Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

KESKİN YENİMAHALLE’DEN MECLİS ADAYI
26/10/2018

Yılmaz Keskin Ankara Yenimahalle’den Belediye Meclis Üyeliği adaylığı için resmi başvurusunu yaptı.
İlçemiz esnaflarından Ataköy nüfusuna kayıtlı Serbest Muhasebeci Yılmaz Keskin CHP’den Yenimahalle Belediye Meclis Üyeliğine adaylık başvurusunda bulundu. 1987’den beri SHP ve CHP’de çeşitli görevlerde bulunan Keskin ayrıca Barış Partisi Haymana İlçe Başkanlığı görevinde de bulunmuştu.
SHP ve CHP birleşmesinde kısa süreli Ankara İl Yönetim Kurulu listesine de giren Keskin yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Bir Haymanalı olarak kendimi bu göreve hazır hissediyorum. Yıllarca Haymanalılar yaşadıkları yerde sivil toplum örgütleri ve siyasal partilerde görev alsınlar diye destekledim. Şimdi de CHP içerisinde bildiğim kadarıyla bu tür bir göreve başvuru yapan Haymanalı tek kişiyim. Hemşerilerimden aldığım olumlu tepkiler beni mutlu etti. Ön seçim ya da genel merkez ataması fark etmez, bu yarışın içinde olmaya gayret edeceğim. Bu süreçte gerek sosyal medyada gerekse tarafıma ulaşarak destek olan herkese teşekkür ediyorum. Yenimahalle’de ciddi bir Haymanalı potansiyeli var ve ben bunun partim için bir avantaja dönüşeceğini düşünüyorum. Diğer partilerde de mücadele eden hemşerilerimizin artık Ankara siyasetinde sesini duyurmak zamanı gelmiştir.Hem Yenimahalle halkının hem Haymanalıların hem de partimin sesi olmak için çalışacağım.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM

Bu yazıya toplam 5 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " KESKİN YENİMAHALLE’DEN MECLİS ADAYI " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

İnsan Biraz Utanır Sevmiyorsan Siyasetine de Karışma

21:15:14

Gönderen:

Yusuf Yılmaz

3/11/18

Siyasi konulara girmekten nefret ederim.Ancak aynı ideolojiyi paylaşan insanların dahi birbirini çekememesi veya ayrı ideolojide olmasına rağmen,olumsuz görüş belirtenlerin zihniyetlerini anlamış değilim.Sürekli temcit pilavı olumsuzluğu.Yahu Yılmaz Keskin kardeşimin hanginize zararı olmuştur?Başta dedim,siyasi konuları sevmiyorum.Ancak Haymana gibi feodal bir yapı içine sokulmuş seçmen!! kütlesi!nin olduğu bir yerde ne Levent Gök Bey,ne de Yılmaz Keskin Bey gibi insanları anlayacak kapasitede,beyinde ve akılda seçmen yoksa,gölge etmeyin de hiç olmazsa Haymana dışında adam listeye giriyorsa girsin,yardımcı olmuyorsanız köstek de olmayın.Haymana merkezde siyasi çekişme ve birbirlerine belden aşağı vurmalar yetmemiş gibi siz de sevmediğiniz kişinin işlerine burnunuzu sokmayın,ona karışmayın.Ayıp be


Başlık:

Kasap

18:52:45

Gönderen:

Yılmaz Keskin

3/11/18

Kasap rumuzlu arkadaş kimsin?Beni ve CHP ne kadar biliyorsun da bu kadar iddialı yazıyorsun? Herkes dünyası kadar hayal kurar senin dünyan sana kalsın sen kasaplığına devam et.


Başlık:

Başarilar

09:31:07

Gönderen:

Alpaslan atcı

3/11/18

Yilmaz abi basarin basarimizdir..inandigin yolda kararli birsekilde yurumen gurur vericidir.Hayatinda ve beklentilerinde basarilar dilerim


Başlık:

İmkansız

16:53:09

Gönderen:

Kasap

30/10/18

Şimdi bir Haymanalı olarak, Haymanalı birinin oralara girmesini yürekten isterim. Velhasıl kelam bu kişi Yılmaz Keskin ise, imkansız. Emin olun oradan çıkması için MİLYONDA BİR bile şansı yok.


Başlık:

Tebrik

01:03:48

Gönderen:

Fahri USTA

27/10/18

Sevgili yılmaz KESKİN bey adaylığınızı tebrik ediyorum. Başarılar diliyorum..


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin