Hakkımızda | İletişim
Haymananın İlk ve Tek Siyasi Bağımsız Gazetesi

İSMET KAPLAN: “ÇEKİLİYORUM”
16/11/2018

Haymana Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan İsmet Kaplan, adaylıktan çekilerek bir diğer aday Levent Koç’un yanında yer alacağını belirtti.
Daha önce aday olduğunu duyuran Haymana Kaymakamlığında çalışan İsmet Kaplan 2019 yerel seçimlerinde adaylıktan çekildiğini duyurdu.
Gazetemize yazılı bir açıklama yapan Kaplan şunları dile getirdi: “Değerli Haymanalılar, Hepinizin bildiği gibi ilçemiz çok sıkıntılı zamanlar geçirmekte. Türkiyemizin birçok ilçesi hizmet konusunda yarışırken, Haymana yerinde saymaktadır. Bizler birer Haymana sevdalısı olarak ilçemize en iyi hizmetlerin yapılmasını ve Haymana’nın hak ettiği yere gelmesini arzu ediyoruz.
Bu düşüncelerle ve İlçemizin içinde bulunduğu durumu dert edinerek  belediye başkanlığı aday adaylığımı açıklamıştım. Geldiğimiz konjektüre baktığımda, bu göreve talip olan bir çok arkadaşımız oldu. Bende elimi vicdanıma koyarak analiz ettim. Gerek projeleri gerekse gençliği ve dinamizmi açısından, yıllardır ilçemizde eğitimci olarak görev yapması, Haymana’yı ve sorunlarını iyi bilmesi ve  bu görevi en iyi şekilde yerine getireceğine inandığım, Değerli Hocamız Sayın Levent Koç’u desteklediğimi ve hiçbir menfaat beklemeksizin kendisinin yanında olduğumu kamu oyuna duyurmak istiyorum. Bu mesele Evci, Gedik, Sındıran, Karahoca, Kızılkoyun, Yurtbeyli meselesi değildir. Bu mesele Haymana'nın meselesidir, geleceğimizin meselesidir.
Haymana sevdalısı olmak her koltuğa ben oturayım demek değildir. En çok hak edene ve o görevi hakkıyla yerine getirecek birine vermektir. Bizler artık nefsi değil nesli düşünerek hareket etmeliyiz. Haymana’yı hak ettiği konuma getirmek içinde menfaatlerimizle değil vicdanımızla hareket etmeliyiz. Bu doğrultuda Değerli Hocama çıktığı yolda başarılar diliyor sonuna kadar hiçbir beklentim olmadan yanında olduğumu bildiriyor ve gelecek adına umutlu olduğumu söylemek istiyorum. Haymana halkına saygı ve sevgilerilerimle”
Haber: Yavuz ÇİFÇİ

Bu yazıya toplam 7 yorum yapıldı.
Mesajınız Gönderiliyor
Lütfen Bekleyiniz...


Teşekkür Ederiz.
Mesajınız Gönderilmiştir.
En Kısa Zamanda Editörlerimiz
Tarafından Kontrol Edilip Yayınlanacaktır.


Olası Sebeplerden Ötürü
Mesajınız Gönderilmemiştir.
İnternet Bağlantınızı Kontrol Edip
Tekrar Deneyiniz.
İsminizi Giriniz
Lütfen En Az 3 Karakter İsim Giriniz
: *
Mesaj Başlığı Giriniz
Lütfen En Az 5 Karakter Mesaj Başlığı Giriniz
: *
E-Mail Adresinizi Giriniz
E-Mail Boş Bırakın veya Doğru Mail Adresi Giriniz.
:   
Yorumunuzu Yazınız * Max 1000 karakter.Kopyala yapıştır yaparsanız yorumunuz kesilebilir.
Lütfen En Az 10 Karakter Bir Yorum Yazınız.
İşlemin Sonucu Kaçtır :
Lütfen İşlem Toplamını Doğru Giriniz.
 " İSMET KAPLAN: “ÇEKİLİYORUM” " Haberine Yapılan Yorumlar

Başlık:

Tek kendi

08:52:41

Gönderen:

Gedikli

22/11/18

Buda çıkmış ben çekildim levent hocayı destekliyorum diyor.Vallah billah bunun aileside kardeşide ismetle birlikte gitmez hepside hacıya verir.Sadece giderse ismet kendi gider bunu tüm haymana biliyor.Eyer levent de ismetten medet uymuyorsa vay haline o zaman hoca sende bitmişsin demektir.


Başlık:

Tip haymana

08:05:01

Gönderen:

Mevlüt koç

18/11/18

Bu ne dir ya sakami Başkan adayimi adliyenin ordan geçme 6 ayın kesin


Başlık:

Ismetttt

22:25:59

Gönderen:

Haymanali

17/11/18

sende kendini fasulyeden nimetten sayiyon ya siradan bi vatandassin kardesim kendini bu kadar abartma bidr basin aciklamasi yapiyo hey Allahim ya sen birinin yaninda yer alsan ne olur almasan ne olur


Başlık:

Kaymakamın Şoförü

20:20:57

Gönderen:

Osman

17/11/18

Haymanada siyaset kimlere düşmüş.. Ben de adayım..


Başlık:

helal

19:48:58

Gönderen:

iyi hareketler

17/11/18

Temiz adamların temiz adamların yanında olması tabiki çok doğal tebrikler İsmet bey


Başlık:

Helal olsun

08:20:42

Gönderen:

Tebrik

17/11/18

Hocanin dediği gibi temiz siyaseti tenizlerle yapacagiz ve adamin yaninda ne kadar adam varsa hepsi kendi halinde mutavazi adamlar. Ama diger adaylarda kendisine yakin kisiliklerle sahada bir sey demek isteniyorum. Ismet abiye helal olsun diyorum herkes keske onun gibi dusunse


Başlık:

En iyisi

02:35:10

Gönderen:

Mehmet

16/11/18

Sayın ismet abi sen doğru olanı yapmışsın helal olsun. Levent hocam gerçekten temiz Haymana yı çok guzel yere getireceğinden adım gibi eminim hiç olmazsa diğer adaylar gibi menfaatçı değil başarılar.


  Sayfanın üstüne gitmek için tıklayınız...
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Yazarlarımızdan...
Yazarlar - Son 5 Yorum
Haberler - Son 5 Yorum
Sizde Reklam Verebilirsiniz
Facebook'ta Bizi Bulun


Ulusal Gazetelerin Mansetleri
 Bir Gazete Seçin