Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“LEVENT GÖK’Ü İSTİYORUZ”
02/11/2018

CHP İlçe Başkan Adaylarından Kasım Koç, Büyükşehir Belediyesi için adı geçen Levent Gök’ün Haymana adına tek kurtuluş olduğunu söyledi.
29 Mart 2019 Yerel Seçimleri gün gün yaklaşırken, gerek Haymana’da gerekse Ankara’da siyasetin nabzı yükselmeye başladı.
İlçemiz esnaflarından CHP Eski İlçe Başkan Adaylarından Kasım Koç, Haymana’nın kurtuluş reçetesinin Levent Gök’ten geçtiğini dile getirdi.
Koç konuşmasında: “Haymana gün geçtikçe eriyen, göç veren, ekonomisi daralan, insan sirkülâsyonu kaybolan, hizmet ve yatırım bağlamında hak ettiğini alamayan bir pozisyona girmiştir. Bunca olumsuzluklar art arda gelmişken, birinin sihirli bir değnekle ilçemize dokunması gerekmekte. Bu sihirli değnek şu konjektörde sadece Levent Gök’ün elinde bulunmakta. Haymana’nın ekmeğini yemiş, her yerde Haymanalı olduğunu söylemiş bir vekil olan Gök, her platformda Haymana’nın hakkını savunmuş, gerek verdiği önergelerle, gerekse ilçemize sık sık gelip ziyaretlerde bulunmuş ve Haymana’yı ne kadar sevdiğini ispat etmiştir. Adı Büyükşehir Belediye Başkan Adaylığı için geçen Sayın Levent Gök’e en çok Haymanalılar sahip çıkmalıdır. Sayın Gök, gerçek Haymanalılardan daha çok Haymanalıdır. Onunla birlikte Haymana çağ atlayacak, istediği yatırım ve hizmetlerle 50 yıllık alacağını tahsil edebilecektir. Bu yüzden hep birlikte Sayın Gök’ü desteklemeye davet ediyorum. Öte yandan Gölbaşı Belediye Başkan Adaylığını açıklayan Sayın Emel Çetinkaya’ya da başarılar diliyor, sevgili hemşerimizi destekliyoruz. Uzayan kol bizden olsun, hep birlikte daha iyi yarınlar için artık elimizi taşın altına koymalı, CHP ile birlikte yola çıkmalıyız. Öte yandan Haymana CHP İlçe Başkanını sahada göremiyoruz. Ne iş yaptığını merak ediyoruz. Şuan Ana Muhalefet partisine yakışmayan, enerjisini kaybetmiş, heyecanı olmayan, halkın içine inmeyen, esnafın derdini dinlemeyen Sayın Naci Sezer’i göreve davet ediyorum. Seçimler yaklaşırken, en çok konuşması gereken, sorunları dile getirecek, çözüm önerisi sunacak olan kişi Naci Sezer olmalıdır. Lakin Sayın Sezer piyasada görünmüyor, bu da biz CHP’lileri üzüyor. Tüm hemşerilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 1 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “LEVENT GÖK’Ü İSTİYORUZ” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Haymana merkez kasım gibi olsun herkez

09:46:49

Gönderen:

Cihan gultepe

6/11/18

Kasım güm güm güm kasım güm güm güm :D :D


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin