Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

TÜRK EĞİTİM-SEN BİR ARAYA GELDİ
02/11/2018

Türk Eğitim Sendikası Haymana İlçe Temsilciliği üyeleri yemekli bir istişare toplantısı düzenleyerek, görüş alışverişinde bulundu.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreninden sonra bir araya gelen eğitimciler; eğitim çalışanlarının sorunları hakkında görüş alışverişinde bulundular. TES Haymana İlçe Temsilcisi Alpaslan Köse; ilçe temsilciliğinin faaliyetleri hakkında kısa bir bilgilendirme yaparak, katılımlarından dolayı üyelerine ve TES Ankara 6 Nolu Şube Başkanı ile yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. 
TES Ankara 6 nolu şube başkanı Aytaç Coşan ise; “Dürüst, ilkeli ve milli değerlere sahip çıkan sendikacılığın tek adresi Türk Eğitim Sen’in üyeleri olarak eğitim çalışanlarının her zaman yanlarında olduklarını, özellikle taşrada eğitim sorunları ile yakından ilgilendiklerini belirtti. Sendikanın yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi veren Coşan; “sendikamızın özellikle Sözleşmeli Öğretmenliğin kaldırılması, ek göstergenin kamu çalışanlarında eşit hale getirilmesi, yönetici atamaları ve Andımız konusunda duruşu bellidir. Milli ve Manevi değerlere sahip çıkan sendikamız ve yöneticileri olarak verilen sözlerin takipçisi olacağız” dedi. Ayrıca ilçe temsilcisi ve ilçe yönetim kuruluna gayretlerinden ötürü teşekkür etti.
Toplantı üyelerin görüşlerini ve önerilerini dile getirmesi ile son buldu.
Haber: Yavuz ÇİFÇİ 
 
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " TÜRK EĞİTİM-SEN BİR ARAYA GELDİ " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Rabbim sizin gibi solun versiyonlarını ıshah etsin

07:30:23

Gönderen:

Hasan

2/11/18

Andımıza sahip çıkarak ulusal solcularla aynı çanağa ....nizi biliyoruz.Bu akp li siyasiler ile sözde hoca kılıklı(Şenocak gibiler)Türk kelimesine kafayı takmışlar.Yahu Türküm demekten neden gocunuyorlar?Ama esas mayınlı tarla olan kısma geçmeye cesaretleri yok ve Türk kelimesine güçleri yetiyor,oradan ant`a saldırıyorlar.Ey Eğitim Türk sendikalı solcu kardeşler,ant`da esas olan beşer birisine Ey Ulu demenizin büyük bir şirk olduğunu,Kuranı Kerimde Ey Ulu Allah derken ve yalnız senin yolunda gidiyoruz derken,Ey Ulu Atatürk`ün manası nereye gidiyor?Sonra bu ant`ı Atatürk`ü kandırıp yazan,1930`ların dikta CHP`nin M.E.Bakanını araştırdınız mı kim olduğunu?Araştırın gelin ondan sonra ikinci kısma geçeriz.Allah Müslümanları,Müslümanın diyen iki yüzlülerden korusun.Diğer çalışmalarınız için teşekkür ederiz,takdir konusu ayrı mesele.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin