinde haymana ayakta duruyor hani senin hiç ilgilenmedigin su. Özdemir reklam tanıtım vs. Yapınca yine zoruna gitti yeter artık bırak haymananın yakasını çok zarar verdin bizlere çok


Başlık:

Ali ihsan özer

06:58:49

Gönderen:

Haymanalı mamoş

12/10/18

ALİ İHSAN ÖZER ÖZDEMİR TURGUTA DESTEK VERDİĞžİ İÇİN Mİ BAŞKANLIK SEÇİMLERİNDE ŞUAN YANINDA OLAN HAMZA AK PARTİ OYLARI ÇALIYOR DİYE MİLLETE HABER SERVISI YAPTI PARTİM ÇOÇUОUM YUVAM DEDİОİN YERİ HIRSIZLIKLA SUÇLADI.


Başlık:

Yalan söyleme

06:55:28

Gönderen:

İsa

12/10/18

Neden kaybetin diye soruyo edötör yanliş ilçe bşk ni diyor ilyasi ilçe bşkni yapan sen yanliş bld meclisi diyon listesini yapan sen göz göre göre yalan söylüyorsun erkekce deki bemim dilimin yüzünden kaybettim de allah sana 1 şans verdi bidaha inşallah abcunu yalarsin inşallah


Başlık:

Vakit hacı aysu vakti

06:51:06

Gönderen:

5 yılımızı mahvetti

12/10/18

Eyy akp bu adama sahip cik cünkü akp yi reisimizi cani gönülden seven tek baskan gerisi hep yalan makinasi haymanam hacı baskanla gelisecek azzz kaldi


Başlık:

Yazik yazik

06:49:10

Gönderen:

Mert

12/10/18

Allah aşkina hangi yüzle çikiyosun dilinin yüzünden haymana 5 yil daha geriledi sen çok yalanci bir başkansin allah seni hayma anin başindan uzak tutsun inşallah amin amin


Başlık:

Seviyoruz seni

06:47:32

Gönderen:

Halk

12/10/18

Allah hakkinda hayirlisini versin yine yeniden Haci Aysu Degisim zamani


Başlık:

Ropörtaj ve demeç verin adaylarcıklarımız

05:10:35

Gönderen:

Celal

12/10/18

Hacı reyizzz burada açık verdin ve Doğu Demiri senin aday olması için öne sürdüğün açıkça belli olmuyormu?İlkeli ve tertemiz olur tabi.Çünkü temiz! bir şekilde belediyede beraber çalıştınız belediyede senin avukatın idi.Sahi sen altın tepki içinde sana sunulan belediye başkanlığını özdemir turguta kaptırmadınmı?Sana aday olman gazını kim verdi sahi hacı reyiz? Yahu ak parti zaten ne seni nede özdemir turgutu göstermez.Seçim kaybetmiş insanla ak partilileri işten atan adamı aday göstermezler.Biraz daha mürekkep yalamış insanlara ihtiyaç var.Buradaki adaylara bakıyorum da bir doğu demir birde orhan tuncer abiler mürekkep yalamış tahsilli insanlar.Doğu abiyide sen övdüğüne göre demekki senin kontenjanından aday oldu gözü ile bakıyoruz.


Başlık:

Haymana

04:42:13

Gönderen:

Ylm

12/10/18

Haymana Levent Koçu istiyor bu güne kadar Haymana`da Mustafa Namalan`dan tutunda bu güne kadar Özdemir Turguta varana kadar geçmişte ve mevcut belediye başkanlarında ne tür hizmetler gördü artık Haymanayı düşünüyorsanız Levent Koç deme zamanı


Başlık:

Hamza

02:58:01

Gönderen:

Angaralı

12/10/18

Yav hacı başkan hiç mi o hamza denen gazeteci kılığında ki arkadaşı yanında gezdirirken için acımıyor mu yav diğerlerine sahte akpli dıyon da bu hamza seçşmlerde reise partiye demediğini bırakmamış içeri girmiş çıkmış bir sürü sahte facebok twıteer hesabıyla.sen nasıl çocugum dedığın partiye davam dedıgın partıye reıs dedıgın adamın yuzune bakıp bu şahsı gezdıreceksın yanında.


Başlık:

kimse Parti arkasına Sığınmasın

02:54:08

Gönderen:

sınanlılı

12/10/18

Madem kendinize bu kadar güveniyordunuz sayın aysu 2014 seçimlerindede partiye güvenmeyip özdemir turgut gibi bağımsız aday olsaydın ya.Farkında mısın bilmiyorum ama iktidar partisinin adayını devirip gelmiş bir yiğide meydan okuyorsun :)


Başlık:

hacı aysu ve yanında ki

01:13:44

Gönderen:

haymana angara

12/10/18

sayın aysu geçen seferde öyle demiştiniz en az ikiye katlarım diye ama ak partiye rağmen kaybettin.Kimse ak partili değil diyorsun yapmazlarsa başka partileri deneyeceğim diyorsun.hadi diyelim chpden aday oldun siz doğuştan chplimi olmuş olacaksınız.son olarak diyelim ki ak partii adayı oldunuz o yanınızda dolaştırdığınız gazeteci hangi yüzle ak parti binasına girecek hiç düşündün mü adam sahte cemil çiçek hesabından içerde yattı partiye demediğini bırakmadı siz yanınızda dolastırıyorsunuz.


Başlık:

Başarılar

01:12:21

Gönderen:

Muzaffer bayram

12/10/18

Başarılar diliyorum abi! Senin içinde haymana içinde Rab’bim en güzelini versin


Başlık:

Haymana Hacı Aysu`yu İstiyor

00:34:44

Gönderen:

haymanali

12/10/18

Artık Haymana açık bir şekilde Hacı Aysuyu istiyor yolun açık olsun sevgili başkanım Tabaklı Köyü seninle


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin