Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

“YEDİ SÜLALENİZİ KURTARACAĞIM”
09/11/2018

Haymana Belediye Başkan adayları arasına Cemil Naci Pekel de eklendi. Pekel başkan seçilmesi halinde çılgın bir projesi olduğunu söyledi.
Haymana Belediye Başkan Adaylığına bir yenisi daha eklendi.
İlçemizde daha önce Şoförler Cemiyeti Başkanlığı yapan 4 üniversite mezunu Cemil Naci Pekel 2019 yerel seçimlerinde aday olduğunu açıkladı.
1953 Haymana Doğumlu, Evli ve 3 çocuk babası olan Pekel yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Ben 4 üniversiteyi bitirdim. Kendimi ifade edecek kadar İngilizce biliyorum. Şuan itibari ile medya iletişim bölümünün son sınıf öğrencisiyim.   Yaşım 65 olmasına rağmen okumaya ve kendimi geliştirmeye devam edeceğim. Bu sırada Haymana Belediye Başkanı olursam, inşallah hayalimdeki projeleri ilçemizin hizmetine sunacağım. Haymana kabuğunu ancak bizim gibi donanımlı, alt yapısı sağlam, eğitimli ve kültürlü biri ile kırabilir.  Ben herhangi bir partiden aday değilim. Kendimi tanıttım. Eğer bizim kriterlerimiz uyuyorsa partiler gelip beni tercih etsinler. Yoksa ben herhangi bir partiden aday olmak için müracaat etmem. Davamız Haymana davasıdır. Şuan için aklımda olan müthiş bir proje var. Bu projemi şuan açıklamak istemiyorum. Ancak bu projeyi hayata geçirirsem inanın bana bu memleketin 7 sülalesini kurtarırım. Bu uçuk kaçık projeyi şimdilik kimse çalmasın diye seçimlere yakın açıklayacağım. Ben Haymanalı hemşerilerimden destek bekliyorum. Eğer gerçekten gelişmek, büyümek ve ilerlemek istiyorsa bu ancak bizimle olur. Herkese sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.”
Haber: Hüseyin YILDIRIM
 

Bu yazıya toplam 8 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " “YEDİ SÜLALENİZİ KURTARACAĞIM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Oyların bölün özdemir aradan çıksın

05:40:21

Gönderen:

Hasan

13/11/18

Maalesef,bölünüyor.Bir tarafta Özdemirin karşısında oylar bölünmesin diye öz köylerden bir tane aday Diğer taraftan aklı selim olması gereken Culuk,karasüleymanlı,kızılkoyun,Karahoca,evci,gedik,sögüttepe,ataköy,yaprakbayırı,karapınar ve diğer köyler parçanıyorlar.Yahu h.ibrahim aysu,levent koç,orhan tuncer,hacı aysu,Ali ihsan özer,samim yaşar sizler neden bir araya gelip aranızdan bir aday çıkarmıyorsunuz.Bakın eğer seçim sonunda bunlardan en yüksek oy alan hariç diğerleri aldıkları düşük oylarla özdemir turgutun belediye başkanı seçilmesine neden olurlarsa telefon edip rahatladınızmı deyip yüzlerine tükürürüm.Yazık günahtır.Adam belediye başkanı olmuş haymanalılara karşı ayrımcılık yapıp küs geziyor.Sizde bölünmeyin.Tarafsız biri anket yapsın en çok oy alan aday olsun.Diğerleri çekilsin.


Başlık:

Yeter

05:17:45

Gönderen:

Veysel

12/11/18

Yeter yav 65 yaşındasın attık sağlıklı bile düşünemiyorsun bi gözün toprakta bize ne faydan olacak genclere ihtiyacımız var


Başlık:

Yeter de artık

23:58:33

Gönderen:

Serve 2

12/11/18

Değerli hocamız gerçekten de iyi bir insan toy bir insan.Art niyetli biri değil.Onu destekleyenler de öyleler bazı art niyetli kişiler hariç.Ama basın açıklamasına gele gele 200 kişi ancak geldi.Yerli çok azdı hep yabancı köylerden polatlıdan gelenlerdi.Merkezdeki halk itibar etmedi heleki kendi köylüleride itibar etmediler.Bu kadar oluyor ancak.Oraya gelen bazı merkezde oturan insanların çoğuda hacıcı.Ama bu gemi zorlama ile ancak bu kadar gidebiliyor.Halbuki evcilisi de gediklisi de söğüttepelisi de tabaklılı sida hep birler kardeşler.Herşeyden önce tabanları bir.Ama bazı çıkarcılar sırf özdemir yine kazansın diye milleti birbirine düşürüyorlar.Taban bunun farkında ama hocamız bunun farkında değil.O gemi sürükleniyor karaya oturdu oturacak hocam.Zaman birlik zamanı eyer olmaz isek özdemir başkan 5 yıl daha inmez o koltuktan.Haymanada köy olmaktan kurtulamaz.


Başlık:

Yeter de artık

23:46:51

Gönderen:

servet 1

12/11/18

Özdemir başkan herkesin bildiği gibi geldiği günden bugüne kadar haymanaya hiç bir iş yapmadı.Getirdiği kişilerde aynı.Cimcimede yeyip içip yattılar.Devamlı TATİLLERE gittiler.Bu yetmiyormuş gibi bugün sabahın 5 de gördüğüm kadarı ile haymana belediyesi konya türü için merkezden yanılmıyorsam 3 otobüs kaldırıyordu.Tabi gidenlerde kendi ekipleri.Kış ayına girdik gelir yok bişey yok gözünüz hala gezmede.Harcadığınız para ile işçilerin maaşlarını ödeyin yazıktır günahtır.Bu aynen şuna benziyor başkanımızın tatilleri gezmesi ekonomik krizde hükümetin kemer sıkma politikası yapıp da gezmeleri için yurt dışından uçak almaları gibi.Yeter artık başkan şu halk sizden kurtulmalı yoksa resmen köy olacak.Birde bazı aday adayları var alacağı bin oy ama illada derki kesin kazandım.Günlerdin açıklamalar yaptılar kah miting dediler baktılar ki olmuyor bu sefer basın açıklaması dediler.Telefon ile herkesi aradılar ama hüsran ile sonuçlandı malesef.


Başlık:

Haymana

08:41:35

Gönderen:

Mevlüt koç

12/11/18

Bakiyorumda bi baki aday olsa tam olacak


Başlık:

Bekleriz ...

06:42:02

Gönderen:

Cetin

9/11/18

Buyur buyurrr buyurrr ...


Başlık:

Yakışır sana

05:44:07

Gönderen:

Fatih Koçak

9/11/18

Yakışır Naci abi sana bu memleketin senin gibi bilgili insanlara ihtiyacı var. Yolum açık olsun


Başlık:

04:53:31

Gönderen:

Haymanalııı

9/11/18

"Eğitimli" diye diğer adayları şişirmeyi bırakın. Eğitim ise eğitim. Donanımsa donanım. Tecrübeyse fazlasıyla var. Naci Ağabeyimize başarılar diliyorum. Kendisi ile oturup konuşanlar bilir. Kendini geliştirmiş, her zaman geleceğe dönük projeleri olan bir insandır. Tek şanssızlığı belki de fırsat verilmemiş olması. Allah yar ve yardımcısı olsun...


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin